In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Fotografia

[Album] Wheel of Szczecin z Mi10T Pro.

2021-05-01 05:52:45
533 28
Polazłem i fociłem...
Z cyklu na starcie zmyłka...

I teraz uwaga... Godzina wykonania to 20:22... Tryb 'Noc' zaszalał.
I praktycznie tutaj mógłbym zakończyć relację, bo z ciemnego drzewa i reszty zrobił mniej-więcej południe.
Ogólnie teraz dam focie robione różnymi programami, na różnych ustawieniach, tam gdzie się dało to z palca kręcone na trybie Pro. Wnioski dam pod spodem...
Lecimy:

I wracamy...
I teraz pytanie: czy Szczecin leży nad morzem?
Podchwytliwe pytanie... Co? :-D.

I prawidłowa odpowiedź brzmi.....

Tadammmmmmmm...
Tararararammmm...
Bum... Cccssssyyyyyy...
Otóż T A K :-D.
Pomimo tego, że do Bałtyku mamy drogą ponad 100 km, wodą około 65, to....
Pod Trasą Zamkową w Szczecinie kończą się... Uwaga...
Wewnętrzne Wody Morskie.
:-D.
Zamontowano specjalnie oświetlenie na trasie, które rzuca linię na Odrę... I na tym zdjęciu na prawo od niebieskiej linii mamy Wewnętrzne Wody Morskie, a na lewo wody śródlądowe, czyli rzekę Odrę ;-).

Hyhyhy... :-D
Dobra a na serio jeszcze Kółko:

I teraz hit... Dwie foty z zegarka... Kospet Vision z badziewnymi 5 megowymi matrycami 8 andkiem 7.1.

Co jest w tym śmiesznego?
Otóż to, że jak bym nie kombinował z czasami, czułością, balansem bieli, w końcu z softem...
Ż A D N E!!!
z tych zdjęć, a mam ich ze 3 czy 4 razy więcej w telefonie, nie jest zgodne z kolorami rzeczywistości. Jeżeli zgadza się ton jednego odcienia jakiegoś koloru, to sypie się cała reszta.
Nie tylko w słońcu, w dzień ma z tym problem, w nocy też.

Jeżeli ktoś bierze ten telefon pod uwagę i zależy mu na wiernym w miarę odwzorowaniu barw.
To absolutnie i pod żadnym pozorem, niech tego telefonu nie kupuje!!!

Tańszy Mi10T bez Pro jest lepszy pod tym względem.

I proszę nie wierzyć w bajki, że soft typu g-cam coś zmienia.
Otóż nie!
Powyżej dwie focie (i to te słabsze jakościowo) to g-cam dedykowany pod 10T Pro.

Cały czas żałuję, że zamieniłem RN8Pro na niego.
Pod względem aparatu, 3 razy tańszy telefon, był 5 razy lepszy.

Taki przykład z powrotu. Gidzina omal 22.ciemno jak w zadku, o tym gdzie szukać tego pomnika doskonale wiem, fota robiona w lukę na pamięć... Zgodności kolorystycznej nie ma żadnej, ale wszystko widać, gdzie na żywo jie widziałem nic...

I druga fota. Tym razem ulica, ta ze światłami już...

Czaaaddd... I ciemniej niż w parku, w którym przy tym pomniku nie ma żadnych latarni... Jedną widać na zdjęciu, mniej więcej środek w poziomie i 1/4 z lewej w pionie i ona była nie dość, że poniżej Latarnika, to jeszcze ze 100-150 m za nim... Czaaaddd..

I po tych dwóch zdjęciach widać co robi SI aparatu.
Dlatego zdjęcia koła są odbarwione, odcienie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i jeszcze następuje nadmierne rozjaśnianie kadru...
Pid względem zdjęć trzymajcie się od Mi10T Pro z daleka!
O ile ma fajny dźwięk, bateria jakoś tam daje radę, proc z RAMem szaleją w grach, nawet ekran daje radę... Tak aparat to:
DNO...
5m Mułu...
I on nieśmiało boi się pukać od spodu!
Jest krótko mówiąc B E Z N A D Z I E J N Y!
Bardzo żałuję, że muszę się z nim jeszcze z rok bujać.... Bardzo żałuję...

2021-05-01 05:52:45
Favorites2 RateRate

Semi Pro Bunny

Rafalsky97 | from app

ładnie
2021-05-01 06:12:08

Grand Master Bunny

RuraSzczecin Author | from app

Rafalsky97
ładnie

Nie. Ale dlaczego to napisałem w temacie..
2021-05-01 06:13:39

Semi Pro Bunny

00_kotek_00 | from app

Ciekawe fotki
2021-05-01 07:34:26

Grand Master Bunny

Febron | from app

Odpowiem z grubej Rury. Dla mnie Szczecin leży nad morzem,a słynie paprykarzem.Mimo,że mieszkam kilkaset kilometrów niżej(mapa), też żądam dostępu do morza. Mnie, Mi zdecydowanie bardzej podobają się te zdjęcia nocne, gdzie noc jest ciemna, a światła powodują, że wygląda jak ta na starych pocztówkach z lat siedemdziesiątych, które kupowałem głównie w Gdańsku.Te były błyszczące i najdroższe. Ta rozjaśniona sztucznie noc wygląda jak gruźliczy sos.Wiąże Cię umowa, że nie możesz sprzedać fona?
2021-05-01 08:00:04
Pięknie:)
2021-05-01 12:14:51

Pro Bunny

TediToranaga | from app

Jak zwykle super, tak po Szczecińsku.
2021-05-01 12:25:06

Grand Master Bunny

Febron
Odpowiem z grubej Rury. Dla mnie Szczecin leży nad morzem,a słynie paprykarzem.Mimo,że mieszkam kilkaset kilometrów niżej(mapa), też żądam dostępu do morza. Mnie, Mi zdecydowanie bardzej podobają się te zdjęcia nocne, gdzie noc jest ciemna, a światła powodują, że wygląda jak ta na starych pocztówkach z lat siedemdziesiątych, które kupowałem głównie w Gdańsku.Te były błyszczące i najdroższe. Ta rozjaśniona sztucznie noc wygląda jak gruźliczy sos.Wiąże Cię umowa, że nie możesz sprzedać fona?

Niii... Magdelia by mi urwała głowę... Bo zapożyczałem się i kombinowałem jak koń pod górkę, żeby go nabyć. I nabyłem tylko dlatego, że dałem słowo, że nic innego nie chcę i będę go miał.... i miał... i miał. A słowa nie złamię, ale co sobie pojęczę to moje ;-). Zobacz dokleję jeszcze dwie focie... Ciemność widzę... ;-D. Godzina ta sama minimalnie inne pozycja (kilka kroków różnicy) inne programy... Tam gdzie kółko było tak samo jasno prawie... ;-).
2021-05-01 13:20:50

Grand Master Bunny

TediToranaga
Jak zwykle super, tak po Szczecińsku.

Spokojnie... Jeszcze 3ciego zaszaleję... Bo Filharmonia na bank powinna być w Barwach Narodowych. I Dźwigozaury też ;-). Specjalnie później wyjdę... ;-)
2021-05-01 13:23:20

Grand Master Bunny

Mówisz? ;-)
2021-05-01 13:24:40

Grand Master Bunny

00_kotek_00
Ciekawe fotki

A dziękuję bardzo... Staram się... ;-)
2021-05-01 13:25:08
please sign in to reply.