In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Serisi

Rookie Bunny

6417505379 | from app

Kulaklık sorunu bende yaşıyorum ama bir anlam veremedim gerçekten telefonun özellikleri güzel ama tek sorun dediğim gibi kulaklık sorunu yaşıyorum sadece
2021-05-17 04:44:25

Rookie Bunny

Ekrem Uzun Author | from Redmi Note 9 Pro

6417505379
Kulaklık sorunu bende yaşıyorum ama bir anlam veremedim gerçekten telefonun özellikleri güzel ama tek sorun dediğim gibi kulaklık sorunu yaşıyorum sadece

Yukarıda Enes arkadaşımın dediği bir kaç defa reset attıktan sonra düzeldi önceden birkaç sorun daha çıkmıştı ahize çalışmaması gibi bu markada sanırım olan bütün sorunlar klâsik Türk aklı ile çözülüyor herşeyde reset atıp topluyorum bence bir sende dene
2021-05-17 04:52:56

Advanced Bunny

6353654449 | from Redmi Note 9 Pro

hocam bende cildiracam telefonu satmayı bile düşünüyorum 1 yıldır aynı sorun yeniden başlatınca duzeliyor fakat  sonra tekrar geliyor
2021-05-18 18:08:17

Rookie Bunny

Ekrem Uzun Author | from Redmi Note 9 Pro

6353654449
hocam bende cildiracam telefonu satmayı bile düşünüyorum 1 yıldır aynı sorun yeniden başlatınca duzeliyor fakat  sonra tekrar geliyor

Bende satma düşüncesi içerisindeyim hocam yalan yok daha bir sürü saçma sapan sorunlar hoşuma gitmeyen durumlar var telefoncu arkadaşım alırsan ızdırap çekersin demişti keşke dinleseydim en başından :)
2021-05-20 01:36:28
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Ekrem Uzun

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

7

26