In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Fotografia

[Dyskusja] Masowe upiększanie zdjęć

2021-06-28 02:21:25
164 5
Czy ta standardowa śmieszna aplikacja Galerii potrafi masowo upiększać foty?

Ewentualnie może znacie inną apkę  która to (poprawi nasycenie i balans bieli) masowo zrobi?
2021-06-28 02:21:25
Favorites RateRate

Grand Master Bunny

Febron | from app

Dziwię się trochę, że akurat Ty stawiasz takie pytanie, bo wydaje Mi się, że się na tym znasz. . Może chcesz się z nami zabawić? Pewnie tak:-). Dobrze wiesz, że  jeśli chcesz coś wyciągnąć ze zdjęcia, albo je spie... yć, należy podejść do niego indywidualnie, nie wsadowo. Doradzam Gimpa.
2021-06-28 04:39:20

Grand Master Bunny

pawelt | from app

Przecież jej nie masz po co Ci ta wiedza
2021-06-28 05:27:40
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Pro Bunny

PanMaruda Author | from app

Febron
Dziwię się trochę, że akurat Ty stawiasz takie pytanie, bo wydaje Mi się, że się na tym znasz. . Może chcesz się z nami zabawić? Pewnie tak:-). Dobrze wiesz, że  jeśli chcesz coś wyciągnąć ze zdjęcia, albo je spie... yć, należy podejść do niego indywidualnie, nie wsadowo. Doradzam Gimpa.

Nigdy masowo nie poprawiałem zdjęć bo to zło, ale partnerka, która ma Xiaomi chce takie rzeczy zrobić ;-) Dlatego pytam.
2021-06-28 13:45:19
PanMaruda.pl - Prywatnie o wszystkim.

Pro Bunny

PanMaruda Author | from app

pawelt
Przecież jej nie masz po co Ci ta wiedza

Ja nie, ale partnerka :-P
2021-06-28 13:45:35
PanMaruda.pl - Prywatnie o wszystkim.
wątpię...  wręcz jestem pewien że nie. Masowo lepiej robić od razu ładne . Ale to wymaga światła ustawienia itp. Nie zawsze są okoliczności . Masowo można w lightroomie itp. załadować preset i niech mieli foty ...
2021-06-28 14:53:25
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

please sign in to reply.
Sign In Sign Up

PanMaruda

Pro Bunny

• Followers

11

• Threads

30

• Replies

1230