In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Band

[Recenzja] Mi Smart Band 6 - opinia po 4 dniach użytkowania

2021-06-27 23:45:20
655 2
W ostatnim czasie postanowiłem zmienić poprzednią opaskę Mi Band 4 na najnowszy model Mi Smart Band 6 , należę do osób które zmieniają opaski co dwa lata ,moim pierwszym modelem był Mi Band 2 i przejście na 4 wersje było dla mnie rewolucją w porównaniu z poprzednim modelem i tak samo mogę powiedzieć o przejściu z Miband 4 na najnowszy model Mi Smart Band 6 .

Opaska zamówiona w mihome przybyła bardzo szybko i sprawnie a opakowanie zbytno się nie wyróżnia względem poprzednich modeli i zarówno wygląd jak też zawartość opakowania są podobne do poprzednich modeli i zawierają w sobie opaskę , instrukcje oraz ładowarkę ,w tym wypadku opaskę magnetyczną dzięki której w końcu nie trzeba wyciągać opaski z paska za co należy się dużo plusik dla Xiaomi :)

O ile samo opakowanie i jego zawartość nie są większą rewolucja w porównaniu z poprzednimi modelami ,o tyle sama opaska już taką jest jak najbardziej ,to co ją wyróżnia to przede wszystkim ekran który podobnie jak to się wydarzyło kilka lat temu w erze smartfonów urósł i pozbyty się zbędnych ramek do minimum i taki sam zabieg spotkał najnowszy model opaski sportowej od Xiaomi ,ekran jest jednym słowem piękny ,widać na nim dużo więcej powiadomień ,a tapety na takim ekranie prezentują się przepięknie ,jak przystało na ekran amoled kolory są na nim bardzo ładnie odwzorowane a przy wysokich ustawieniach jasności nie ma problemu z widocznością w słoneczny dzień ,do tego opaska otrzymała mnóstwo przeróżnych tarcz dzięki którym każde dopasuje wygląd opaski pod swoje potrzeby .

Dodatkowo względem mibanda 4 najnowsza wersja dostała mnóstwo nowych funkcji jak min.pomiar natlenienia czy punkty PAI oraz dużo więcej treningów, część treningów może być wykrywana automatycznie a pomiar tętna wydaje się być szybszy i bardziej dokładny od poprzedniej wersji .

Napewno na co już zwróciła część osób bateria w najnowszej opasce ucieka trochę szybciej ,wmoim przypadku po 4 dniach stan baterii zmalał do 60 % przy kilku godzinach treningu dziennie i włączonych powiadomieniach,nie uważam tego za zły wynik zważywszy na większy wyświetlacz i więcej funkcji ,z pewnych braków można wymienić brak wybudowanego GPS oraz brak czujnika jasności czy NFC ,ale trzeba być świadomym ceny samej opaski i jak na porównanie specyfikacji samej opaski i tego co oferuje do ceny która już jest w promocji za 179 zł i zapewne wkrótce cena się ustabilizuje i będzie a stałe w podobnej cenie to jest to jedna z najlepszych opasek na rynku która w porównaniy cena do tego co oferuje wypada według mnie celującą.

Jeśli macie jakieś pytania śmiało pytajcie w komentarzach a chętnie odpowiem w wolnej chwili a już wkrótce przymierzam się do testów mi watch lite :)
2021-06-27 23:45:20
Favorites1 RateRate

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Bardzo fajna recenzja.
2021-06-28 00:43:08

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Zmiana na plus, miłego korzystania.
2021-06-28 05:35:21
please sign in to reply.
Sign In Sign Up