In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

Grand Master Bunny

RuraSzczecin Author | from app

mini21
btw te zdjęcia róży to robiłeś w tych samych warunkach (te samo światło)?

Te zdjęcia robiłem przekładając telefon z ręki fo ręki. I nie on j7e ma przesyconych. On ma naturalne, a 10T Pro spłaszcza i przejaskrawia paletę. Co widać nawet jak się cofniesz do pierwszego tematu o Mi10TPro i porównaniu w dzień zakupu z RN8Pro. Dlatego chciałem go na drugi dzień sprzedać za 2 koła i nikt nie chciał... I teraz muszę się z rok z nim bujać... Beznadziejny pod względem kolorystycznym ma aparat. I nic nie pomaga... A nie będę siedział później i kombinował w Lightroomie, żeby kolory doprowadzać do porządku. Owszem robi ładnie szczegółowe, bawet w miarę pladtyczne - gdyby nie to przejaskrawianie - ale właśnie przejaskrawianie i problem z paletą kolorów i to obojętnie jak byś nie robił powodują, że klasyfikuje się dużo poniżej średniej... I nawet ten RN8Pro był dużo lepszy pod tym względem. O tym jak czasami potrafi mnue zaskoczyć Magdelia z swoim teraz RN10Pro nie wspomnę. Gdzie niby ta sama matryca, ten dam czas i miejsce i dwa różne zdjęcia... Z tego z RN10Pro dużo bardziej oddające rzeczywistość... Teraz będę się filmem bawi). Gdzie o dziwo w przypadku filmowania Mi10T Pro nie ma takiego problemu z barwami i stop klatka jest dużo lepsza (gdyby nie rozdzielczość) od foty. W miarę lepiej jest na Manual Camera DSLR, tylko tam rozdzielczość idzie się paść na polu, bo on nie potrafi do końca obsłużyć tej matrycy. Ale już nasycenie jest omal prawidłowe...
2021-06-24 23:42:49

Grand Master Bunny

Julil358 | from app

Super
2021-06-26 20:41:55

Grand Master Bunny

Julil358
Super

Exactly... This Mi11Ultra is Super and great ;-).
2021-06-26 21:10:39

Pro Bunny

kerim555 | from app

Naprawdę mega maszyna!!!
2021-06-27 01:26:41

Grand Master Bunny

kerim555
Naprawdę mega maszyna!!!

Niezły jest... Zaiste... ;-)
2021-06-27 02:13:32

Master Bunny

1544779540 | from app

Super. Dziękuję :-).
2021-06-27 12:31:38
RuraSzczecin odpowiada, dnia 2021-06-24 17:42:49
Te zdjęcia robiłem przekładając telefon z ręki fo ręki. I nie on j7e ma przesyconych. On ma naturalne, a 10T Pro spłaszcza i przejaskrawia paletę. Co widać nawet jak się cofniesz do pierwszego tematu o Mi10TPro i porównaniu w dzień zakupu z RN8Pro. Dlatego chciałem go na drugi dzień sprzedać za 2 koła i nikt nie chciał... I teraz muszę się z rok z nim bujać... Beznadziejny pod względem kolorystycznym ma aparat. I nic nie pomaga... A nie będę siedział później i kombinował w Lightroomie, żeby kolory doprowadzać do porządku. Owszem robi ładnie szczegółowe, bawet w miarę pladtyczne - gdyby nie to przejaskrawianie - ale właśnie przejaskrawianie i problem z paletą kolorów i to obojętnie jak byś nie robił powodują, że klasyfikuje się dużo poniżej średniej... I nawet ten RN8Pro był dużo lepszy pod tym względem. O tym jak czasami potrafi mnue zaskoczyć Magdelia z swoim teraz RN10Pro nie wspomnę. Gdzie niby ta sama matryca, ten dam czas i miejsce i dwa różne zdjęcia... Z tego z RN10Pro dużo bardziej oddające rzeczywistość... Teraz będę się filmem bawi). Gdzie o dziwo w przypadku filmowania Mi10T Pro nie ma takiego problemu z barwami i stop klatka jest dużo lepsza (gdyby nie rozdzielczość) od foty. W miarę lepiej jest na Manual Camera DSLR, tylko tam rozdzielczość idzie się paść na polu, bo on nie potrafi do końca obsłużyć tej matrycy. Ale już nasycenie jest omal prawidłowe...

Czyli tylko potwierdza się że ten telefon to ogromna niedoróbka za gruby hajs...
Liczyłem trochę że to inne światło - jakieś żarówki które spowodowały taki odcień, ale nawet jakby tak było - znaczyłoby że Ultra nie radzi sobie z WB.
2021-06-27 13:52:53

Rookie Bunny

Wojtas212010 | from app

Super
2021-06-27 16:12:08

Advanced Bunny

Grz3chu | from app

jakoś nie widzę powodu abym przez co najmniej 2 lata jeszcze musiał wymienić telefon. mój mi10 (ten zwykły) to petarda.
2021-06-27 16:13:41

Grand Master Bunny

1544779540
Super. Dziękuję :-).

Ależ proszę bardzo... :-)
2021-06-27 16:21:04
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

RuraSzczecin

Grand Master Bunny

• Followers