In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Konkurs! O krok przed Tobą! Nawet 6 kuponów o łącznej wartości 1314 zł, a także główna nagroda!

2021-05-28 19:23:29
44006 693
Mili,

konkurs O Krok przed Tobą rusza 7 czerwca o godz. 12 i łączy w sobie aktywność z pomysłowością. Jednocześnie zachęca do dzielenia się dobrymi radami! Do wygrania supernagrody! Szanse są bardzo duże. Przygotowaliśmy aż 600 kuponów! Każdy warty 219 zł. Mi Fan może zdobyć nawet 6. Dodatkowo do zgarnięcia główny prezent: elektryczna hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 albo oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro z odkurzaczem Mi Vacuum Cleaner G10. Zwycięzca zdecyduje, który prezent chce.

Jak wygrać kupon?

Żeby wygrać kupon, trzeba wykonać trzy działania. W skrócie: przez niemal tydzień Mi Fan musi wychodzić min. 50 tys. kroków i odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe: komu i dlaczego polecił(a)byś najnowszą opaskę Mi Band 6?

Krok 1 | Od godz. 12:00, 7 czerwca (poniedziałek) do 13 czerwca (niedziela) należy wykonać i zarejestrować minimum 50 tys. kroków. Nie ma znaczenia, czy wychodzicie tyle kroków jednego dnia albo przez niemal siedem dni. Ważne jest to, że musicie zarejestrować kroki dowolną aplikacją sportową np. Xiaomi Wear, Mi Fit. Kroki muszą być zarejestrowane w trybie treningu: Chodzenie, Spacer, Maszerowanie lub Bieganie.

Kroki, oczywiście, możecie rejestrować także z wykorzystaniem urządzeń wearables, np. Mi Watch, Mi Watch Lite czy Mi Band 6. Ale urządzenie musi być sparowane z aplikacją sportową, a kroki - powtórzę! - rejestrowane w trybie treningu: Chodzenie, Spacer, Maszerowanie lub Bieganie.

Krok 2 | Zrzut lub zrzuty z aplikacji sportowej dodajecie w komentarzu lub komentarzach do niniejszego wątku konkursowego. Każdy zrzut z aplikacji musi przedstawiać następujące informacje:

• liczba wykonanych kroków (będzie sumowana przez jury, gdy w jednym komentarzu Mi Fan doda więcej zrzutów);
  • spalone kalorie;
  • pokonany dystans;
  • data i czas treningu;

Wszystkie te informacje pojawiają się w aplikacji po zakończeniu rejestracji kroków w trybie treningu Chodzenie, Spacer lub Bieganie. Poniżej przykładowe zrzuty z aplikacji Mi Fit (po lewej stronie) i Xiaomi Wear (po prawej stronie).  

Uczestnik, który doda zrzut(y) z krokami wykonanymi poza rundą, zostanie zdyskwalifikowany. Zrzut(y) należy dodać do komentarza przed zakończeniem rundy, a więc do 13 czerwca do godz. 23:59.

Działanie trzecie: dotego samego wątku konkursowego musicie dodać komentarz, w którym zamieścicie krótką, ale za to pomysłową odpowiedź na następujące pytanie konkursowe:

KOMU I DLACZEGO POLECIŁ(A)BYŚ NAJNOWSZĄ OPASKĘ MI BAND 6?

Odpowiedź możecie też dodać do komentarza, w którym opublikowaliście zrzut(y) z aplikacji. Czas na to macie do 13 czerwca do godz. 23:59.

Kupon możesz wygrać 6 razy!

Jeśli prawidłowo wykonaliście zadanie konkursowe, a więc wykonaliście min. 50 tys. kroków i udzieliliście ciekawej odpowiedzi, możecie wygrać kupon o wartości 219 zł, czyli tyle, ile kosztuje Mi Band 6, chociaż kupon - do wykorzystania na mi-home.pl - jest zniżką na dowolny produkt Xiaomi przy zakupach o wartości m.in. 220 zł.

Szanse na wygranie kuponu są duże. Po rundzie kuponem nagrodzimy do 100 Mi Fanów! Lista laureatów będzie dostępna w oddzielnym wątku tutaj.

A co jeśli nie wygrasz? Głowa do góry! W sumie przygotowaliśmy 6 rund! Każda zaczyna się w poniedziałek o godz. 12 i trwa do niedzieli. Najbliższa rusza już 7 czerwca, a ostatnia 12 lipca. W każdej rundzie trzeba wychodzić co najmniej 50 tys. kroków i odpowiedzieć na pytanie konkursowe (każda kolejna runda będzie zawierać inne pytanie i będzie ogłaszana w nowym wątku konkursowym).

A jeśli wygrasz? Idź dalej, i to z dwóch powodów! Po pierwsze, możesz wygrać kolejny kupon (łącznie nawet sześć!). Po drugie, możesz wygrać główną nagrodę!

Jak wygrać główną nagrodę?

Do wygrania jest jedna elektryczna hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 albo jeden zestaw zawierający oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro z odkurzaczem Mi Vacuum Cleaner G10. Co trzeba zrobić? Znów trzy proste działania.

Krok 1 | Musicie wziąć udział w co najmniej trzech rundach, wykonując prawidłowo i trzykrotnie zadanie tj.: odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz wychodzić i zarejestrować min. 50 tys. kroków (a więc w sumie 150 tys. kroków).

Krok 2 | Przygotujcie i opublikujcie na Mi Community wątek, w którym przedstawicie swoją receptę na zdrowe życie przy wsparciu lub z wykorzystaniem dowolnego urządzenia Xiaomi dostępnego w oficjalnym kanale sprzedaży (ściąga tutaj).

Krok 3 | Link do recepty na zdrowe życie opublikujcie w komentarzu do jednego z sześciu wątków konkursów. Może to być nowy komentarz albo już istniejący komentarz, który zawiera zrzut(y) z aplikacji Xiaomi Wear albo Mi Fit rejestrującej kroki (pamiętajcie: w trybie treningu Chodzenie / Spacer lub Bieganie). Link do recepty na zdrowe życie musicie dodać najpóźniej do 18 lipca do godz. 23:59. Wtedy też kończy się ostatnia szósta runda i jednocześnie konkurs O krok przed Tobą.
* * *

Wszystko jasne? Zatem widzimy się tutaj 7 czerwca o godz. 12. Wtedy rusza konkurs i pierwsza runda. Trwa ona do 13 czerwca do godz. 23:59. Przypominam do wykonania i zarejestrowania w trybie treningu jest min. 50 tys. kroków i odpowiedź na pytanie konkursowe: dlaczego i komu polecił(a)byś najnowszą opaskę Mi Band 6? Zrzuty z aplikacji i odpowiedź dodajecie  w komentarzu lub komentarzach poniżej.

Uwaga! Regulamin konkursu, opublikowany 26 maja, został zaktualizowany 1 czerwca i tego samego dnia również opubikowany na stronie konkursowej pod nowym linkiem. Podlinkowany 'Regulamin' w niniejszym wątku prowadzi do właściwego regulaminu. Zmiana dotyczy aplikacji rejestrujących kroki. Wg zaktualizowanego regulaminu Uczestnicy Konkursu mogą korzystać z dowolnych aplikacji, przy czym - tak jak to było w regulaminie z 26 maja - na zrzutach muszą być widoczne następujące dane: liczba kroków, pokonany dystans, kalorie, czas i data treningu.     

Powodzenia!
_doMIno_

2021-05-28 19:23:29
Favorites129 RateRate

Mi Sports Team

szefo | from app

Bardzo fajny konkurs :)
2021-05-28 20:35:55
szefo

Mi Sports Team

Serkovsky | from app

2021-05-28 20:46:32

Grand Master Bunny

Febron | from app

Pomysł na konkurs świetny i mało zagmatwany. Szkoda, że mało chodzę.:-(
2021-05-28 20:49:49

Moderator

DaMgaSea | from Redmi Note 8 Pro

2021-05-28 21:29:23
Ooo... Cxyżby SportTeam paluszki maczał...? Qrczaki 50 koła w 6 dni to nie wyzwanie... Idem zatem :-D.
2021-05-28 21:31:40

Admin

_doMIno_ Author | from app

Febron
Pomysł na konkurs świetny i mało zagmatwany. Szkoda, że mało chodzę.:-(

Febron nic z tych rzeczy. 50 tys kroków to na dzień 7 tys. z haczkiem. 7 tys kroków to ok 7 km u dorosłej osoby :)
2021-05-28 22:43:08

Grand Master Bunny

Febron | from app

_doMIno_
Febron nic z tych rzeczy. 50 tys kroków to na dzień 7 tys. z haczkiem. 7 tys kroków to ok 7 km u dorosłej osoby :)

Masz rację. To niewiele, dlatego pomysł uważam za bardzo dobry. Mnie zaś dołpa przyrosła do fotela i siedzenia kierowcy w samochodzie.Chyba się już nie nawrócę, ale kibicować będę dalej:-(
2021-05-28 22:54:32

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Super pomysł. Powodzenia dla wszystkich uczestników :-)
2021-05-28 23:24:14

Rookie Bunny

Scoutiqe | from app

No to co, trening włączony przez cały dzień? :D
2021-05-28 23:24:40
ciekawe wyzwanie
2021-05-28 23:25:57
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

_doMIno_

Admin

100 MLN