In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Testy i Recenzje

[Foto] Spacer, kroki z Mi10T Pro i Mi11Ultra

2021-06-16 05:55:10
3107 26
RuraSzczecin odpowiada, dnia 2021-06-16 14:19:43
Też na te dwa pod spodem patrzyłem... I nie wiem dlaczego rozmył. Może dlatego, że dałem mu 'wyostrz i zrób zdjęcie' i wcześniej ostrzyłem po przekątnej z prawej. A teraz z prawej miał obiek do ostrzenia z kilkadziesiąt, set metrów dalej. Muszę to wyłączyć i raz jeszcze zobaczyć. Bo jak robiłem fotę to za jasno było i kupę widziałem na ekranie...

Powiem Ci szczerze - że to nie są odosobnione przypadki.
Co mnie trochę dziwi.
Druga sprawa - jaką masz ustawioną jakość zdjęć?
Bo jak na moje oko - są bardzo małe.
U mnie fota ma 6-12 mb, a te co u Ciebie na dysku - nawet niecały 1 mb.
Fakt, u mnie jest większa matryca ale nie aż tak.
2021-06-16 20:31:43

Grand Master Bunny

RuraSzczecin Author | from app

mini21
Powiem Ci szczerze - że to nie są odosobnione przypadki.
Co mnie trochę dziwi.
Druga sprawa - jaką masz ustawioną jakość zdjęć?

Google tnie na wymiarze... Ponad 7 mega ma te z trawą, 6 mega ma gryf. Masz foty danych podstawowych z exivu.
2021-06-16 20:44:37

Pro Bunny

kerim555 | from app

Świetna robota, dobry post.... foteczki ekstra.
2021-06-17 09:31:24

Grand Master Bunny

kerim555
Świetna robota, dobry post.... foteczki ekstra.

A dziękuję bardzo :-).
2021-06-17 11:35:01

Rookie Bunny

andrzejjajko | from app

bardzo ładne zdjęcia chociaż ja jak widze emui Xiaomi to jakoś nie mam ochoty kupować następnego Xiaomi
2021-06-17 20:48:46

Grand Master Bunny

andrzejjajko
bardzo ładne zdjęcia chociaż ja jak widze emui Xiaomi to jakoś nie mam ochoty kupować następnego Xiaomi

Akurat miui to najlepsza dystrybucja androida z jaką miałem okazję pracować... I dlatego nie zmieniam. Na całe szczęście jest tego dużo i możesz wybrać coś innego.
2021-06-17 20:50:56

Grand Master Bunny

Febron | from app

‌Panowie, do jasnej, przejrzystej. To nie są zawody.:Czym,kto i dlaczego? Wszystko można wziąć pod sherlockowską lupę tylko po raz kolejny zapytam, POCO? Foty mają sprawiać radość zdejmującemu i w porywach temu kto je ogląda. Przy założeniu, że nie są z tych ostatnich.Targować i licytować można się bez końca i o wszystko. Paletę, światło, kąt, szczegóły.Czy tak ma to wyglądać? Jeśli tak, to ja od  takiej fotografii odbijam zupełnie.A co jeśli jakiemuś neptkowi, jak ja, zdjęcia się spodobają? Ma siedzieć cicho na dołpie, bo światłocień poszedł nie w tym kierunku? Mimnie się podoba, a na wizytę u ginekologa, pisać się nie zamierzam.
2021-06-17 21:24:22

Rookie Bunny

Antoni | from app

w 10 pro brak stabilizacji przy robieniu zdjęć. wielki minus
2021-06-17 21:30:28
Febron odpowiada, dnia 2021-06-17 15:24:22
‌Panowie, do jasnej, przejrzystej. To nie są zawody.:Czym,kto i dlaczego? Wszystko można wziąć pod sherlockowską lupę tylko po raz kolejny zapytam, POCO? Foty mają sprawiać radość zdejmującemu i w porywach temu kto je ogląda. Przy założeniu, że nie są z tych ostatnich.Targować i licytować można się bez końca i o wszystko. Paletę, światło, kąt, szczegóły.Czy tak ma to wyglądać? Jeśli tak, to ja od  takiej fotografii odbijam zupełnie.A co jeśli jakiemuś neptkowi, jak ja, zdjęcia się spodobają? Ma siedzieć cicho na dołpie, bo światłocień poszedł nie w tym kierunku? Mimnie się podoba, a na wizytę u ginekologa, pisać się nie zamierzam.

Ale to ma być porównanie telefonów.
Trzeba się na czymś oprzeć.
Żeby móc coś porównać, trzeba mieć te same warunki.

Druga rzecz - ja już tak mam.
Doszukuje się dziury w całym i jak widać - znalazłem ich kilka.

Tyle że podoba Ci się co?
Zdjęcie?
Czy równie będzie Ci się podobać jak zostanie zrobione kalkulatorem czy to tylko dlatego że to Ultra?
2021-06-17 21:45:45

Grand Master Bunny

Febron | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1743313145mini21/url
Ale to ma być porównanie telefonów.
Trzeba się na czymś oprzeć.
Żeby móc coś porównać, trzeba mieć te same warunki.
/quote

Przecież rozumiem i temat, i Ciebie. Zresztą o swoim, cennym bardzo przyzwyczajeniu zawodowym, czy wręcz nawyku, pisałeś nie raz(nieraz), jak kto woli. Idzie Mi o to, że czasem zbyt szczegółowe porównania nie mają racji bytu. Bo tu jest lepiej , tam gorzej.Różny sprzęt, różny pomysł, różne warunki. Cierpi na tym tylko przekaz.Poza tym nie ma chyba takiej dziury, której się nie da załatać. Czasem nie igla, a krawiec. I tu chyba odpowiedź . Tyle w skrócie. Ps. Zdjęcia zrobionego kalkulatorem jeszcze nie widziałem. Ale wszystko przed nami. Może jakiś arcyMistrz, pokaże, że można. A nasz dawny kolega sp4ubw zrobił kiedyś zdjęcie czytnikiem linii papilarnych telefonem, chyba Mi9. Da się? Da się. Tak się gra się w te karasie. Każdy w swojej klasie;-)-)<br>
2021-06-17 22:17:17
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

RuraSzczecin

Grand Master Bunny

• Followers

258

• Threads

357

• Replies

9168

34861