In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Sohbet

[Konu dışı] team'ler hakkında

2021-06-23 22:59:40
137 5
Arkadaşlar acaba Hiç türk team var mı ve bir de ben katılımcılara yazıyorum ancak cevap vermiyorlar nasıl katılabilirim
2021-06-23 22:59:40
Favorites RateRate

Moderator

DaMgaSea | from Redmi Note 8 Pro

Hangi katilimcilara yaziyorsun hocam :) sen bana ozelden donus yap :) ben aydinlatirim seni onlar hakkinda :) Suan icin Turk teamleri daha aktif degil. Suan icin bizler daha yeni moderatorluge gecis yaptik. Gorev yetkiler tam belli olduktan sonra ilerleyen donemlerde buyuk ihtimal turk teamleri icin basvurularda acilacaktir. Biraz daha sabir insallah :)
2021-06-23 23:56:27

Moderator

Franticc | from Redmi Note 7

DaMgaSea
Hangi katilimcilara yaziyorsun hocam :) sen bana ozelden donus yap :) ben aydinlatirim seni onlar hakkinda :) Suan icin Turk teamleri daha aktif degil. Suan icin bizler daha yeni moderatorluge gecis yaptik. Gorev yetkiler tam belli olduktan sonra ilerleyen donemlerde buyuk ihtimal turk teamleri icin basvurularda acilacaktir. Biraz daha sabir insallah :)

Teşekkür Ederim Bilgilendirme İçin
2021-06-24 00:16:11

Resource Team

ÆX51 Author | from app

DaMgaSea

dönüş yaptım hocam
2021-06-24 00:24:35

Moderator

the other improv | from Mi 9T

Yakın veya uzak bir tarih vermek mümkün değil ama neden olmasın bir gün.
2021-06-24 01:46:22

Moderator

DaMgaSea | from Redmi Note 8 Pro

ÆX51
dönüş yaptım hocam

Bende tekrar donus yaptim hocam :)
2021-06-24 02:22:14
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

ÆX51

Resource Team

• Followers