In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Foto Team

Master Bunny

RoninSan | from app

pawelt
Wypisz wymaluj ocena jak na początkach Minote10 niedopracowane firmware odstraszyło wiele osób.

Dokładnie to samo mi się nasunęło na myśl. W końcu przez 'to' zmieniłem markę głównej słuchawki
2021-06-25 19:10:42

Grand Master Bunny

pawelt | from app

RoninSan
Dokładnie to samo mi się nasunęło na myśl. W końcu przez 'to' zmieniłem markę głównej słuchawki

Ja nadal mam wczoraj w nocy zainstalowałem 12.5 zobaczę co się zmieniło.
2021-06-25 19:24:51
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Grand Master Bunny

Febron | from app

Świetna lektura. Jest co poczytać i obejrzeć. Kupa dobrej roboty.
2021-06-25 20:15:06

Mi Foto Team

dkisiala Author |

Febron odpowiada, dnia 2021-06-25 14:15:06
Świetna lektura. Jest co poczytać i obejrzeć. Kupa dobrej roboty.

dzięki :) Można by tu jeszcze dużo pisać, ale już telefon pojechał papa :)
2021-06-25 21:51:37
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala
dkisiala
dzięki :) Można by tu jeszcze dużo pisać, ale już telefon pojechał papa :)

Z większością się zgadzam... Ale nie ze wszystkim ;-). Ale też się będę rozpisywał i pozwolisz Diano, że podeprę się Twoim tematem odnośnie danych i ewentualnej polemiki. I co do pytań o HEIF to wszystkie od Mi10 mają ten format. Ja od nie korzystam, bo 3/4, albo i 9/10 softu jakiego używam go nie rozpoznaje.. Patrz zrzut. I mi po wyjęciu z pudełka, od razu aktualizował się na 12.5.3. I nie jestem szczególnie zachwycony... Wada androida 11 odnośnie optymalizacji zużycia energii powoduje, że bez odpalonego aparatu miałem 41 godziny działania, 3,5 godziny ekranu i 49% baterii. Odpalenie aparatu spowodowało, że 43 godziny działania, ekran 3 godziny 54 minuty, aparat 28 minut i bateria 14%. Tak że długie SoTy są jak najbardziej dobowo osiągalne z tym szajsem, pod warunkiem nie robienia zdjęć. Każda kombinacja z aparatem na tym miui powoduje chory wzrost zużycia energii.
2021-06-25 22:41:39

Mi Foto Team

dkisiala Author |

RuraSzczecin odpowiada, dnia 2021-06-25 16:41:39
Z większością się zgadzam... Ale nie ze wszystkim ;-). Ale też się będę rozpisywał i pozwolisz Diano, że podeprę się Twoim tematem odnośnie danych i ewentualnej polemiki. I co do pytań o HEIF to wszystkie od Mi10 mają ten format. Ja od nie korzystam, bo 3/4, albo i 9/10 softu jakiego używam go nie rozpoznaje.. Patrz zrzut. I mi po wyjęciu z pudełka, od razu aktualizował się na 12.5.3. I nie jestem szczególnie zachwycony... Wada androida 11 odnośnie optymalizacji zużycia energii powoduje, że bez odpalonego aparatu miałem 41 godziny działania, 3,5 godziny ekranu i 49% baterii. Odpalenie aparatu spowodowało, że 43 godziny działania, ekran 3 godziny 54 minuty, aparat 28 minut i bateria 14%. Tak że długie SoTy są jak najbardziej dobowo osiągalne z tym szajsem, pod warunkiem nie robienia zdjęć. Każda kombinacja z aparatem na tym miui powoduje chory wzrost zużycia energii.

Niestety robienie zdjęć a już nagrywanie filmów w trybach kreatywnych powoduje,że bateria leci na łeb i szyję. To samo w Mi 11 jest
2021-06-25 22:50:46
Diana

dkisiala
Niestety robienie zdjęć a już nagrywanie filmów w trybach kreatywnych powoduje,że bateria leci na łeb i szyję. To samo w Mi 11 jest

Tylko widzisz. Mi10T Pro tak nie było i SoT był wysoki dobowo, a od momentu przejścia na andka 11 jest horror. Zupełnie jak w 11Ultra. I tutaj bym powiązał te sprawy... ;-)
2021-06-25 23:28:24

Mi Foto Team

dkisiala Author |

RuraSzczecin odpowiada, dnia 2021-06-25 17:28:24
Tylko widzisz. Mi10T Pro tak nie było i SoT był wysoki dobowo, a od momentu przejścia na andka 11 jest horror. Zupełnie jak w 11Ultra. I tutaj bym powiązał te sprawy... ;-)

Być może. Smartfon zarówno mi 11 jak i mi 11 ultra trafiły już do mnie z tym systemem. Nie ma co gdybać co by było gdyby.. Jest tak i jest źle . Miejmy nadzieję, że to poprawią  w któreś aktualizacji.
2021-06-25 23:36:41
Diana

dkisiala
Być może. Smartfon zarówno mi 11 jak i mi 11 ultra trafiły już do mnie z tym systemem. Nie ma co gdybać co by było gdyby.. Jest tak i jest źle . Miejmy nadzieję, że to poprawią  w któreś aktualizacji.

Dokładnie jak piszesz... Tylko jak to wytłumaczyć tym niecierpliwym, drobiącym raciczkami i powodującymi bałagan na forum... Nie zawsze nowsze znaczy lepsze. I wielka szkoda, że ludki nie chcą tego pojąć.
2021-06-26 00:01:20

Pro Bunny

Paweł 158 | from app

telefon jak telefon z klasy wyższej ale aparat powala ...
2021-06-26 00:24:46
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

dkisiala

Mi Foto Team

• Followers

461

• Threads

234

• Replies

4390

18022