In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Tydzień #19 | Przypominamy ciekawsze wątki minionego tygodnia

2021-05-10 21:11:23
3215 8
Mili,

skoro poniedziałek, to czas na podsumowanie. Tradycyjnie zaczynamy od informacji poświęconych smartfonom, potem skupiamy się na ekosystemowych urządzeniach, promocjach i konkursach i ewentualnie publicystyce oraz administracyjnych obwieszczeniach. Lecimy!

ŚWIAT SMARTFONÓW

Dlatego jest numerem jeden w rankingu dxomark!
Kosztuje dużo, ale w zamian otrzymujemy zoom, który pozwoli dostrzec najmniejsze detale z bardzo, bardzo daleka. Nie wierzycie? Sprawdźcie ostatnie wątki od Zbyslawa tutaj, tutaj i tutaj. Jest posiadaczem Mi 11 Ultra. Strzela zdjęcie za zdjęciem skupiając swoją uwagę na niesamowitym zoomie. Ja powiem tylko tyle: wow!

Speed Test: niebezpieczna prędkość
DJ Matjas wziął się z kolei za POCO F3. Sprawdził wydajność smartfona. Jak się prezentuje? Co potrafi? Sami sprawdźcie! Trzeba tylko dodać, że test wykonano z wykorzystaniem routera pracującego w standardzie wi-fi 6 i przy przepustowości 600 Mb/s i 100 Mb/s. Wątki dostępne pod linkiem tutaj i tutaj.

Mrówki i ropuchy w makroskali
Broda79 dalej testuje i sprawdza możliwości Redmi Note 10 Pro. Ale w odróżnieniu od Zbyslawa, który skupił się na zoomie, Broda79 pod lupę wziął obiektyw odpowiedzialny za zdjęcia w skali makro? Jak wyszło! Cudownie! Tylko zobaczcie. Mrówki tutaj, ropuchy tutaj.

EKOSYSTEMOWE URZĄDZENIA

Co zrobić, żeby mężowie polubili odkurzanie?
Kamileck przez niemal dwa tygodnie testował ręczny odkurzacz Xiaomi. Testował różne tryby sprzątania, moc i jakość, również sprawdzał końcówki, które można dowoli zmieniać i nakładać. Był w szoku, kiedy zobaczył ile nieporządanych treści znalazło się w pojemniku na brudy! Ale ważniejszy wniosek jest inny. Jeśli miłe Pani głowicie się, co zrobić, by zachęcić partnerów do sprzątania, ba! żeby polubuli odkurzanie, po prostu wyposażcie ich w odkurzacz Xiaomi! Dowód? Prosze bardzo, tutaj!

Praca na cały etat
Jeśli lubisz, kiedy robota sama się robi, to może lepszym rozwiązaniem będzie Mi Vacuum Mop Pro? Jeździ i sprząta za ciebie. Unax, który opublikował recenzję pod tym linkiem, twierdzi, że odkurzacz dostałby pracę u niego na cały etat. Choćby dlatego decyzja o zakupie już podjął. I wcale się nie dziwię! A ty, jak przeczytasz recenzję, możesz mieć identyczne albo podobne zdanie.  

Mała, praktyczna, do auta
Mowa oczywiście o ładowarce Mi Car Charger Pro. AskaD kupiła sprzęt, zaprezentowała i podzieliła się pierwszymi wrażeniami. Obudowa solidna i estatyczna, co zresztą możecie zobaczyć na zdjęciach w wątku dostępnym tutaj. Ładowarka oferuje 18W, więc moc idealna, żeby podładować lub podtrzymać poziom baterii podczas jazdy!
PROMOCJE I KONKURSY

Z kamerą wśród zwierząt, czyli Shot By Mi
Trwa globalny konkurs Shot By Mi, a lewqos raczy nas kolejnymi ciekawymi i inspirującymi wątkami. Tym razem na warsztat wziął zdjęcia wykonane przez Mi Fanów, którzy sfotografowali domowe i niedomowe zwierzaki. Wątek dostępnt jest pod linkiem tutaj, a jeśli chcecie dołączyć do samego konkursu, musicie poznać szczegóły podane tutaj.   

Byłeś na zakupach w Mi Store w piątek lub sobotę?
Świetnie! To teraz wystarczy wprowadzić kilka danych z paragonu, który otrzymałeś jako dowód zakupu! Dane należy wprowadzić do ankiety, gdzie również musisz wykonać proste zadanie konkursowe" wymyśl i opisz funkcję, którą dodał(a)byś do rakiety dla Igi Świątek. Ankieta dostępna jest pod linkiem o tutaj.

PUBLICYSTYKA

Z Madrytu do Rzymu
Wątek nie o technologii, chociaż zdjęcia wykonane Mi 11, a słowa pochodzą od Igi Świątek. Tak, powtórzę, autorem wątka jest Iga, która opowiada, jak przebiegał turniej w Madrycie, i na czym polega specyfika tamtejszego kortu! Warto przeczytać także dlatego, bo tych informacji nie znajdziecie nigdzie indziej! Wątek Igi tutaj!

RAM do lamusa?
Vergiliusz przytoczył bardzo ciekawy temat. Jeśli rozwiązanie się sprawdzi, niewykluczone, że w smartfonach funkcję RAM przejmie pamięć wewnętrzna. Pomysł nie jest nowy, ale rozterki wciąż aktualne. Bo czy taki smartfon po prostu szybciej nie padnie? A jeśli tak, to może nie ma co się denerwować, bo smartfony i tak częściej wymieniamy? Wątek dostępny pod linkiem tutaj.

ADMINISTRACJA

Mi Store w Łodzi
Już otwarty! Jest w łódzkiej Manufakturze na pierwszym piętrze w sąsiedztwie sklepów z elektroniką i operatorów komórkowych.
Podobno salon odwiedziło już setki Mi Fanów! O salonie więcej przeczytacie tutaj.

_doMIno_

2021-05-10 21:11:23
Favorites7 RateRate

Advanced Bunny

Kamileck | from app

Co to mojej recenzji to prawda. Tęsknie za tym odkurzaczem :D Dzięki za możliwość przetestowania, polecam się na przyszłość! 😀
2021-05-10 21:54:42

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

nadrobiłem wątki które gdzieś tam pominąłem :)
2021-05-10 22:14:28
Eleganckie podsumowanie :-).
2021-05-10 22:42:46

Master Bunny

Sugi Surya | from MI MAX 2

дивовижний
2021-05-11 01:15:22

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Dodane do ulubionych, wiele ciekawych postów w jednym miejscu :)
2021-05-11 02:58:44

Master Bunny

m.faiz.z | from Redmi Note 4

dzięki za podsumowanie wątku.
2021-05-11 05:16:57

Master Bunny

1544779540 | from app

Wszystko co najważniejsze :-).
2021-05-11 11:04:31
świetnie, dziękuję za udostępnienie informacji
2021-05-11 23:41:41
please sign in to reply.