In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Технології

[Обговорення] Як створити резервну копію даних вашого смартфона у хмарному сховищі? Пояснюємо.

2021-06-08 15:54:28
2542 27

Вітаю, Мі-Фани!

Смартфони чудові, але функції, і дані якими вони оперують роблять їх просто незамінними під час роботи, хобі та особистих справ. Усі ці дорогоцінні дані коштують набагато більше, ніж будь-яке обладнання, саме тому створення резервної копії може захистити ваші дані від втрачених смартфонів, пошкоджених пристроїв, дирявих кишень або навіть випадкових видалень. Одним з найкращих способів захистити файли є резервне копіювання телефону Android у хмарному сховищі.

Хмарне резервне копіювання - це копія ваших файлів, яка зберігається в інтернеті. Ваші файли будуть жити на серверах і стануть доступними з будь-якого пристрою, якщо у вас є підключення до інтернету. Навіщо робити резервні копії телефону Android у хмарі? Незважаючи на те, що локальні резервні копії це хороший варіант, непогано також підтримувати хмарне резервне копіювання. Для початку це нескінченно полегшує перехід на новий пристрій. Усі ваші дані знаходяться там, де ви їх залишили. Втратили телефон? Увійдіть за допомогою своїх облікових даних і продовжуйте користуватися новим пристроєм, як зазвичай.

Крім того, жорсткі диски схильні до несправностей. Справа не в тому, ЯКЩО, а в тому, КОЛИ ваш жорсткий диск перестане працювати. Хороша стратегія резервного копіювання завжди включає копію за межами сайту, і для більшості споживачів хмарне резервне копіювання є чудовою альтернативою прокручуванню власного центру обробки даних.

Резервне копіювання до вашого облікового запису Xiaomi


Оскільки смартфони від Xiaomi підтримують резервне копіювання до хмарного сховища, тому жодних додаткових програм вам не знадобиться. Варто зазначити, що для резервного копіювання вам на безкоштовній основі виділяється всього 5 ГБ, дальше вже за додаткову плату, яка становить:
 • Premium: HK$0.27/день ~ 0,95₴/день за 50 ГБ
 • Mega: HK$0.87/день ~ 3.05₴/день за 200 ГБ
 • Ultra: HK$2.6/день ~ 9.11₴/день за 2 ТБ

Для створення резервної копії на Mi Cloud необхідно:

 • Відкрити Налаштування
 • Перейти в пункт Мі акаунт
 • В меню, що відкрилося знайти пункт Резервне копіювання та скидання
 • Активуйте перемикач Бекап Mi Cloud
 • Натисніть кнопку Створити резервну копію

Після цього ваш смартфон автоматично створить бекап всіх даних, включаючи навіть настройки смартфона. Для того, що згодом відновити їх, необхідно зробити наступне:

 • Відкрийте на вашому смартфоні Xiaomi Налаштування;
 • Перейдіть в пункт Mi акаунт;
 • У меню, знайдіть рядок Відновити резервну копію;
 • Виберіть зі списку створених резервних копій потрібний, і натисніть Відновити цей бекап.

Резервне копіювання до вашого облікового запису Google


Одним із перших дій, які ви робите під час налаштування телефону Android, є вхід у свій обліковий запис Google. Якщо ви ввійшли у свій обліковий запис, ОС створить резервну копію налаштувань вашого телефону Android і за замовчуванням увімкне синхронізацію контактів, закладок, паролів тощо. Якщо ви використовуєте Chrome як основний браузер на своєму комп’ютері, ви також знайдете всі свої закладки та паролі на телефоні.

Далі - фотографії. Камери швидко стали найважливішим диференційованим фактором при купівлі нового телефону, і збереження безпечних резервних копій фотографій так само важливо. Як виявляється, Google Photos - це, мабуть, найкраща послуга резервного копіювання фотографій. Тут доступні два варіанти. Ви можете або створити резервну копію всіх своїх зображень у високій якості, лише застосувавши трохи стиснення, або оплатити нестиснуті резервні копії за допомогою пам’яті на Диску.


Якість стиснення Google відмінна, і більшість користувачів рідко помічають різницю між стиснутою та нестиснутою версіями. Насправді, якщо ви рідко відкриваєте свої зображення на великому екрані, варіант високоякісних завантажень має бути достатньою. Однак слід пам’ятати одне: Google Photos закінчив свою безкоштовну необмежену високоякісну пропозицію щодо завантаження, починаючи з 1 червня 2021 року. З цього моменту весь новий вміст враховується до обмеження пам’яті на Google Диску. Резервні копії Google Фото вже не є безкоштовними. Наразі існують альтернативи Google Photo: Найкращі альтернативи Google Фото: тримайте свої фотографії в безпеці. Також варто звернути увагу на сервіс TeraBox, який на даний момент пропонує 1 ТБ для власних потреб і резервного копіювання фотографій.


Google пропонує широкий діапазон сховищ, який варіюється від 100 ГБ до декількох терабайт (докладніше можна переглянути у цій темі: Google One). Це дозволить вам створювати резервні копії всіх своїх фотографій та відео, в оригінальній якості. Це місце для зберігання спільно використовується Google Drive і може використовуватися для зберігання інших файлів. Це означає, що ви можете повністю створити резервну копію свого телефону Android.

Як автоматично зробити резервну копію телефону Android на Google Drive:

 • Відкрийте меню з 3-х рядків.
 • Виберіть Налаштування.
 • Клацніть по Резервне копіювання та скидання.
 • Увімкніть Завантажувати на Google Диск.
 • Виберіть обліковий запис, для якого потрібно зробити резервну копію телефону Android.
 • Виберіть Створити резервну копію.
 • Нарешті, Google автоматично зробить резервну копію багатьох своїх служб для вас, для яких буде надано дозвіл. Ви можете контролювати, що ви хочете, щоб Google синхронізував.

Як синхронізувати дані з Google:

 • Відкрийте меню з 3-х рядків.
 • Виберіть Налаштування.
 • Клацніть по Резервне копіювання та скидання.
 • Перейдіть до Облікові записи.
 • Торкніться свого облікового запису Google.
 • Виберіть Синхронізація облікового запису.
 • Увімкніть ті служби, для яких потрібна синхронізація.

Резервне копіювання сповіщень (SMS)


Якщо вам не підходить варіант зберігання ваших повідомлень у хмарах від Xiaomi та Google, тоді існує альтернативний варіант, а саме SMS Backup+. Ця безкоштовна програма автоматично надсилає ваші SMS у Gmail і зберігає їх під міткою "SMS". Мало того, SMS Backup+ також створює резервні копії MMS та записів журналу дзвінків. Процес налаштування трохи громіздкий, але зручний. Ви можете переглядати заархівовані повідомлення прямо у своїй скриньці електронної пошти. Ви можете завантажити SMS Backup+ з магазину Google Play з посилання нижче:


З величезною кількістю доступних опцій насправді немає причин не робити резервну копію телефону в хмарі. Навіть якщо ви віддаєте перевагу локальним резервним копіям, підтримка вторинного резервного копіювання не зашкодить. Налаштування займає кілька хвилин і гарантує безпеку ваших даних, якщо ви загубите телефон.

Як перенести свою музику у хмару?


Google також має чудові способи резервного копіювання музики в хмару. Звичайно, ви можете використовувати Google Drive, або хмару від Xiaomi для зберігання своїх музичних файлів. Але, ви також можете завантажити треки у свій обліковий запис YouTube Music та скористатися офіційним додатком, щоб відтворити до 100 000 завантажених пісень. Для цього перейдіть на сайт music.youtube.com, клацніть на піктограму зображення профілю, виберіть Завантажити музику та виберіть музичні файли, які потрібно завантажити. Тепер ви можете відтворювати свою музику, перейшовши в Бібліотека -- Пісні -- Завантаження.

Власне хмарне сховище


Ми вже розказали вам, як створити резервну копію телефону Android на хмарі, але можна також організувати власне хмарне сховище, і керувати ним. Жорсткі диски NAS (Network Attached Storage) пропонують найкращий і найзручніший спосіб в організації власної ''хмарки''. Ви можете використовувати їх для локального зберігання та резервного копіювання вашого телефону Android (або будь-якого іншого пристрою), так як вони також приєднанні до інтернету. Це означає, що ви можете отримати доступ до цих локально збережених файлів з будь-якого місця, якщо у вас є підключення до інтернету.

Існує безліч варіантів, один з варіантів є диски My Cloud Home від Western Digital. Вони мають дуже прийнятні ціни, виглядають надійними та надзвичайно прості у використанні завдяки доброзичливому додатку. Звичайно, є й інші варіанти, тому вибір є завжди.А ДЕ ВИ ЗБЕРІГАЄТЕ ВАШІ ДАНІ?
ДІЛІТЬСЯ З НАМИ У КОМЕНТАРЯХ
Джерело: 1

2021-06-08 15:54:28
Favorites41 RateRate

Pro Bunny

6410233478 | from app

#1

Гугл драйв
2021-06-08 20:46:00

Pro Bunny

Kuzmich3189 | from Redmi 7

#2

Дещо в хмарині, а більшість на резервному вінчестері
2021-06-08 22:59:59

Pro Bunny

7151lsura | from app

#3

хмарне зберігання
2021-06-08 23:51:15

Pro Bunny

mi2923789 | from Redmi 7A

#4

дякую за роз'яснення
2021-06-09 01:14:25

Pro Bunny

Ира 892482 | from Redmi Note 7

#5

хмара та флешка
2021-06-09 01:42:15

Pro Bunny

1682voden | from Redmi 7

#6

гарне пояснення
2021-06-09 01:57:37

Pro Bunny

jt8472 | from app

#7

різні сховища
2021-06-09 02:18:00

Pro Bunny

5493viden | from Redmi 8

#8

цікаво
2021-06-09 02:27:03

Pro Bunny

Dksu7147 | from Redmi 7A

#9

сооl
2021-06-09 02:30:02

Master Bunny

Georgiy Pokhvalit | from Redmi 5 Plus

#10

Дякую, було цікаво)
2021-06-09 06:06:35
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Alex Bond

Super moderator

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Редактор-експерт
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
1000 Коментарів
100 Тем
250 Тем
500 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Redmi 5/5 Plus
Кращий модератор Лютого
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
Кращий модератор березня
З Великоднем!
Кращий модератор Квітня
Redmi Note 5
50К
Кращий модератор Травня
Настоящий Mi фан
Мі Дослідники
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Mi A2
З Днем Незалежності України!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Різдво 2018
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Mi #1
8 Березня 2019
10k Mi Fans
Case is OK
30K Members
Mi Love U & I
70K Fans
Make your choice
Favorite X-Men
Mi Band History
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Зустрічайте Mi 9T!
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
#9РоківMIUI
Для чого ви використовуєте смартфон?
У які ігри ви граєте найбільше?
З Днем Незалежності!
better together slogan
250K
Моторошний Хелловін
Q&A
Q&A №3
TikTok
Mi Flash Live
Black or White?
Mi FLASH LIVE! Vol. 2
Mi-ресурси 2020
Мі-батл: Епізод 3
Мі-батл: Епізод 5
Дротові VS Бездротові навушники

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list