In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Mi FLASH LIVE! Розіграш в прямому ефірі

2021-05-21 22:07:20
10754 69


Вітаю, Мі-фани!

Поспішаю повідомити, що вже 25 травня, о 15:00, ми чекатимемо вас на нашій черговій LIVE-трансляції Mi FLASH LIVE! Як і завжди, вона не обійдеться без приголомшливого ​​розпродажу, розіграшу крутих подарунків та цікавих гостей.


Зацініть усі товари розпродажу Mi FLASH LIVE vol.4 та збережіть посилання:


Mi FLASH LIVE! Тільки під час трансляції у вас буде унікальна можливість придбати новинки Redmi Note 10 5G та Redmi Note 10S за спеціальною ціною а також інші екосистемні товари зі знижками! Кількість телефонів обмежена, тому не пропустіть свій шанс і стежте за початком розпродажу!


Розіграш!
Серед тих Мі-фанів, хто залишить цікаві коментарі* в чаті трансляції у
YouTube, випадковим чином буде розіграно три призи:

1. Смартфон Redmi Note 10 5G
2. Фітнес-браслет Mi Smart Band 6
3. Навушники Mi True Wireless Earphones 2S

* Коментарі, що міститимуть ненормативну лексику, порушуватимуть правила використання YouTube, Facebook та Mi Community, буде відфільтровано та виключено з участі у розіграшу.

З нетерпінням чекаємо всіх на онлайн-трансляції 25 травня, о 15:00, на нашому YouTube!
Проведемо час цікаво і з користю!

Детальні умови:
1. Конкурс (далі – Акція) триває 25.05.2021 р. під час трансляції Mi FLASH LIVE на території України, крім зони ООС та Автономної Республіки Крим, і проводиться в чаті трансляції на відеохостингу YouTube. Щоб взяти участь в Акції, потрібно у визначений термін написати коментар в чаті трансляції Mi FLASH LIVE:
* кількість коментарів від одного учасника необмежена; коментарі, що містять ненормативну лексику, порушують правила використання YouTube та Mi Community, буде відфільтровано та виключено з участі у розіграшу.
2. Сторінка учасника Акції повинна бути реальною та відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організатора** і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В Акції можуть брати участь користувачі, які проживають на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і згодні з умовами даної акції.
4. Порядок визначення переможців Акції. Серед усіх учасників, які виконали завдання у відповідності до П.1 цих Правил в період, вказаний в П.1 цих Правил (включно), та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 25.05.2021 р. включно), 25.05 впродовж спеціального стріму адміністрацією Mi Community послідовно буде визначено 3 (трьох) переможців. Після оголошення результатів кожен з переможців отримає повідомлення. Надати зворотню відповідь та підтвердити особу переможці мають впродовж п’яти днів з моменту отримання повідомлення. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання «призу».
5. За результатами розіграшу переможець отримує «приз». Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з товарів – Mi Smart Band 6, Redmi Note 10 5G (4+64 ГБ)чи  Mi True Wireless Earphones 2S – за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів – 3 шт. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право впродовж гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продукті. Отримання рекламного призу не дає права клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару в будь-який спосіб (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даній акції, а також згоду на отримання призу Акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправку призу буде здійснено за зазначеними переможцем даними (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець має пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання призу переможець може вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінці в соціальній мережі. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін, в порядку, передбаченому п.3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9 Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшу офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшу і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови Акції можуть бути змінені за рішенням Організатора (АЛЛО)..

** Організатором Конкурсу є ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначеному вище розіграші, учасники дають свою згоду Організатору – ТОВ «АЛЛО» – на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, – з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дають свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана учасниками. Власником наданих учасниками персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044, м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044, м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1. Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8. Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
2021-05-21 22:07:20
Favorites26 RateRate

Master Bunny

Sugi Surya | from MI MAX 2

#1

це приголомшливо
2021-05-21 22:34:02

Master Bunny

jekins | from Mi 9 Lite

#2

Подивимось.
2021-05-21 22:52:49

Rookie Bunny

6236430035 | from Redmi Note 9 Pro

#3

класна акція.
2021-05-21 22:55:09

Pro Bunny

7309vab | from Redmi Note 7

#4

класна акція
2021-05-21 23:36:49

Advanced Bunny

LEXcorp86 | from Mi Note 10

#5

халява
2021-05-22 00:11:23

Rookie Bunny

lybomir | from app

#6

Чудово
2021-05-22 00:15:48

Rookie Bunny

1832733283 | from Redmi 8

#7

Це класно
2021-05-22 00:17:54

Pro Bunny

5098red | from Redmi 7

#8

чудесно
2021-05-22 00:19:39

Pro Bunny

Kuzmich3189 | from Redmi 7

#9

интересная тема
2021-05-22 00:34:05

Rookie Bunny

6366684791 | from app

#10

😍
2021-05-22 00:34:44
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Dara Zhelezniak

Mi Comm team

 • Followers

  1143

 • Threads

  92

 • Replies

  12

 • Points

  688

3 Days Check-In
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1
Відгадай Мі-гаджет за його описом
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Розіграш! Відгадай Мі-гаджет за його описом.

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list