In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Promocja] Redmi 9T - Szybki strzał, czyli Flash Sale!

2021-06-21 01:01:03
5413 2
Cześć Mili!

Cały czas trwają promocje na Smartfony, które ogłosiliśmy przed weekendem (więcej tutaj). Ale żeby było jeszcze ciekawiej i aby działo się jeszcze więcej, nadchodzi kolejna oferta. A konkretnie Szybki Strzał, czyli oferta Flash Sale. Tym raze padło na Redmi 9T.

W ramach szybkiego przypomnienia. Redmi 9T to bardzo solidny średniak. Co go charakteryzuje? Przede wszystkim bardzo dobra bateria - aż 6000 mAh, które zapewnia bardzo dobrą wydajność i gwarantuje długie korzystanie z urządzenia bez konieczności jego ładowania.

Dodatkowo telefon napędza jednostka Snapdragon 662 działający na 8 rdzeniach. Procesor zapewnia sprawne działanie urządzenia, stabilną gospodarkę energetyczną oraz dobrą wydajność.

Warto wspomnieć jeszcze o aparacie, którego konfiguracja jest wystarczająca do codziennego użytkowania. Na wyspie znajdziemy 3 obiektywy - główny 48 MP, szerokokątny 8MP, makro 2MP oraz czujnik głębi 2MP.

Poza tym? Wyświetlacz FHD+ 6,53 cala Dot Drop, dwa głośniki, wejścia jack, NFC oraz rozszerzalna pamięć masowa.

Ale to co najważniejsze. Regularna cena Redmi 9T to 749 zł za 64GB oraz 849 zł za 128 GB, a w ofercie Flash Sale obie kwoty zostaną ucięte o 150 zł. Niższa konfiguracja zatem będzie kosztowała
599 zł, a wyższa 699 zł. Oferta ważna tylko przez 24 godziny!

Promocja będzie obowiązywała od 8:00 21 czerwca 2021 r. do 8:00 22 czerwca 2021 r. Klasycznie liczba produktów w promocji ograniczona. Promocja dostępna w salonach Mi Store, autoryzowanych sklepach internetowych Xiaomi, a także w popularnych sklepach z elektroniką.

Zapraszamy na strony
mi-home.pl, mi-store.pl oraz mimarkt.pl
2021-06-21 01:01:03
Favorites5 RateRate

Rookie Bunny

6238986280 | from app

Na ogłoszenie ceny? Czego?
2021-06-21 14:54:39

Admin

lewqos Author |

Wczoraj wątek wrzucony przed ogłoszeniem. Dzisiaj aktualizacja poszła z ceną promocyjną. :)
2021-06-21 14:56:55
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

lewqos

Admin

• Followers

417

• Threads

109

• Replies

136

1271