In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Sohbet

[Konu dışı] eğri oturup doğru konuşun

2021-04-22 19:46:57
464 24

Master Bunny

Erencan_Yılmaz_75 | from Mi 9T Pro

Zenu.tr
Hocam iyi güzel de sanki pili 5160 mah değil de 3600 mah hissiyatı veriyor tüketimi bence fazla bu cihazda kendim kullanıyorum diye böyle konuştum

Zaten o cihazın çok iyi olduğunu biliyorum MIUI'dan kaynaklı senin daha az ekran süresi alman :)<br>
Bütün önerdiğim cihazların sonuna kadar fiyatlarını hak ettiğini bildiğim için öneriyorum fiyatını hak etmeyen bir ürünü asla öneremem.<br>
MIUI 12.5 ile büyük ihtimalle pil tüketimi azalır.
2021-04-23 04:31:26
#Raphael SD855 Kraldır.

Semi Pro Bunny

the other improv | from Mi 9T

Emre ALC
Moderatörüm benim sorunlarına yardımcı olabilir misiniz? Yardımcı olabilen kimse denk gelmedi şuana kadar. Resimler de mevcut artık yazmaya eriniyorum. Bunlardan bir kısmını gerek açtığım konular gerek başka konularda yorumlar kısmından yardım istedim ama çözüme ulaşmadı.

Sistem başlatıcı uygulamasının verilerini, Ayarlar - Uygulamalar - Uygulamaları yönet adımlarını izleyerek temizleyin ardından cihazınızı yeniden başlatın ve kontrol edin. (Not: Sistem başlatıcı uygulamasının verilerini temizlemek masaüstü düzeninizin değişmesine neden olacaktır). Batarya grafiği yalnızca son 24 saat bilgilerini verir. Dolayısıyla, cihazınızı 24 saatten daha uzun bir süre önce şarj ettiyseniz, şu andan itibaren yalnızca 24 saate kadar (önceki) verileri görürsünüz. Ne depolama ne de ram tamamen kullanılamaz. Her ikisinde de sistem kendine yer tahsis eder. Dolayısıyla Android'de genellikle mevcut ram'in yarısı kadar boş kullanılabilir ram miktarı olur. Her geri bildirimi yanıtlamak mümkün değildir, ancak ekip her zaman tüm geri bildirimlerinizi kontrol eder, bu nedenle sorunun çözümü için sabırlı olun lütfen.
2021-04-23 06:19:03

Pro Bunny

Zenu.tr | from app

Erencan_Yılmaz_75
Zaten o cihazın çok iyi olduğunu biliyorum MIUI'dan kaynaklı senin daha az ekran süresi alman :)&lt;br&gt;
Bütün önerdiğim cihazların sonuna kadar fiyatlarını hak ettiğini bildiğim için öneriyorum fiyatını hak etmeyen bir ürünü asla öneremem.&lt;br&gt;
MIUI 12.5 ile büyük ihtimalle pil tüketimi azalır.

Tabi ki miui dan kaynaklı 0.1 de 9  10 saati geçkin ekran süresi vardı fakat 0.6 da bu yok 7 8 saat gidiyor umarım 12.5 ile 13 14 saate çıkar çünkü bu batarya bunu hakkediyor
2021-04-23 06:44:02

Pro Bunny

Emre ALC | from Mi Note 10 Lite

the other improv
Sistem başlatıcı uygulamasının verilerini, Ayarlar - Uygulamalar - Uygulamaları yönet adımlarını izleyerek temizleyin ardından cihazınızı yeniden başlatın ve kontrol edin. (Not: Sistem başlatıcı uygulamasının verilerini temizlemek masaüstü düzeninizin değişmesine neden olacaktır). Batarya grafiği yalnızca son 24 saat bilgilerini verir. Dolayısıyla, cihazınızı 24 saatten daha uzun bir süre önce şarj ettiyseniz, şu andan itibaren yalnızca 24 saate kadar (önceki) verileri görürsünüz. Ne depolama ne de ram tamamen kullanılamaz. Her ikisinde de sistem kendine yer tahsis eder. Dolayısıyla Android'de genellikle mevcut ram'in yarısı kadar boş kullanılabilir ram miktarı olur. Her geri bildirimi yanıtlamak mümkün değildir, ancak ekip her zaman tüm geri bildirimlerinizi kontrol eder, bu nedenle sorunun çözümü için sabırlı olun lütfen.

Teşekkür ederim&amp;lt;br&amp;gt;
@the other improv öneriniz için. Fakat telefonu 7 gün içinde sıfırlamıştım bu gibi sorunlardan dolayı fakat düzelmedi. Pil kullanımı tablosunun ekran görüntüsünü son şardan 11-12 saat sonra çekmiştim resimlerde görüldüğü gibi grafikte şarj seviyesi 100 den itibaren görünüyor. Geri bildirimlere dönülmesi gibi bir beklentim olmadı milyonlarca geri bildirimlerden hangisine geri dönüş yapsınlar böyle bir şey beklemek doğru olmazda. Ram kullanımı konusunda sistem bilgisi (sağ üst köşedeki bilgi) hatalı, boş olarak 5.2 - 5.7 - 5.8 GB belirtirken 3. taraf uygulamalarda 2,94 GB olarak belirtilmiş. Evet android sistemi kendisi için boş alan bırakıyor fakat diğer uygulamaların ram kullanımı onun aktif olduğunu belirtirken performansada etki ediyor. Servis önerisini daha önce iletenler oldu fakat üstlerdeki yorumlarda bununla ilgilide ifadelerim oldu. Şorunun çözümü için MIUI 12.5 beklemekten başka bir çözüm görünmüyor bu noktada servisin müdahalesinin etkili olacağını düşünüyorum yazılımda ki sorunlara müdahale anlamında. ( Bende sorun var diye başkalarında da olacağını, başkalarında da sorun yok diye onun dışındaki kişilerde de sorun olmayacak diye bir zorunluluk yok, forumda bir kaç kişi ekran yansıtma sorunu belirttiği gözüme çarptı onlar yansıtma da sorun yaşarken bende öyle bir sorun yok fakat aynı modele sahip olduğumuz &amp;lt;br&amp;gt;
arkadaşımız sorun yaşadığını belirtmiş, konusuna profilinden ulaşabilirsiniz &amp;lt;br&amp;gt;
@miy33 . Oluşan sorunlarda gerek ekran kaydı gerek ekran görüntülerini kaydettim sırf markayı kötüleme amacım yok kötülemek ne benim nede başka kullanıcıların çıkarına olur. -Bu parantez içinde bulunan yazı size özel açıklama/tepki gösterme amacı değil sizlerde bu sorunlar için önerilerde yardımlarda bulunuyorsunuz bilginize-)
2021-04-23 07:15:51
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

abidin Öztürk

Pro Bunny

• Followers

11

• Threads

121

• Replies

330

2134