In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ресурси

Community Game Room
Subscribed
Subscribe

[Додатки] Огляд мобільної гри Idle Slayer

2021-06-01 04:27:31
3583 4

Вітаю, Мі-фани!

Є різновид мобільних ігор, які я особисто називаю «іграми для черги». Вони відзначаються тим, що в них можна зайти на пару-трійку хвилин (коли є трохи вільного часу), зробити на своєму смартфоні Xiaomi декілька дій та закрити її до наступного разу. При цьому ви бачитимете прогрес та отримуватимете задоволення від нього. Пропоную сьогодні розглянути одну таку невелику мобільну гру. І давайте не будемо затягувати, зустрічайте – Idle Slayer.


Idle Slayer

Реліз
Світ: 25 березня 2020 року
Останнє оновлення: 25 травня 2021 року

Платформа: Android, iOS, PC

Жанр: інді, раннер з елементами RPG
Режим гри: однокористувацький
Віковий рейтинг PEGI: 12+ (середній рівень насильства, внутрішньоігрові покупки)
Рушій: Unity
Розробник: Pablo Leban
Реклама в грі: наявна


Системні вимоги
Версія ОС: Android 4.4 або новіша.
Пам’ять: близько 100 МБ.

Локалізація: англійська, німецька, російська, українська та інші.
Інша інформація відсутня.


Після старту гри, ви відразу опиняєтеся у світі, в якому маєте керувати персонажем. Він працює винищувачем монстрів, тож за голову кожного ви отримуватимете винагороду. На початку ви можете тільки стрибати і рубати мечем найпростіших монстрів, але з часом ви все більше розвиватиметеся, тому відкриватимуться більше нових механік.

За свої дії гравець постійно отримуватиме золото та «очки вбивці». За золото ви можете покращувати спорядження, завдяки чому з’являється можливість  більш ефективно вбивати монстрів, що, в свою чергу, ще більше збільшить вашу винагороду. А за «очки вбивці» ви зможете покращувати свої навички, наймати компаньйонів та чимало іншого.


Ключові особливості гри, на яких акцентує увагу розробник:

 • 300+ ігрових досягнень, за які гравець отримує винагороду.


 • «Система Переродження» з великим деревом навичок.


 • Графіка в стилістиці Retro Pixel Art.


 • Різні ігрові виміри з особливими ворогами.


 • Система квестів.


 • Автономний прогрес.


 • Випадкові події.


 • Процедурна карта.


 • Міні-гра Платформер (бонусний рівень).


 • Скіни персонажів.


За чимало дій гравець отримуватиме все більше і більше досягнень, що даватимуть ті чи інші бонуси, і відповідно заповнюватиме колекцію досягнень.

Окремо треба відзначити «Систему перероджень» – подібна річ вже стала негласним правилом для подібних ігрових проектів. ЇЇ суть полягає в тому, що іноді при досягненні «Стелі прогресу» ви починаєте розуміти, що тупцюєтеся на місці, тож ви можете скинути весь прогрес та практично почати все заново. При цьому ви отримаєте певну кількість «очок вбивці», на які матимете змогу придбати могутні бонуси та покращення, з якими наступний входження до гри буде не тільки легшим, а й принесе більше користі. Головне – правильно розрахувати момент переродження, щоб отримати максимальний профіт від цього.

Гру виконано у стилістиці Retro Pixel Art, а якщо простіше – то подібно до 8-бітних ігор для системи NES. Тому якщо вам подобається така стилістика, то від графіки в Idle Slayer у вас залишаться тільки позитивні враження.


В грі доступно чимало різних «ігрових вимірів», тобто різних локацій, – зі своїми особливими ворогами, графічним оформленням та особливостями. Переходити з одного виміру до іншого ви будете через портали. І треба мати на увазі, що декілька найцікавіших локацій стануть доступними не відразу, а тільки за умови успішних дій гравця.

Вам постійно будуть відкриватися ланцюжки завдань, за виконання яких, звісно, ви отримуватимете непогану винагороду. Ланцюжки будуть відкриватися поступово – після виконання попереднього завдання чи за особливі досягнення. Безумовно, всі нові завдання приноситимуть вам нові нагороди.

Як і у більшості подібних іграшок, ваш прогрес не зупиняється, навіть коли гру на телефоні Xiaomi закрито – ваш герой просуватиметься локацією та вбиватиме монстрів «офлайн». Хоча, безумовно, за вашого безпосереднього керування він робить це значно ефективніше.


Під час гри всі ігрові нагороди, монстри та перешкоди на локаціях генеруються випадковим чином, тому ви ніколи не знатимете, що чекає на вас попереду!

Окремо розповім про бонусні рівні, яких існує декілька різновидів. Вхід до них активується при піднятті спеціального бонусу, а самі рівні є платформовим іспитом, поділеним на декілька етапів. Звичайно, що з кожним етапом складність гри буде підвищуватися. В будь-якому випадку ви отримуватимете нагороду, проте, якщо пройти бонусний рівень повністю, то вона буде значно цікавішою.

Спочатку ми маємо на вибір тільки двох персонажів (чоловічого та жіночого) та стандартний скін мисливця на монстрів. Але чим далі ви просуватиметеся, тим більше відкриватиметься нових скінів для персонажа. Щоправда, відрізняються вони тільки зовнішністю, зміна персонажа ніяк не міняє гру. До речі, після одного з останніх оновлень було додано крафт, тому тепер під час полювання на монстрів з них іноді випадатимуть матеріали, які можна використовувати для створення спорядження та інших корисних речей.


Чим мене особисто зацікавила Idle Slayer?

Вирішив розповісти про цю гру з декількох причин.

По-перше, гра займає дуже мало місця у пам’яті телефону (встановлений додаток з останніми оновленнями займає 103 МБ), що є дуже рідкісним у наш час.

Гру створено цілком і повністю лише однією особою – розробником-початківцем, але досить відомим в ігрових колах композитором Pablo Leban. Цікавим є той факт, що кошти для створення та випуску гри було зібрано на patreon.

Гра вміє повноцінно працювати і в горизонтальному, і у вертикальному режимах, причому в другому випадку керування можна легко здійснювати однією рукою.

В одному з недавніх оновлень було додано повноцінну українську локалізацію, що теж є величезною рідкістю, особливо для подібних маленьких проектів.


Плюси
• Системні вимоги.
• Приємна, стилізована графіка.
• Не потребує багато часу.

Мінуси:
• Реклама в безкоштовній версії

Оцінки на момент написання огляду:
• Google play: 4,2 з 5 (на основі 30000 відгуків);
• Steam: 71% позитивних відгуків.

Моя суб’єктивна оцінка: 4 з 5

Висновок:
Якщо ви шукали для свого смартфона Xiaomi саме легку за вагою «гру для черги» (або якщо вам подобаються ігри, стилізовані під 8-бітну графіку минулого), я дуже раджу спробувати Idle Slayer – це приємна невелика гра, розроблена лише однією людиною у вільний від основної роботи час. Для OS Android гра абсолютно безкоштовна (хоча доведеться змиритися з наявністю у ній реклами).Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2021-06-01 04:27:31
Favorites6 RateRate
Community Game Room
Доступний для кожного - світ мобільних розваг
18 Article Description     472 Subscribers
Subscribed
Subscribe

Master Bunny

jekins | from Mi 9 Lite

#1

Непогано,дякую за огляд.
2021-06-01 11:23:18

Pro Bunny

1682voden | from Redmi 7

#2

дякую за огляд
2021-06-01 19:46:13

Advanced Bunny

Latronis | from Redmi Note 5

#3

спасибо
2021-06-02 15:56:46

Wizard Bunny

Змея | from Redmi Note 9S

#4

Спасибо за обзор
2021-06-02 17:52:58
Humor does not obey fate,great thoughts-often the most smiling…
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
 • Followers

  82

 • Threads

  25

 • Replies

  247

 • Points

  10446

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
New Home
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
World Records
З Новим роком!
100 Коментарів
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
50К
Мі Дослідники
Mi A2
З Днем Незалежності України!
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Mi #1
8 Березня 2019
Відгадай Мі-гаджет за його описом
Дротові VS Бездротові навушники
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Мі-батл: Епізод 7

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list