In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

[] Problem z połączeniem PC - Mi 11

2021-05-22 17:52:10
199 5
Biorę kabel (a nawet i trzy rózne) podłączam telefon Mi11 z PC i krew mnie zalewa, co kilka sekund a nawet i co sekundę wyłącza się i znów nawiazuje połączenie! Nie da się nic normalnie przenieś z smartfona na PC i odwrotnie!

Mi11 z MIUI 12.5.1 Czy ktoś miał/ma podobny problem?
2021-05-22 17:52:10
Favorites RateRate

Mi Gaming Team

mini21 | from app

W pc porty na pewno "zdrowe"?<br>
Z początku może się tak dziać przy aktualizacji sterowników.
2021-05-22 19:00:09

Pro Bunny

PanMaruda Author | from app

mini21
W pc porty na pewno "zdrowe"?&lt;br&gt;
Z początku może się tak dziać przy aktualizacji sterowników.

Czekałem aż aktualizacje się zrobią, nawet pobrałem jakies z neta, uruchamiałem ponownie smartfona jak i PC.
Inne dwa Xiaomi nie mają tego problemu,  przed MIUI 12.5.1 nie było takiego problemu. Może zbieg  okoliczności, a może błąd orogramowania.
2021-05-22 19:03:02
PanMaruda - Zdjęcia i filmy Pana Marudy.
quoteurl=home.php?mod=space&amp;uid=6418775395PanMaruda/url
Czekałem aż aktualizacje się zrobią, nawet pobrałem jakies z neta, uruchamiałem ponownie smartfona jak i PC.
Inne dwa Xiaomi nie mają tego problemu,  przed MIUI 12.5.1 nie było takiego problemu. Może zbieg  okoliczności, a może błąd orogramowania./quote

Ale sobie sam właśnie odpowiedziałeś gdzie leży problem.... A tyle razy się pisze - nic poniżej 3 na końcu. Teraz przywrócenie do fabrycznych na próbę, albo czekasz na aktualizację z wyższą cyferką na końcu... 1 - to taka późna alfa zazwyczaj. 2- wczesna beta najczęściej. 3 - takie pierwsze stable, ale nie do końca ;-).
2021-05-23 02:42:00

Master Bunny

pawelt | from app

PanMaruda
Inne dwa Xiaomi nie mają tego problemu,  przed MIUI 12.5.1 nie było takiego problemu. Może zbieg  okoliczności, a może błąd orogramowania.

Zrób tak pobierz mi unlock rozpakuj i w folderze z tym programem znajdziesz sterowniki zainstaluj i tyle
2021-05-23 03:55:41
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność
Miałem tak samo i mnie coś trafiało... poszukałem i znalazłem takie rozwiązanie.

uruchamiasz Menadżera urządzeń - P-Klik na urządzeniu z żółtym trójkątem (pewnie będzie to "Urządzenie USB") - Aktualizuj sterownik - Zainstaluj sterownik ręcznie - Pozwól mi wybrać z listy sterowników dostępnych na moim komputerze - wyszukaj pozycję "Urządzenia przenośne" (są dwie, więc sprawdź jedną i drugą) - wybierz "Urządzenie MTP USB" - Dalej. Sterownik zostanie zainstalowany. WAŻNE: wybierz "Sterownik MTP USB", a nie "Sterownik MTP".

2021-05-26 01:54:21
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

PanMaruda

Pro Bunny

• Followers

8

• Threads

28

• Replies

1128

3490