In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] РОЗІГРАШ! Серед учасників ShotByMi Awards 2021 з України!

2021-05-18 23:39:26
10541 97


Привіт, Мі-фани!

Нагадуємо, що ви ще встигаєте взяти участь у глобальному фотоконкурсі ShotByMi Awards 2021! До 22-го травня діліться своїм поглядом на Барвисте життя за допомогою камер смартфонів Xiaomi та отримайте шанс стати володарем креативного фонду в розмірі 5000 доларів та інших неймовірних продуктів Xiaomi!

Взяти участь у глобальному конкурсі ShotByMi Awards 2021 можна за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

Впродовж останніх двох місяців ми спостерігали за яскравими та вражаючими фотографіями учасників з усього світу, а із значно більшим захопленням ми дивилися саме на ваші роботи. Ви неймовірно талановиті, і ми вдячні вам за активність та участь у конкурсі. Саме тому вирішили, що ваші фото заслуговують на окрему увагу та подарунки. Ось декілька крутих робіт від українських Мі-фанів:

@Олександр Копанич

@Максим Пискун

А тому просто зараз оголошуємо перший етап розіграшу на кращі роботи учасників ShotByMi Awards 2021 з України.

Умови розіграшу:
 • З 18.05 до 30.05 (включно) розмістіть у коментарі до цієї теми посилання на ваші роботи з офіційного сайту конкурсу.
 • Серед коментарів з посиланнями, розміщених у цій темі, випадковим вибором буде визначено 2-х переможців.


З 1.06 розпочнеться другий етап конкурсу, в якому змагатимуться найкращі роботи, відібрані адміністрацією. І саме ви своїм голосуванням у окремій темі Mi Community Ukraine визначите ще 3-х переможців. Більше подробиць про другий етап – пізніше, стежте за новинами у Mi Community.

Всі п’ять переможців отримають Mi Smart Band 6 та крутий шопер з логотипом Xiaomi.


Отже, чекаємо у коментарях на всіх українських учасників цьогорічного ShotByMi Awards!

Успіхів всім вам!

Твоє Бачення, Твоя Історія. Долучайся зараз до ShotByMi Awards!

Attention! Dear guests from other countries. This competition is only for Ukrainian Mi Fans.

Детальні умови розіграшу:
1. Перший етап розіграшу (далі – Акція) триває з 18.05.2021 р. до 30.05.2021 р (включно) на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і проводиться в Mi Community Україна
Щоб взяти участь у розіграші, потрібно:
• бути учасником глобального фотоконкурсу ShotByMi Awards 2021;
• залишити в темі з розіграшем коментар* з посиланням на свої роботи з офіційного сайту конкурсу ShotByMi Awards 2021.
* Одна людина може залишити тільки один коментар! Сторінка учасника розіграшу повинна бути реальною та відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу.
2. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь користувачі, які проживають на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і згодні з умовами даної акції.
4. Порядок визначення переможця у першій частині акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції, передбачені п.1 цих Правил (станом на 30.05.2021 р. включно), впродовж 5 робочих днів буде визначено двох переможців за допомогою сервісу Random. Результати розіграшу буде оголошено у спеціальній темі Mi Community. Переможцям буде додатково направлено сповіщення в особисті повідомлення на його сторінку в Mi Community Україна. Результат розіграшу є остаточним і не підлягає переграванню, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
5. За результатами розіграшу переможці отримують «приз». Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар за ціною 1 (одна) гривня. Під «Призом» в рамках даної акції розуміється набір Mi Smart Band 6 та сумка Xiaomi Mi Eco Shopper Bag. Кількість призів: 2 шт. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право впродовж гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продукті. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару в рiзноманiтний спосіб (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу товар буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно надати письмову згоду батьків на участь в цій акції, а також згоду на отримання призу акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправку призу буде здійснено за зазначеними переможцем даними (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець зобов’язаний пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання призу переможець може вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінці в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж  п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін у порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і могли вплинути на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшу офіційним визнається тлумачення Організатора – воно є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшу і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови акції можуть бути змінені за рішенням організатора (АЛЛО).
Беручи участь в зазначеному вище розіграші, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дають свою згоду на передачу (поширення) своїх даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана учасниками. Власником наданих учасниками персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1. Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8. Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

2021-05-18 23:39:26
Favorites31 RateRate

Semi Pro Bunny

Rozymist | from Redmi Note 9S

#1

отлично
2021-05-19 00:18:41
не участвовал
2021-05-19 01:03:53

Pro Bunny

6410233478 | from app

#3

И призы хорошие
2021-05-19 01:17:30
Invalid floor, the posts have been deleted #4

Wizard Bunny

Змея | from Redmi Note 9S

#5

Ждём красивые и качественные фотки ) Удачи. . .
2021-05-19 02:49:52
Humor does not obey fate,great thoughts-often the most smiling…

Semi Pro Bunny

Filbert62 | from Redmi Note 8 Pro

#6

С радостью поучаствовал бы , но не могу загрузить фото(
2021-05-19 04:33:39
2021-05-19 04:39:37

Rookie Bunny

1627102549 | from app

#8

https://event.mi.com/ua/shotbymi/profile?uid=162125645
2021-05-19 04:47:35
2021-05-19 04:59:40

Master Bunny

Пси | from app

#10

всем удачи
2021-05-19 09:44:04
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Dara Zhelezniak

Mi Comm team

 • Followers

  1176

 • Threads

  97

 • Replies

  12

 • Points

  708

3 Days Check-In
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1
Відгадай Мі-гаджет за його описом
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Розіграш! Відгадай Мі-гаджет за його описом.

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list