In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Ogłoszenie] Poznajcie Mi Fanów, którzy sprawdzą wydajność Redmi Note 10 5G

2021-06-17 23:08:09
1882 14
Mili,

Redmi Note 10 5G. Z pamięcią 64 GB ROM kosztuje 999 zł. Z ROM 128 1099 zł. Mówią, że w swojej klasie oferuje mistrzowską wydajność. Bo choć ma tylko 4 GB RAM, to procesor MediaTek Dimensity 700 został zaprojektowany w 7 nm. Bo obsługuje Dual Sim 5G + 5G. Bo umożliwia szybkie płatności zbliżeniowe. Bo ma pojemną baterię (5000 mAh), więc na jednym ładowaniu nawet przy intensywnym korzystaniu powinien pracować cały dzień, a może i dłużej!

Tyle teorii. A jak sprawdzi się w praktyce? Odpowiedzi udzieli kilku Mi Fanów. Kto i dlaczego? Wyjaśniamy poniżej! Najpierw najważniejsze zasady. Testowe sample trafiają do testerów na 2 tygodnie. Kolejność ustalimy, gdy będziemy wiedzieć, dokąd pojedzie RN10 5G. Chcemy zoptymalizować trasę, aby kurier nie musiał jeździć z jednego na drugi kraniec Polski.

Po testach czekamy na recenzje, w których Mi Fani sprawdzą to, co zadeklarowali. Wybraliśmy ósemkę.

I tak, Szimyy sprawdzi, jak długo wytrzyma na jednym ładowaniu w różnych trybach pracy? Jak szybko sięrestartuje. Pod lupę weźmie też zasięgiwifi/4G/5G, stabilność systemu, prędkość uruchamiania aplikacji, a także ilośćaplikacji, które system może utrzymać w tle. Dodatkowo porówna RN10 5G z Mi 10T 5G, choć oba modele z różnych półek cenowych.

BigMickey zarzeka się, że podczas testów rdzenie będą czerwone jak w reaktorze, a soczewki aparatu będą wyglądały jak wytrzeszczone ślepia po dziesięciu kawach. Natomiast ekran będzie umazany, jakby cały żłobek go dotykał, a baterie przetestuje tak, jakby Tesla musiałaby pole orać przez całą dobę. Pyta (retorycznie?), czy dalej chcemy, żeby BigMickey przetestował RN10 5G? Tak, chcemy!

Trockadero chętnie porówna RN10 5G z prywatnym Mi 9T. Dziennie spędza ok. 4 godzin ze smartfonem, będąc podłączonym do internetu, BT, GPS. Doskonale, zobaczymy, jak spisze się bateria!

Kamileck ostatnio dużo podróżuje, a że podczas jazdy smartfon pełni funkcję i nawigatora, i wideorejestratora, a jeszcze odtwarza muzykę to siłą rzeczy uwaga skupi się na baterii RN10 5G. Przy okazji pewnie trochę pogra, więc od razu zobaczy, czy MediaTek, którego nie jest zwolennikiem daje radę.

Tomek081 z Mi Gaming Team sprawdzi RN10 5G pod kątem grania. Wydaje się, że będzie ekscytująco! Najpierw uda się do świata Fortnite, aby walczyć z wrogami, potem pojeździ po asfalcie w Asphalcie 9 lub powalczy z postaciami z Sub Zero, aby zima nie nadeszła szybko.

Xeni4 ma Redmi Note 8, Redmi Note 8 Prom a teraz także Redmi Note 9. Jak w takim zestawieniu sprawdzi się RN10 5G? Dla Mi Fanki smartfon jest narzędziem pracy. Ważna jest nie tylko pojemność baterii, ale i pamięć, możliwość obsługi różnych formatów plików, szybki dostęp do poczty elektronicznej i dobrej jakość aparat. Sprawdźmy!

saimoncool72 jest tym, kogo aparat nie interesuje. Inaczej podchodzi do tych części, które determinują płynność, szybkość, wytrzymałość. Twierdzi, że 70 proc. użytkowników nie ma pojęcia, do czego ich smartfony są zdolne, co potrafią. Sprawdzi, co RN10 5G potrafi w starciu z graczem i aplikacjami, które wymagają większej wydajności.

Z wybranymi Mi Fanami kontaktujemy się przez PW.

_doMIno_
2021-06-17 23:08:09
Favorites6 RateRate

Grand Master Bunny

Febron | from app

Rżnijcie, testujcie, sprzętu nie żałujcie. Myślę tylko, że zasada, Miłe złego początki, tutaj się nie sprawdzi.:-) Powodzenia.
2021-06-17 23:40:21
Owocnego testowania :-)
2021-06-18 00:16:59

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Gratulacje!  Przyjemnego i owocnego testowania :)
2021-06-18 01:15:33

Mi Sports Team

Aegisson | from app

Ostatni robi crash testy
2021-06-18 01:43:27

Aegisson (Grzesiek)

Mi Sports Team

Serkovsky | from app

wyciągać ostatnie poty z takiego urządzenia męczyć męczyć aż zajechać :)
2021-06-18 01:44:53
Do oporu! Bez litości... :-D
2021-06-18 02:34:49

Semi Pro Bunny

pablo_ck | from app

Gratulacje 💪
2021-06-18 02:51:40

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

No to jedziemy z koksem :))
2021-06-18 03:16:51

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Gratulacje dla wybrańców :-) Miłego testowania.
2021-06-18 03:31:56

Pro Bunny

andzik359 | from app

Gratki dla Wybrańców :)
2021-06-18 05:14:32
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

_doMIno_

Admin

100 MLN

Read moreGet new

Mi Comm APP