In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Off-Topic] Xiaomi - nie lubię cię

2021-05-25 18:27:58
980 20

Grand Master Bunny

Febron | from app

Nie znam się na marketingowych przepychankach, a i znać się nie chcę i nie muszę. Podobnie  jak Roni, jestem w stanie stać przy tym, że towar reklamowany powinien być dostępny. Jeśli jest rewolucyjny , ale deficytowy, reklamować go nie trzeba, bo klient wszędobylski i wszechposzukiwawczy i tak do niego drogę znajdzie. Nie ma tu większego znaczenia, czy towar nagle zniknie, czy zstąpiony zostanie innym, z inną nazwą, tymi samymi parametrani, chodzący jednak w innej koszulce. Przecież takie przykłady znamy. Oczarować i ogłupić kogoś mnogością i zawiłością nie jest trudno. Na tej sztuce wielu się zna i wielu ją stosuje. Odradzam rezygnację, doradzam cierpliwość. Będzie wszystko i za mniejsze pieniądze, bo za rogiem już stać będzie kozak z jeszcze większymi rogami. A wątek polubię, nie za chęć rezygnacji, co szczerze odradzam, a za sluszne wydaje Mi się oburzenie.
2021-05-25 20:29:15
Tylko widzisz... A w jakim salonie firmowym? Pewnie w Mi-Homie... A na dobrą sprawę są trzy sieci... I są tak jakby konkurencją... Dlatego u nich w sieci nie ma, więc Cię spławili (swoją drogą słaby sprzedawca, że tak zrobił, bo zdecydowanego klienta spuszczać w kanał nie można). Dlatego zobacz, że u nas w tematach nawet masz podawane 3 strony na których można kupować... Oj Pan... Troszkę też zawaliłeś, bo nie od dziś wiadomo, że Xiaomi w Polsce nie występuje jako koncern, tylko niezależni importerzy/sprzedawcy mają ich autoryzację... A to są niestety konkurenci na rynku... I nawet o taki. EURO RTV nie wspomnę, a tam często taniej niż u oficjalnych sprzedawców... Akurat jak robią jakąś promocję... Wiem bo z nimi szarpią się Chłopaki z naszego MiStoru który jest na tym samym piętrze w centrum handlowym, ze 20 m dalej... I oni klienta bajerują, a klient idzie kupić gdzie taniej, czyli do Euro np... Masz zrzut od nas z forum z adresami... Nie jest łatwo niestety... ;-)
2021-05-25 21:35:21

Mi Gaming Team

mini21 | from app

ok, zgodzę się z jednym.<br>
Jeśli takie było podejście sklepu do Twojego problemu to rzeczywiście nie wykazali się profesjonalizmem.<br>
Taki tekst to jeszcze bym zrozumiał w jakimś małym sklepiku ale nie w tak dużej sieci.<br>
No chyba że akurat sprzedawca miał zły dzień.
2021-05-25 21:48:30

Master Bunny

PanMaruda | from app

Dostępność to jeszcze nic ... te chaotyczne aktualizacje są najgorsze!
2021-05-25 22:38:25
DawidBier.pl - Wiedza i pasja. Każdy pracuje na swoje "Ja"

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Wiesz spuszczać klienta to jest coś nie tak no ale można zaproponować że się zamówi i na jutro będzie czy coś.
2021-05-25 23:21:30

Master Bunny

RoninSan Author | from app

Tomek081
Wiesz spuszczać klienta to jest coś nie tak no ale można zaproponować że się zamówi i na jutro będzie czy coś.

...drugi raz, w tym samym punkcie ..
2021-05-26 00:47:36
szefo odpowiada, dnia 2021-05-25 13:10:59
I tu masz po części rację prawo rynku jednakże towar reklamowany na potęgę gdzie aż oczy łzawią od reklamy powinien być dostępny od ręki już pomijam że w tej chwili odległość producenta nie ogranicza dostępności produktu tudzież zapewne wiedząc że być może rozejdą się jak świeże bułeczki towar powinien być dostępny takie jest moje zdanie :)poza tym się zastanawiam nad takim pytaniem jak można coś reklamować czego nie dostaniemy? Raczej powinno wyglądać to nieco inaczej .Druga sprawa albo będzie lub nie i teraz potencjalny klient albo czeka lub grozi palcem i idzie do konkurencji.Jest zbyt duża konkurencja aby klient czekał tak to wygląda prawo rynku!!!

Masz rację.
2021-05-26 01:09:39

Pro Bunny

Janiszu | from app

niestety ale ja mam wrażenie, że tak jest ze wszystkimi telefonami Xiaomi teraz... wyszło Poco X3 NFC i nie było w ogóle przez wiele tygodni... nie rozumiem braku prostej logiki - puszczasz przedsprzedaż w internecie i wiesz jaki jest potencjalny popyt, więc zamawiasz proporcjonalnie większy zapas i składasz procentowe zamówienie na zapas... a tu lipa... ni ma tygodniami a po tygodniach wychodzi nowe i też ni ma ;)
2021-05-26 03:45:40

Grand Master Bunny

pawelt | from app

A mi to przypomina początki szczepień na koronę. Namawiać namawiali i figę dali.
2021-05-26 05:44:33
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Moderator

Vergiliusz | from app

Dobrze jest, zanim się doczekasz może wyjdzie jakaś wada ukryta i unikniesz problemu i większych nerwów. Śpiesz się powoli, telefonów nie zabraknie, najwyżej zanim kupisz wyjdzie coś nowego i Twój planowy będzie nowym starym modelem
2021-05-27 01:01:35

Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

RoninSan

Master Bunny

• Followers

70

• Threads

70

• Replies