In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Rekrutacja

[] Szukasz pracy w wakacje nad morzem? Zapraszamy do Xiaomi Przystań!

2021-06-02 18:46:48
4720 24
Mili,

jeśli jesteście - a zakładam, że tak jest - pasjonatami nowych technologii i macie emocjonalne podejście do urządzeń Xiaomi : ) , do tego lubicie dzielić się swomi doświadczeniami i radami, to poniższa oferta powinna być bardzo ciekawa!

Witamy w Xiaomi Przystań!
Czyli w strefie, gdzie królują smartfony i ekosystemowe urządzenia Xiaomi. Tutaj ciekawscy plażowicze pytają i sprawdzają. Co potrafią? Jakie są różnice? Dlaczego #XiaomiLepsze? W międzyczasie - cały czas w Przystani - trwają animacje i konkursy: sprawnościowe i wymagające wytężenia szarych komórek. Po zawodach w ręce Mi Fanów trafiają gadżety. Serwowane są napoje i słodkie specjały. A wieczorem? Wieczorem m.in. kino letnie!

Od kiedy do kiedy?
Xiaomi Przystań będzie przemieszczać się wzdłuż polskiego morza. Od lipca do sierpnia. Najpierw zawitamy do Międzyzdrojów (1-11 lipca). Potem chwila przerwy i udajemy się do Kołobrzegu (16-25 lipca). Następnie zatrzymujemy się w Łebie (30 lipca - 15 sierpnia). W drugiej połowie sierpnia ruszamy do Władysławowa (20-31 sierpnia).

Na czym polega praca?
Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany, i Twoja aplikacja zachwyci Kapitana Przystani do Twoich obowiązków będzie należeć:

- doradzanie i odpowiadanie na pytania o produkty Xiaomi, czyli pomaganie od serca tym wszystkim, którzy zawitają do Xiaomi Przystań, bo są znurtowani technologicznymi zagwostkami ;
- aktywne zapraszanie gości, którzy są spragnieni i głodni, więc kątem oka zerkają w stronę Przystani, ale nie wiedzieć czemu uciekają myślami poza horyzont;
- udział w aktywnościach realizowanych w Przystani za dnia i wieczorem;
- pomoc przy montażu i demontażu Przystani;

Wymarzone cechy promotora marki Xiaomi
I choć praca jest na plaży, stopy zanurzone w piasku, a morska bryza łaskocze po policzkach, to Kapitan Przystani będzie wymagać od promotora marki Xiaomi profesjonalnego podejścia, na które składa się pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie, elastyczność, komunikatywność.

Warunkiem absolutnie koniecznym będzie też zaszczepienie się dwoma dawkami przeciw Covid-19.

Co oferuje Kapitan Przystani?
W dni powszednie (poniedziałek-czwartek) Xiaomi Przystań jest otwarta przez 8 godz., więc czas pracy wynosi 8 godz. W piątki i w weekend Przystań działa dłużej, do późnego wieczora (12 godzn.). Wówczas jednak praca jest zmianowa.

Praca jest oczywiście płatna (nie pytajcie admina o stawkę, bo nie zna odpowiedzi). Promotor ma zapewniony także posiłek i nocleg, a także transport.

Gdzie wysyłać aplikacje?
Jeśli jesteś zainteresowana i zainteresowany, zgłoszenie należy wysłać na adres biuro@brandrepublic.pl. Kapitan Xiaomi Przystań skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

W mejlu napiszcie, czy będziecie zainteresowani pracą w lipcu albo sierpniu albo wprost: w której Przystani podjęlibyście pracę? Przypominam, że Xiaomi Przystań w Międzyzdrojach działa w terminie: 1-11 lipca, w Kołobrzegu: 16-25 lipca, w Łebie: 30 lipca - 15 sierpnia, a we Władysławowie: 20-31 sierpnia.

Powodzenia
_doMIno_
2021-06-02 18:46:48
Favorites15 RateRate

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Ciekawa oferta. Niestety życie prywatne i zawodowe nie pozwala na podjęcie tego wyzwania.
2021-06-02 19:15:49

Rookie Bunny

Knefel88 | from app

Oj szkoda że życie nie pozwala na udział w tej przygodzie
2021-06-02 19:19:46

Semi Pro Bunny

K R I S | from app

Fajna oferta ale tak jak pisze Jacol, życie prywatne i praca nie powala na takie wyzwania
2021-06-02 19:20:08

Master Bunny

lukasz234 | from app

Hmm...ciekawa oferta.
2021-06-02 19:27:32

Mi Sports Team

Arni7713 | from app

fajna oferta dla ludzi bez rodziny. chyba że mogę rodzinę zabrać to jadę
2021-06-02 19:35:48

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

oferta bombowa praca w okresie wakacyjnym w jednym z nadmorskich miast. Dla mnie osobiście bomba :) no ale życie prywatne trochę mota gmatwa sprawę
2021-06-02 19:39:44
Qrczaki... A niepełnosprawnych też biorą? To ja CHCĘ! :-D
2021-06-02 20:29:50

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Wakacyjna praca marzeń, plaża i pełno produktów Xiaomi wokół :D
2021-06-02 20:44:12

Mi Gaming Team

mini21 | from app

RuraSzczecin
Qrczaki... A niepełnosprawnych też biorą? To ja CHCĘ! :-D

To jedziemy razem 🤣