In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Konkurs! O krok przed Tobą! Runda 2. trwa do niedzieli!

2021-06-14 17:27:56
20045 417
Mili

za nami pierwsza runda konkursowego wyzwania "O krok przed Tobą". Do zdobycia nagrody warte chodzenia lub biegania: 600 kuponów, każdy o wartości 219 zł (Mi Fan może zdobyć nawet 6), a dodatkowo główny prezent: elektryczna hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 albo oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro z odkurzaczem Mi Vacuum Cleaner G10. Zwycięzca zdecyduje, który prezent woli.

O co chodzi w wyzwaniu? I co zrobić, by wygrać voucher? W ciągu rundy, która trwa niemal tydzień, trzeba wychodzić lub wybiegać 50 tys. kroków i odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. W każdej rundzie jest inne. Jeśli pokonaliście trzy rundy i opublikowaliście receptę na zdrowe życie, macie szansę zgarnać główną nagrodę.

W pierwszej rundzie na linii startu stanęło..... Jeszcze nie policzyliśmy uczestników, ale ciarki przechodzą po plecach. W pierwszym wątku konkursowym jest niemal 700 komentarzy! O to chodziło! Brawo dla Was! Sprawdzamy odpowiedzi i zrzuty, a w międzyczasie ogłaszamy drugą rundę i przypominamy najważniejsze zasady.

Uwaga! Wprowadzamy dwie zmiany! Czytajcie uważnie!

Kiedy poznamy setkę laureatów pierwszej rundy?

Zgodnie z regulaminem listę zwycięzców, którzy za pierwszą rundę otrzymają voucher o wartości 219 zł ogłosimy do 18 czerwca. Lista zostanie opublikowana w oddzielnym wątku, o tutaj. Przypomnę, że kryteriami są najciekawsze odpowiedzi na pytanie konkursowe opublikowane w pierwszym wątku konkursowym, a także wykonanie i zarejestrowanie minimum 50 tys. kroków. Odpowiedzi i zrzuty z wymaganymi danymi. tj. krokami, datą i czasem treningu, pokonanym dystansem i spalonymi kaloriami musieliście opublikować najpóźniej przed północą 13 czerwca.

Kiedy druga runda? Jaka jest nagroda?

Do wygrania ponownie voucher o wartości 219 zł! Voucher mogą wygrać raz jeszcze laureaci pierwszej rundy! Druga runda zaczyna się 14 czerwca, a więc - tradycyjnie - w poniedziałek o godz. 12:00 i trwa do końca niedzieli, tj. do 20 czerwca. A więc przez niemal siedem dni musicie wykonać min. 50 tys. kroków oraz odpowiedzieć na nowe pytanie konkursowe.

Jakie jest pytanie konkursowe?

Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy opublikować w komentarzach do niniejszego wątku konkursowego. Odpowiedzi możecie publikować razem z zarejestrowanymi krokami albo oddzielnie. Jednego dnia albo w różnych dniach w trakcie drugiej rundy, czyli: nie wcześniej niż przed godz. 12:00, 14 czerwca i nie później niż po 23:59, 20 czerwca. A pytanie konkursowe jest następujące:

Z jakim, dlaczego właśnie z tym smartfonem Xiaomi połączył(a)byś opaskę Mi Band 6?

Ile kroków i jak rejestrować?

W trakcie trwania rundy należy wykonać min. 50 tys. kroków, a więc tyle, ile w pierwszej rundzie. Nie ma znaczenia, czy wychodzicie lub przebiegniecie tyle kroków jednego dnia albo przez niemal siedem dni. Również nie ma znaczenia, jaką aplikacją sportową chcecie rejestrować kroki. Możecie korzystać z Xiaomi Wear, Mi Fit albo innej aplikacji.

Ale obowiązkowo musicie rejestrować kroki w trybie treningu: Chodzenie, Spacer, Maszerowanie, Bieganie lub - i tu pierwsza zmiana wz pierwszej rundy - Bieżnia. Kroki - przypominamy - rejestrujecie od godz. 12:00, 14 czerwca (poniedziałek) do godz. 23:59, 20 czerwca (niedziela). Uczestnik, który doda kroki wykonane przed lub po rundzie nr 2. zostanie zdyskwalifikowany.  

Promocje u wybranych partnerów

Kroki możecie również rejestrować przy pomocy urządzeń wearables, np Mi Watch, Mi Watch Lite lub Mi Band 6. Ale urządzenia muszą być sparowane z aplikacją sportową, a kroki rejestrowane w trybie treningu: Chodzenie, Spacer, Maszerowanie, Bieganie lub Bieżnia.

Jaki zrzut z aplikacji się liczy?

Zrzut lub zrzuty z aplikacji sportowej rejestrującej kroki musicie dodać do niniejszego wątku konkursowego w jednym komentarzu lub w wielu komentarzach. Oddzielnie lub razem z odpowiedzią na pytanie konkursowe. Istotne jest to, by zrzuty były dodane najpóźniej 20 czerwca do godz: 23:59. Każdy zrzut musi przedstawiać następujące informacje:  

• liczba wykonanych kroków (będzie sumowana, jeśli Mi Fan doda więcej zrzutów);
  • spalone kalorie;
  • pokonany dystans;
  • data i czas treningu;

Uwaga! Zrzut - i to jest druga zmiana - musi przedstawiać konkretny trening. Natomiast nie może być podsumowaniem aktywności z całego dnia czy tygodnia. Takie zrzuty - jeśli nawet będą zawierać wszystkie dane - nie będą uwzględniane!

Biegam, ale nie liczy kroków?

Jeśli lubicie biegać i wybieracie aplikację, która po włączeniu trybu treningowego Bieganie nie liczy kroków, to pozostają Wam dwa wyjścia: albo zmieniacie na aplikację, która liczy kroki w trakcie biegania (np. Xiaomi Wear) albo pozostajecie z aplikację, lecz zmieniacie na inny tryb, np. Spacer. Tak jest z aplikacją Mi Fit.

Na co przeznaczyć voucher?

Prawidłowe wykonanie i zarejestrowanie min. 50 tys. kroków oraz udzielenie krótkiej, ale ciekawej odpowiedzi na konkursowe pytanie jest warunkiem, aby walczyć o voucher o wartości 219 zł, czyli tyle, ile kosztuje Mi Band 6. Przy czym voucher - do wykorzystania na mi-home.pl - jest zniżką na dowolny produkt Xiaomi przy zakupach o wartości m.in. 220 zł. Voucher jest aktywny do 30 sierpnia br.

Masz realne szanse na wygraną!

Szanse na wygranie kuponu są duże. Po każdej rundzie kuponem możemy nagrodzić do 100 Mi Fanów! A co jeśli nie wygrasz? Głowa do góry! W sumie przygotowaliśmy 6 rund! Kolejna, trzecia runda zaczyna się w poniedziałek 21 czerwca o godz. 12. W każdej rundzie trzeba wychodzić co najmniej 50 tys. kroków i odpowiedzieć na (nowe) pytanie konkursowe. A jeśli wygrasz? Idź dalej, i to z dwóch powodów! Po pierwsze, możesz wygrać kolejny kupon (łącznie nawet sześć!). Po drugie, możesz wygrać główną nagrodę!

Jak wygrać główną nagrodę?

Do wygrania jest jedna elektryczna hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 albo jeden zestaw zawierający oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro z odkurzaczem Mi Vacuum Cleaner G10. Co trzeba zrobić? Znów trzy proste działania.

Krok 1 | Musicie wziąć udział w co najmniej trzech rundach, wykonując prawidłowo i trzykrotnie zadanie tj.: odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz wychodzić i zarejestrować min. 50 tys. kroków (a więc w sumie 150 tys. kroków).

Krok 2 | Przygotujcie i opublikujcie na Mi Community wątek, w którym przedstawicie swoją receptę na zdrowe życie przy wsparciu lub z wykorzystaniem dowolnego urządzenia Xiaomi dostępnego w oficjalnym kanale sprzedaży (ściąga tutaj).

Krok 3 | Link do recepty na zdrowe życie opublikujcie w komentarzu do jednego z sześciu wątków konkursów. Może to być nowy komentarz albo już istniejący komentarz, który zawiera zrzut(y) z aplikacji Xiaomi Wear albo Mi Fit rejestrującej kroki (pamiętajcie: w trybie treningu Chodzenie / Spacer lub Bieganie). Link do recepty na zdrowe życie musicie dodać najpóźniej do 18 lipca do godz. 23:59. Wtedy też kończy się ostatnia szósta runda i jednocześnie konkurs O krok przed Tobą.

Czy wszystko jasne?

Jeśli nie, pytajcie w komentarzach poniżej. Jeśli tak, to zaczynamy! Start 14 czerwca o godz. 12:00. Kończymy 20 czerwca o 23:59. Przypominam do wykonania i zarejestrowania w trybie treningu min. 50 tys. kroków oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: z jakim, i dlaczego właśnie z tym smartfonem Xiaomi połączył(a)byś opaskę Mi Band 6? Zrzuty z aplikacji i odpowiedź dodajecie  w komentarzu lub komentarzach poniżej. Uwzględniamy tylko zrzuty pokazujące trening. Podsumowania aktywności z dnia lub tygodnia nie będą uwzględniane.

Uwaga! Regulamin konkursu, opublikowany 26 maja, zawiera dwie aktualizacje. Pierwsza z 1 czerwca br. dotyczy aplikacji rejestrujących kroki. Wg zaktualizowanego regulaminu Uczestnicy Konkursu mogą korzystać z dowolnych aplikacji, przy czym - tak jak to było w regulaminie z 26 maja - na zrzutach muszą być widoczne następujące dane: liczba kroków, pokonany dystans, kalorie, czas i data treningu. Aktualizacja to obowiązuje od pierwszej rundy. Druga aktualizacja z 14 czerwca dotyczy następujących zmian: a) można rejestrować kroki także w trybie treningu Bieżnia, b) jury nie będzie uwzględniać zrzutów z aplikacji pokazujących podsumowanie aktywności dziennych lub tygodniowych, lecz tylko zrzuty pokazujące konkretny trening. Aktualizacja ta obowiązuje od rundy 2.

Powodzenia!
_doMIno_

2021-06-14 17:27:56
Favorites68 RateRate

Mi Sports Team

Aegisson | from app

Jasne, zaraz po meczu lecę na spacer.
2021-06-14 17:54:13

Aegisson (Grzesiek)

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

No cóż. Walczymy o zdrowie w kolejnej rundzie :-)
2021-06-14 17:59:58

Pro Bunny

$alvador | from app

Kolejna runda. Kolejne wyzwanie. Żeby tylko pogoda dopisała. Powodzenie dla wszystkich biorących udział!
2021-06-14 18:17:12

Advanced Bunny

Wojtaaaaas | from app

Superowo, że kroki z bieżni teraz się liczą :D
2021-06-14 18:28:14

Advanced Bunny

Maciej2515 | from app

Pewnie, zaraz z psem na spacer idę
2021-06-14 18:31:20

Advanced Bunny

Johnny'79 | from app

patrząc na etap I i poprawność screenów, duże szanse są na wygrany kupon, wiadomość prywatną gdyby ktoś nie wiedział gdzie jest, to JA, prawy dolny róg i DZWONEK górny prawy narożnik xD
2021-06-14 18:38:26

Mi Tech Team

Matiox | from app

Jasne wieczorkiem będzie mały trening
2021-06-14 18:38:29

Mi Tech Team

Matiox | from app

A jeszcze chciałbym dopytać, czy np. można mieć włączony tryb spaceru cały dzień, czy lepiej byłoby włączać tylko kiedy robię właściwy trening.
2021-06-14 18:39:47
No to lecimy... znaczy chodzimy!
2021-06-14 18:42:05

Admin

_doMIno_ Author |

Matiox odpowiada, dnia 2021-06-14 12:39:47
A jeszcze chciałbym dopytać, czy np. można mieć włączony tryb spaceru cały dzień, czy lepiej byłoby włączać tylko kiedy robię właściwy trening.

Może być włączony cały dzien
2021-06-14 18:44:11
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

_doMIno_

Admin

100 MLN

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list