In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Off-Topic] Xiaomi - nie lubię cię

2021-05-25 18:27:58
983 20
Droga firmo (do niedawna moja ulubiona) przestaję cię lubić. Chwała wam za nowe - coraz nowsze smartony ...ale... wprowadzacie na rynek milion-pięćset-sto-dziewięćset nowych modeli ale za skurczybyka nie panujecie nad ich dostępnością na rynku. Cóż mi z reklamy, że dany smartfon jest jedyny i niepowtarzalny, skoro w salonie firmowym dowiaduję się, że mam się o niego pytać za 2 tygodnie (sic!) i co dodatkwo - że żadnej pewności, że faktycznie będzie. KROPKA - skończyło się...już nigdy, żadnego smartfona spod znaku Xiaomi.
Dodam sprostowanie.
NIE CHODZI O MI11 ULTRA, ALE O NAJZWYKLEJSZY nisko budżetowy REDMI NOTE 10 PRO
2021-05-25 18:27:58
Favorites RateRate
Wiesz... nikogo nie bronię ani też nie przekonuje, ale takie prawo rynku.

Nawet z "lodami Ekipy" było podobnie - a tam mamy trochę wody na patyku a tu elektronika z Chin.

Wiem, że Ultra (zgadłem?) jest teraz towarem deficytowym i trzeba ustawiać się w kolejce (mogę założyć komitet kolejkowy) ale pomyśl że będziesz go jeszcze bardziej kochał jak za te 2 mies.... tygodnie dostaniesz go i pomyślisz "mój upragniony, tyle o ciebie walczyłem".
2021-05-25 18:59:41

Mi Sports Team

szefo | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1743313145mini21/url

Nawet z "lodami Ekipy" było podobnie - a tam mamy trochę wody na patyku a tu elektronika z Chin.
/quote

I tu masz po części rację prawo rynku jednakże towar reklamowany na potęgę gdzie aż oczy łzawią od reklamy powinien być dostępny od ręki już pomijam że w tej chwili odległość producenta nie ogranicza dostępności produktu tudzież zapewne wiedząc że być może rozejdą się jak świeże bułeczki towar powinien być dostępny takie jest moje zdanie :)poza tym się zastanawiam nad takim pytaniem jak można coś reklamować czego nie dostaniemy? Raczej powinno wyglądać to nieco inaczej .Druga sprawa albo będzie lub nie i teraz potencjalny klient albo czeka lub grozi palcem i idzie do konkurencji.Jest zbyt duża konkurencja aby klient czekał tak to wygląda prawo rynku!!!
2021-05-25 19:10:59
szefo

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

to jest tak jak przychodzi partia telefonów i jeżeli mamy nimi odskoczyć tysiące punktów to wyjdzie jedna lub dwie sztuki na punkt. No ale jakby było tych punktów mniej to wtedy więcej telefonów na punkt przypadnie. Poza tym każdy punkt ma jeszcze handlem w sieci. Moja rada looknij na allegro czy tam mi Store nie ma poszukiwanego przez Ciebie telefonu. Ja tak zrobiłem i kupiłem coś i to jeszcze taniej niż chodzi w sklepie :))
2021-05-25 19:32:12
A ja już przestaje na to zwracać uwagę jakąkolwiek...
2021-05-25 19:34:33

Admin

_doMIno_ | from app

Ronin, nie panujemy nad dostępnością? innymi słowy powinniśmy zapewnić,że modele będą zawsze dostępne. też tak bym chciał, ale nie przeskoczysz mechaniki rynku i procesu produkcyjnego. im większy popyt tym większe ryzyko że model szybciej zniknie.
2021-05-25 19:42:56

Mi Gaming Team

mini21 | from app

Z drugiej strony to mogło być zapobiegawcze działanie Xiaomi polska.<br>
Nie ukrywany - telefon do najtańszych nie należy.<br>
Może bali się brać więcej...
A z trzeciej strony - towar na który trzeba polować smakuje bardziej.<br>
To nakręca koniunkture.<br>
Nie ma - zaczyna się o nim mówić - i mamy darmową reklamę.
2021-05-25 19:45:35

Master Bunny

RoninSan Author | from app

mini21

Nawet z &amp;quot;lodami Ekipy&amp;quot; było podobnie - a tam mamy trochę wody na patyku a tu elektronika z Chin.

Nie zgadłeś - nie Ultra...mam Vivo X51 i na na razie na nic go nie wymienię. Po prostu chciałem Żonie kupić Redmi Note 10 Pro 6/128
2021-05-25 20:02:23
RoninSan
Nie zgadłeś - nie Ultra...mam Vivo X51 i na na razie na nic go nie wymienię. Po prostu chciałem Żonie kupić Redmi Note 10 Pro 6/128

U mnie w Szczecinie dowolne kolory i pamięci wczoraj były... Kupujesz na mimarkt i na drugi dzień u Ciebie...
2021-05-25 20:04:11

Master Bunny

quoteurl=home.php?mod=space&amp;uid=6362653185_doMIno_/url
Ronin, nie panujemy nad dostępnością? innymi słowy powinniśmy zapewnić,że modele będą zawsze dostępne. też tak bym chciał, ale nie przeskoczysz mechaniki rynku i procesu produkcyjnego. im większy popyt tym większe ryzyko że model szybciej zniknie./quote

Adminie - trzy odpowiedzi powyżej, @szefo opisał wszystko. W skrócie - skoro firma coś reklamuje, to powinno to być dostępne i tyle.
2021-05-25 20:10:51

Master Bunny

RuraSzczecin
U mnie w Szczecinie dowolne kolory i pamięci wczoraj były... Kupujesz na mimarkt i na drugi dzień u Ciebie...

Wchodzę do salonu firmowego i chcę kupić reklamowany towar. Nie ma. Więc obsługa sama powinna mi taką opcję zaproponować, a ZBYĆ klienta mówiąc mu : proszę sobie dzwonić po salonach gdzie może jest dostępny ...qur ... drugi raz tak mnie potraktowano w salonie FIRMOWYM światowej marki. Koniec tematu ...koniec z  Xiaomi przynajmniej na jakuś czas
2021-05-25 20:16:21
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

RoninSan

Master Bunny

• Followers

70

• Threads

70

• Replies

2516

11239