In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Serisi

[Diğer] note 9 pro şarj sorunu

2021-04-21 05:41:05
531 7
Arkadaşlar şarjı artık bir gün bile dayanmıyor, işteyim sürekli elime bile sadece bir saat molada alıyorum 100 olan şarj eve gelirken %50 oluyor, kendi kendine yiyor ne yapabilirim daha yeni telefon 6-7 aylık
2021-04-21 05:41:05
Favorites RateRate

Moderator

glBAHAR | from Redmi Note 9 Pro

cihaz güncelleme aldı ise arka planda indexleme yapar androidin yapısı gereği bir işlemdir, bu işlem 1-2 gün sürebilir. cihazın içinin doluluğu bu süreyi daha da uzatabilir. cihazınıza temiz kurulum (fabrika ayarlarına alma) işlemi uygulayabilirsiniz. hiçbir yazılım kurulmadığı halde halen aynı sorun var ise cihazı servise gönderebilirsiniz. eğer sıfırlama işleminden sonra problem oluşmuyorsa ilgili sorun kurulan bir uygulama ile ilgilidir.
2021-04-21 05:56:41

Rookie Bunny

6368697195 Author | from Redmi Note 9 Pro

glBAHAR
cihaz güncelleme aldı ise arka planda indexleme yapar androidin yapısı gereği bir işlemdir, bu işlem 1-2 gün sürebilir. cihazın içinin doluluğu bu süreyi daha da uzatabilir. cihazınıza temiz kurulum (fabrika ayarlarına alma) işlemi uygulayabilirsiniz. hiçbir yazılım kurulmadığı halde halen aynı sorun var ise cihazı servise gönderebilirsiniz. eğer sıfırlama işleminden sonra problem oluşmuyorsa ilgili sorun kurulan bir uygulama ile ilgilidir.

Fabrika ayarlarına döndürmek istiyorum ama içinde bir kaç şey var aktarabilecegim bir yer yok Xiaomi cloud dolu satın al diyor sürekli halledip yapacağım inşallah teşekkür ederim, deneyip yazacağım.🙏
2021-04-21 06:00:05

Moderator

glBAHAR | from Redmi Note 9 Pro

6368697195
Fabrika ayarlarına döndürmek istiyorum ama içinde bir kaç şey var aktarabilecegim bir yer yok Xiaomi cloud dolu satın al diyor sürekli halledip yapacağım inşallah teşekkür ederim, deneyip yazacağım.🙏

fotoğrafları google fotoğraflara, wp yedeklerini google drive'a yedekleyebilirsiniz. mi cloud hesabınızdan gereksiz gördüğünüz not, fotoğraf silip kişileri yedekleyebilirsiniz. kişiler google hesabı ile de yedeklenebilir
2021-04-21 06:09:11

Rookie Bunny

glBAHAR
fotoğrafları google fotoğraflara, wp yedeklerini google drive'a yedekleyebilirsiniz. mi cloud hesabınızdan gereksiz gördüğünüz not, fotoğraf silip kişileri yedekleyebilirsiniz. kişiler google hesabı ile de yedeklenebilir

Çok teşekkür ederim
2021-04-21 06:10:00

Pro Bunny

mkrcan | from Redmi Note 9 Pro

işten eve%50 ile geliyorsan günü rahat çıkarıyor demektir, telefon açık tabiki pil tüketecek çalışıyor sonuçta
2021-04-21 16:53:42

Rookie Bunny

mkrcan
işten eve%50 ile geliyorsan günü rahat çıkarıyor demektir, telefon açık tabiki pil tüketecek çalışıyor sonuçta

Evet biliyorum ama kullanılmayan bir telefon nasıl böyle yapıyor? Ve bir süredir yapıyor normal de böyle değildi
2021-04-21 21:00:18

Rookie Bunny

6416992038 | from Redmi Note 9 Pro

aynı sorunu yaşıyordum gereksiz uygulamaları sildim uygulama bildirimlerde bulunan gerek olmayan uygulama bildirimlerini kapattım ve ekran ışığı ve karanlık modda olması önemli ekran ışığı çok parlak seviyede ise ciddi anlamda hızlı şarj tüketimi sağlıyor bilginiz olsun
2021-12-10 15:53:20
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6368697195

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

7

• Replies

16

83