In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Konkurs! O krok przed Tobą! Czas na trzecią rundę!

2021-06-21 16:36:50
21309 417
Mili,

zaczynamy trzecią rundę "O krok przed Tobą!".

Startujemy w poniedziałek, 21 czerwca o godz. 12, a kończymy w najbliższą niedzielę przed północą. Cele i zasady identyczne, jak w rundzie drugiej. Trzeba wydeptać i zarejestrować dowolną apllikacją sportową min. 50 tys. kroków. Przy czym kroki należy obowiązkowo zarejestrować w trybie treningu: chodzenie, spacerowanie, maszerowanie, bieganie lub bieżnia. Również musicie odpowiedzieć na pytanie konkursowe. W trzeciej rundzie pytanie jest następujące: jaki był Twój najlepszy pomysł,na który wpadłeś/wpadłaś podczas chodzenia lub biegania?

Ci, którzy uczestniczyli we wcześniejszych rundach, zasady znają już pewnie na wylot. Wiedzą, gdzie odpowiedzi publikować, a jakie zrzuty z krokami są prawidłowe. Ci, którzy nie wiedzą, bo dopiero teraz dołączyli do zabawy, znajdą informacje o zasadach i nagrodach poniżej.

Jakie nagrody? Bardziej niż atrakcyjne!

Szansa na nagrodę jest naprawdę spora. Po każdej rundzie 100 Mi Fanów, którzy prawidłowo zrealizowali zadanie, a więc wykonali i zarejestrowali min. 50 tys. kroków i w ciekawy sposób odpowiedzieli na pytanie konkursowe otrzymuje vouchery o wartości 219 zł. Voucher wysyłany jest w formie kodu i umożliwia zniżkę przy zakupach od 220 zł na mi-home.pl. Vouchery są aktywne do końca sierpnia br. Mi Fan może wygrać voucher nawet sześć razy!

Ale to nie wszystko! Również ma szansę wygrać główną nagrodę: elektryczną hulajnogę Mi Electric Scooter Pro 2 albo oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro z odkurzaczem Mi Vacuum Cleaner G10. Zwycięzca zdecyduje, który prezent woli. Co zrobić, by mieć szansę na wygranie głównej nagrody? Trzeba wykonać trzy przysłowiowe kroki.

Po pierwsze, przygotujcie i opublikujcie na Mi Community wątek, w którym przedstawicie swoją receptę na zdrowe życie przy wsparciu lub z wykorzystaniem dowolnego urządzenia Xiaomi dostępnego w oficjalnym kanale sprzedaży (ściąga tutaj).

Po drugie, link do recepty na zdrowe życie opublikujcie w komentarzu do jednego z sześciu wątków konkursów ogłaszających poszczególne rundy (dotychczas odbyły się już dwie, linki do tych wątków tutaj i tutaj). Link do recepty na zdrowe życie musicie dodać najpóźniej do 18 lipca do godz. 23:59. Wtedy też kończy się ostatnia szósta runda i jednocześnie konkurs O krok przed Tobą.

Po trzecie, musicie wziąć udział w co najmniej trzech rundach, wykonując prawidłowo i trzykrotnie zadanie tj.: odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz wychodzić i zarejestrować min. 50 tys. kroków (a więc w sumie 150 tys. kroków).

Gdzie i jak rejestrować kroki?

Obecna trzecia runda zaczyna się w poniedziałek, 21 czerwca o godz. 12:00 i trwa do niedzieli, 27 czerwca do godz. 23:59. Przez niemal siedem dni musicie wykonać i zarejestrować wspomniane min. 50 tys. kroków. Nie ma znaczenia, czy wychodzicie lub przebiegniecie tyle kroków w ciągu kilkunastu godzin albo rozbijecie wyzwanie na kilka dni. Również nie ma znaczenia, jaką aplikacją sportową chcecie rejestrować kroki. Możecie korzystać z Xiaomi Wear, Mi Fit albo innej aplikacji. Alternatywnie kroki możecie rejestrować take przy pomocy urządzeń wearables, np Mi Watch, Mi Watch Lite lub Mi Band 6.

Ale obowiązkowo musicie rejestrować kroki w trybie treningu: Chodzenie, Spacer, Maszerowanie, Bieganie lub Bieżnia. Uczestnik, który zarejestruje i doda zrzut z krokami wykonanymi przed lub po rundzie zostanie zdyskwalifikowany.

Jakie informacje muszą być na zrzucie?

Możecie dodać więcej niż jeden zrzut. Ale każdy musi przedstawiać następujące informacje:

• liczba wykonanych kroków (będzie sumowana, jeśli Mi Fan doda więcej zrzutów);
  • spalone kalorie;
  • pokonany dystans;
  • data i czas treningu;

Zrzut nie musi pokazywać Waszej trasy. Ale - i tu uwaga! - nie będą uwzględniane zrzuty, które są podsumowanie dziennej czy tygodniowej aktywności. Jury ocenia wyłącznie zrzuty prezentujące konkretny trening. Nie ma znaczenia, czy trening trwał 5 minut czy cały dzień. Liczy się to, by zrzut zawierał wymagane informacje.

Jeśli okaże się, że wybrana przez Was aplikacja w trybie Bieganie nie liczy kroków, wówczas należy zmienić aplikację np. na Xiaomi Wear albo zmienić tryb np. na Spacer. Powyżej - dla przykładu - cztery prawidłowe zrzuty.

Pytanie konkursowe w trzeciej rundzie?

W każdej z sześciu rund trzebe wykonać i zarejestrować co najmniej 50 tys. kroków. Zasada się nie zmienia. Dodatkowo w każdej rundzie trzeba odpowiedzieć na inne pytanie konkursowe.  

W trzeciej rundzie jest następujące:

jaki był Twój najlepszy pomysł, na który wpadłeś/wpadłaś podczas chodzenia lub biegania?

Odpowiedzi muszą być ciekawe i obowiązkowo opublikowane w trakcie trwania trzeciej rundy, a więc najpóźniej do końca najbliższej niedzieli. Odpowiedzi dodajecie do niniejszego wątku jako nowy komentarz albo komentarz już z zrzutami przedstawiającymi liczbę zarejestrowanych kroków.
Jakie są szanse na wygranie nagrody?  

Duże! Po każdej rundzie, jak wspomniałem, wyróżniamy do 100 Mi Fanów, którzy otrzymują voucher. W pierwszej rundzie uczestniczyło ponad 200 Mi Fanów. W drugiej rundzie liczba była podobna. Szanse wynoszą więc ok. 50 proc. Lista nagrodzonych Mi Fanów jest na bieżąco aktualizowana i dostępna w oddzielnym wątku, o tutaj. Jeśli nie wygracie w trzeciej rundzie lub z przyczyn losowych nie możecie wziąć udziału, głowa do góry! W sumie zaplanowaliśmy sześć kolejek.

Czy wszystko jasne?
Jeśli nie, tradycyjnie pytajcie w komentarzach poniżej. Jeśli tak, to zaczynamy! Start 21 czerwca o godz. 12:00, a meta 27 czerwca o godz. 23:59. Przypominam do wykonania i zarejestrowania w trybie treningu min. 50 tys. kroków oraz pytanie konkursowe w trzeciej rundzie brzmi:
jaki był Twój najlepszy pomysł, na który wpadłeś/wpadłaś podczas chodzenia lub biegania?

Zrzuty z aplikacji i odpowiedź dodajecie  w komentarzu lub komentarzach poniżej. Uwzględniamy tylko zrzuty pokazujące trening. Podsumowania aktywności z dnia lub tygodnia nie będą uwzględniane.

Uwaga! Regulamin konkursu, opublikowany 26 maja, zawiera dwie aktualizacje. Pierwsza z 1 czerwca br. dotyczy aplikacji rejestrujących kroki. Wg zaktualizowanego regulaminu Uczestnicy Konkursu mogą korzystać z dowolnych aplikacji, przy czym - tak jak to było w regulaminie z 26 maja - na zrzutach muszą być widoczne następujące dane: liczba kroków, pokonany dystans, kalorie, czas i data treningu. Aktualizacja to obowiązuje od pierwszej rundy. Druga aktualizacja z 14 czerwca dotyczy następujących zmian: a) można rejestrować kroki także w trybie treningu Bieżnia, b) jury nie będzie uwzględniać zrzutów z aplikacji pokazujących podsumowanie aktywności dziennych lub tygodniowych, lecz tylko zrzuty pokazujące konkretny trening. Aktualizacja ta obowiązuje od rundy 2.

Powodzenia!
_doMIno_

2021-06-21 16:36:50
Favorites49 RateRate

Semi Pro Bunny

pablo_ck | from app

W tym tygodniu będzie ciężko, ale....pożyjemy zobaczymy :)
2021-06-21 16:55:08

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

No to startujemy po zdrowie w kolejnej rundzie :-)
2021-06-21 17:11:56

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Nom już niedługo czas start
2021-06-21 17:22:21

Pro Bunny

$alvador | from app

Kroki jakoś wydreptam ale z  odpowiedzią na pytanie będzie ciężko bo mnie tylko głupie pomysły wpadają do głowy w trakcie spacerowania.
2021-06-21 17:41:15
Podczas spacerów wpadłem na pomysł, abym zwiedził wszystkie nieznane mi zakątki mojego miasta. Dzięki temu moja aktywność fizyczna łączy się z poznawaniem nowych, ciekawych miejsc. W ten sposób unikam rutyny podczas spacerów. O wiele ciekawiej jest spacerować po niepoznanym jeszcze terenie . Pomysły jest na tyle dobry, że oprócz poznawania nowych miejsc, poznaje również ciekawych ludzi oraz historię okolicznych miejsc.

RAZEM: 51 827 kroków.

2021-06-21 17:46:19

Mi Sports Team

Aegisson | from app

czekamy na:<br>
kody po rundzie 1<br>
zwycięzców po rundzie 2<br>
kroki po rundzie 3
kto wygra? a, b czy c? to już są małe zawody. bazując na bajce żółw i Zając, stawiam na c.
2021-06-21 17:55:19

Aegisson (Grzesiek)
Odpowiedź na pytanie konkursowe:

Moim najlepszym pomysłem jaki wpadłem podczas chodzenia (zabawy konkursowej „O krok przed Tobą!” , jest to ze dystans jaki pokonuje do pracy w jedną stronę to zaledwie 3km, które zawsze pokonywałem samochodem, zmieniło się to od 3 tygodni, gdzie chodzę już pieszo, i tak mi się to spodobało że od tego momentu tylko wyłącznie będę chodził pieszo, w sumie to tylko 6km, ale dla zdrowia i ochrony środowiska WARTO ! się przejść.

w sumie 58 735 Kroki
2021-06-21 18:13:32

Admin

_doMIno_ Author |

Aegisson odpowiada, dnia 2021-06-21 11:55:19
czekamy na:&lt;br&gt;
kody po rundzie 1&lt;br&gt;
zwycięzców po rundzie 2&lt;br&gt;

Kody wysłane będą do jutra. A laureaci drugiej rundy znani do piątku.
2021-06-21 18:18:05

Mi Sports Team

Aegisson | from app

_doMIno_
Kody wysłane będą do jutra. A laureaci drugiej rundy znani do piątku.

na pewno macie przechlapane. trochę tego. miejmy jednak nadzieję, ze upały nie wykończą stawki.
2021-06-21 18:31:20

Aegisson (Grzesiek)
$alvador odpowiada, dnia 2021-06-21 11:41:15
Kroki jakoś wydreptam ale z  odpowiedzią na pytanie będzie ciężko bo mnie tylko głupie pomysły wpadają do głowy w trakcie spacerowania.

te pozornie głupie czasami są najlepsze :D
2021-06-21 18:34:00
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

_doMIno_

Admin

100 MLN

Read moreGet new

Mi Comm APP