In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

İpuçları ve Püf Noktaları

[Öğretici Paylaşımlar] Sensör sorununun (ÇÖZÜMÜ)

2021-05-28 19:24:37
371 4
Biliyorsunuz birçok Xiaomi kullanicisi sensor sorunuyla karşılaşabiliyor bunun çözümü var ama kalıcı değil tekrar yaparsa ayni islemleri tekrardan uygulayın

1: Telefonu tamamen kapatın

2: Telefonu yeniden açarken elinizi sensörün olduğu kısıma serçe parmağınızın yarısı kadar bir mesafede tutun, kilit ekranı geldiğinde elinizi çekebilirsiniz.

Umarım sorununuz çözülmüştür ben bu şekilde çözdüm insanları bilgilendirmek istedim iyi günler.

NOT; Elinizi sensörün önünde Biraz mesafe ile tutun dememin sebebi Tamamen sensör dayarsaniz telefon açıldığında sensör önünde sürekli birşey varmış gibi algılıyor o yüzden

Sorununuz çözüldüyse aşağıya yazarsanız sevinirim merakımdan :)
2021-05-28 19:24:37
Favorites4 RateRate

Moderator

MARDE | from app

Kapatıp açma ile geçici çözüme ulaşmış olabilirsiniz. Diğer türlüsü pek çözüm gibi gelmedi :)
2021-05-29 01:26:17

Pro Bunny

iTee0 Author | from app

MARDE
Kapatıp açma ile geçici çözüme ulaşmış olabilirsiniz. Diğer türlüsü pek çözüm gibi gelmedi :)

ben bu şekilde çözdüm sorunu redmi note 9 kullanıyorum her telefonda işe yarar mı bilmiyorum ama hiç yoktan iyidir dediğim gibi geçici bir çözüm zaten
2021-05-29 01:48:23

Pro Bunny

iTee0 Author | from app

MARDE

sanirsam yazılımsal bir sorun var sensör her telefon açılırken kendini sıfırlıyor ve sensör sorunu ortaya çıkıyor
2021-05-29 01:49:45
Invalid floor, the posts have been deleted #4
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

iTee0

Pro Bunny

• Followers

2

• Threads

32

• Replies

577