In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Poznajmy się] Mi Community -Fani i użytkownicy Xiaomi

2021-04-16 16:45:21
371 16
Witam Mi Rodzinko od dłuższego czasu zastanawiam się kim są Fani i użytkownicy Mi Community? Czy są tylko tu przelotnie w ferworze walki w konkursach i tu znacznie ich przybywa a może stali bywalcy którzy stale służą pomocą i w znaczący sposób przyczyniają się do promowania marki Xiaomi ? Każdy z nas przyczynia się do dokładania kamień po kamieniu do zbudowania prężnie działającego przejrzystego forum które będzie odskocznią kopalnią wiedzy a przede wszystkim pomocą dla innych użytkowników lub Fanów.

Wspierajmy się w każdy możliwy sposób, bądźmy uprzejmi a przede wszystkim to my budujemy tą społeczność i jak my ją zbudujemy tak nas będą postrzegać.

Drugą sprawą która mnie nurtuje to ogromna liczba kont Mi Community ,jest to całkiem ciekawy temat ponieważ uaktywniają się konta tylko i wyłącznie w drodze wystawiania konkursów!!! Ta część użytkowników podejrzewam są tylko i wyłącznie dla konkursów. Temu się okazuje że za chwilę Mi Community w Polsce przekroczy jakąś kosmiczną liczbę oczywiście dzięki konkursom.

Tak czy inaczej szanujmy się patrzmy na drugiego człowieka tak jak byśmy chcieli aby nas postrzegali ,pomagajmy i bądźmy życzliwy a być może a jestem tego pewien zbudujemy własną społeczność i Mi Community ciekawym miejscem które warto odwiedzać nie tylko od święta.

Rate

Number of participants 2 Experience +16 Pack Reason

View Rating Log

2021-04-16 16:45:21
Favorites3 RateRate
Dobrze Waść żeś napisał zaiste... To samo już dawno temu pisał Febron... Ja pisałem o tym tylko w przypadku konkursu. Ale niestety taka jest prawda. Tryliardy uzyszkodników na papierze... Tysiące - jak jest konkurs i coś można wygrać i im cenniejsze coś, tym więcej chętnych. I z 50 osób na krzyż, które się udzielają i nawet pomagają. Smutne to trochę....
2021-04-16 17:21:54

Mi Sports Team

szefo Author | from app

RuraSzczecin
Dobrze Waść żeś napisał zaiste... To samo już dawno temu pisał Febron... Ja pisałem o tym tylko w przypadku konkursu. Ale niestety taka jest prawda. Tryliardy uzyszkodników na papierze... Tysiące - jak jest konkurs i coś można wygrać i im cenniejsze coś, tym więcej chętnych. I z 50 osób na krzyż, które się udzielają i nawet pomagają. Smutne to trochę....

Szanowny Pawle cały problem w tym że aby coś zbudować trzeba trochę się napracować, to prawda stałych Fanów jest nie wielu z resztą nie trzeba ich wymieniać bo oni wiedzą że tu są i ciągle się udzielają dla nich wielkie dzięki i podziękowania że im się chce aczkolwiek są bardzo pomocni ale reszta to tak jak weekendowi kierowcy tylko w niedziele i może tylko wtedy kiedy ruchu na drogach niema .Ciepło pozdrawiam :)
2021-04-16 17:29:39
szefo
szefo
Szanowny Pawle cały problem w tym że aby coś zbudować trzeba trochę się napracować, to prawda stałych Fanów jest nie wielu z resztą nie trzeba ich wymieniać bo oni wiedzą że tu są i ciągle się udzielają dla nich wielkie dzięki i podziękowania że im się chce aczkolwiek są bardzo pomocni ale reszta to tak jak weekendowi kierowcy tylko w niedziele i może tylko wtedy kiedy ruchu na drogach niema .Ciepło pozdrawiam :)

Ależ Drogi Marcinie pełna zgodność :-).
2021-04-16 18:21:28

Grand Master Bunny

Febron | from app

Bardzo mądre słowa. Budujmy naszą społeczność, a jej ilustracją niech będą Twoje zdjęcia- budowli które niejedno widziały i niejedno przetrwały. Wierzę, że nasza społeczność przy odrobinie życzliwości i pokory również przetrwa.
2021-04-16 18:44:07

Mi Sports Team

szefo Author | from app

Febron
Bardzo mądre słowa. Budujmy naszą społeczność, a jej ilustracją niech będą Twoje zdjęcia- budowli które niejedno widziały i niejedno przetrwały. Wierzę, że nasza społeczność przy odrobinie życzliwości i pokory również przetrwa.

Dziękuję bardzo Febronie budowle a może zabytki stoją i nie jedno widziały ale tak naprawdę to ludzie o nie dbają i myślę że i my wszyscy zadbamy o nasz Mi Community nie tylko od święta. pozdrawiam:)
2021-04-16 18:51:46
szefo

Mi Foto Team

Broda79 | from app

Cóż dodać mogę? Wszak Pany powyżej już wszystko napisali. Jest coś co młodym w mej pracy powtarzam i słowa autora przytoczę. Szanujmy się.
2021-04-16 22:24:30

Pro Bunny

KaGhost | from app

Myślę że część użytkowników jest i śledzi co się dzieje, po prostu nie ma nic do powiedzenia i wygląda przez to jak by sie uaktywniala tylko na konkursach :)
2021-04-16 23:38:59

Pro Bunny

TediToranaga | from app

To jest tak jak z klientami w sklepie, jedni przyjdą, zrobią zakupy, pożartują, powiedzą miłe słowo lub podzielą się jakąś wiadomością. Inni przyjdą, powiedzą dzień dobry, zrobią zakupy i odchodzą. Każdy klient ma duże znaczenie, jedni przychodzą codziennie inni raz na tydzień, ale każdy jest ważny, bo coś po sobie zostawi jak na Mi Forum.  Pozdrawiam wszystkich.
2021-04-16 23:57:05

Master Bunny

Aleksandrawu | from app

Dobrze mówisz. Ten post powinien być przypięty.
2021-04-17 04:34:50
Wstawiasz zdjęcia na forum? Pamiętaj o REGULAMINIE działu fotografia.

Master Bunny

jarecki | from app

....jak większość Koleżanek i Kolegów powyżej .....nic dodać,nic ująć... SZANUJMY się.....to i NAS może kiedyś uszanują ;-)
2021-04-17 05:30:59
Yaretzky
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

szefo

Mi Sports Team

• Followers

71

• Threads

52

• Replies

1085