In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

[Recenzja] Mi 11 Ultra.....ultra wygląd?

2021-06-23 16:46:49
562 14

Witajcie.

Jako że otrzymałem jakiś czas temu na krótkie testy Mi 11 Ultra, czas zacząć dzielić się czymś więcej niż tylko zdjęciami z aparatu.
Zaczynam od wyglądu, no to jedziemy.

Muszę przyznać iż telefon ten rzuca się w oczy a jak nie trudno się domyśleć, uwagę przyciąga wyspa aparatu.

No i ten ekranik w module aparatu dodaje całości smaczku a jest naprawdę funkcjonalne. Np mamy spotkanie albo jesteśmy w dużej grupie osób i nie chcemy by każdy widział jaka wiadomość do nas przyszła. Wystarczy dwa razy stuknąć ekranik i widać ile mamy wiadomości i jaka jest godzina.

Niestety ze względu na to iż optyka jest największym osiągnieciem technologicznym Xiaomi to wyspa dość dużo wystaje.

Jednak nie przeszkadza to w użytkowaniu aż tak bardzo jako można byłoby się tego obawiać. Mozna przyzwyczaić się do takiej wyspy a po włożeniu telefonu do dostarczonego z zestawem pokrowca silikonowego, wyspa już tak nie odstaje.

Co mnie zaskoczyło albo i nie bo w Mi to już tradycja, nie ma tu złącza jacka. Wiadomo że po kablu dźwięk jest lepszy niż przez BT albo tą przejścióweczkę która jest dołożona z resztą do zestawu ale w tym modelu brak Jack może być pokierowany tym iż telefon ten jako pierwszy ze stajni Xiaomi ma oficjalny certyfikat IP68.

Jeżeli chodzi o ramkę to tak naprawdę wygląda ona prawie że jak w Mi 10, Mi 11 i nie wyróżnia sie niczym specjalnym, wygląd od strony ekranów jest zbliżony do miliona innych telefonów :D

Zatem czy Mi 11 Ultra jest brzydki? Tego bym nie powiedział, jest ciekawy, nietypowy, przyciąga oko. Sam nie wiem jak go określić ale na pewno nie powiedziałbym że jest brzydki. Ma swój urok i można go polubić, jego wygląd.

Póki co to tyle i jak to mawiał najsłynniejszy Polak niejaki Geralt z Rivii, Bywajcie.

Ahaa wkrótce kolejne wejście :D

2021-06-23 16:46:49
Favorites3 RateRate

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Jedno jest pewne, od tyłu tego smartfonu nie pomyślisz z żadnym innym ;) Czekam na kolejne wieści :D
2021-06-23 17:13:47

Mi Foto Team

Sincz | from app

Mi się podoba :-)
2021-06-23 19:07:19

Master Bunny

PIEREK | from app

mi się podoba i robi wrażenie pod względem jakość wykonania
2021-06-23 19:51:05

Moderator

przybort | from app

Mnie również się ten telefonik podoba. Jest poprostu inny.
2021-06-23 20:36:32

Master Bunny

koni.grochal | from app

Mi się podoba :-)
2021-06-23 22:27:35
Invalid floor, the posts have been deleted #6

Moderator

przybort | from app

geXDiusz
nie polecam
ultra są słabe

Pod jakim względem słabe... może coś powiesz więcej?. Słaba to jest twoja wypowiedź kolego.
2021-06-24 02:37:24
przybort
Pod jakim względem słabe... może coś powiesz więcej?. Słaba to jest twoja wypowiedź kolego.

Ot Kolega pisze cokolwiek... Ja od siebie tylko dodam, że ergonomia jest na bardzo wysokim poziomie. I jest niesamowicie wygodny w operowaniu.
2021-06-24 03:49:35
Ultre można polubić, albo znienawidzić :) Zależy kto miał jakie oczekiwania. Ja miałam bardzo wysokie (może to kwestia też tego, że przez moje ręce przewija mi się mnóstwo telefonów i wiem na co je stać :P)  i momentami troszeczkę się na nim zawiodłam, a w niektórych miejscach mocno mnie zaskoczył na duży plus. O wszystkim już pisałam w wątkach :D. Teraz czekam też na Twoje dalsze spostrzeżenia :)
2021-06-29 15:43:13
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Moderator

Vergiliusz Author | from app

geXDiusz
nie polecam
ultra są słabe

Podziel się proszę opinia co w nim jest słabego
2021-06-29 16:40:11

Regulamin wrzucania zdjęć: