In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Fotografia

[Dyskusja] Nagrody ShotByMi 2021: Po tygodniu pierwszym

2021-04-01 17:39:22
1129 6
Cześć Mi Fani!

Globalne nagrody ShotByMi 2021 są już otwarte na zgłoszenia.

Aby dowiedzieć się więcej o samym konkursie, zasadach, nagrodach
oraz sposobie w jaki można dołaczyć do zabawy zapraszam do tego tematu. :)

Za nami już pierwszy tydzień, kiedy Fani z całego świata mogli przesyłać swoje zgłoszenia do konkursu globalnego! Podobnież Fani nie tylko wykazują się kreatywnością, ale również konkurs cieszy się niesamowitym zainteresowaniem.  Wy dołączyliście już do zabawy?

Tak jak zapowiadaliśmy w wątku podczas startu zabawy, motywem przewodnim tej części konkursu jest „Życie pełne kolorów”. Nie wiem czy się zgodzicie, ale kolory na każdym kroku potrafią zachwycać, zaskakiwać i sprawiać, że świat jest po prostu pięknym miejscem. Kolory są również jednym z najbardziej wyrazistych elementów, ponieważ wpływają one na naturę ludzi. Skorzystajcie więc z obiektywów Xiaomi, aby uchwycić te piękne kolory wokół nas.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć te zdjęcia które wygrają. Życzę i sobie i Wam wszystkim, żeby wśród laureatów byli Mi Fani z Polski. Dlatego zachęcam Was jeszcze raz dodołączenia do tej globalnej zabawy bo warto!

Poniżej kilka prac, którzy Mi Fani z całego świata już zgłosili na konkurs. To tylko prace poglądowe, a nie wybrane jako zwycięskie. Niech posłużą jako inspiracja.

@Missis.LcK

@Kaung Thant

@Yudy bento

@Smitten

2021-04-01 17:39:22
Favorites7 RateRate

Master Bunny

RoninSan | from app

Dla mnie jest to trochę 'chore' ...albo robimy konkurs i wszyscy wszystko 'walimy' sprzętem Xiaomi, albo urządzamy Open konkurs.
2021-04-01 19:40:09

Semi Pro Bunny

Jaras88 | from app

RoninSan
Dla mnie jest to trochę 'chore' ...albo robimy konkurs i wszyscy wszystko 'walimy' sprzętem Xiaomi, albo urządzamy Open konkurs.

Sprawdzają podpis cyfrowy czym było zrobione. Wiem wiem, że można teges zrobić... Ale tak już jest, że zawsze ktoś się znajdzie
2021-04-01 20:44:14

Admin

lewqos Author |

RoninSan odpowiada, dnia 2021-04-01 13:40:09

Dokładnie tak jak napisał @Jaras88. Trzeba mieć zachowane dane exif w pliku. To tak naprawdę jedyny możliwy sposób weryfikacji w takiej skali. Myślę, że zdjęcia będą dokładnie oglądane przez komisję globalną. :)
2021-04-01 21:15:59

Mi Gaming Team

mini21 | from app

Exif akurat nietrudno zmodyfikować...<br>
tak samo ukryć czy zdjęcie było retuszowane czy nie ale niestety, takie czasy i ciężko teraz wyrokować nad "realizmem" zdjęcia.<br>
Sądzę że na pewno są trochę podkręcane (saturacja) ale na tyle że tego nie widać, bardziej zastanawia mnie czy nie są obrabiane w ps'ie.
Ale dajmy już spokój.<br>
Foty piękne.
2021-04-02 01:35:40

Semi Pro Bunny

Jaras88 | from app

mini21
Exif akurat nietrudno zmodyfikować...&lt;br&gt;
tak samo ukryć czy zdjęcie było retuszowane czy nie ale niestety, takie czasy i ciężko teraz wyrokować nad "realizmem" zdjęcia.&lt;br&gt;
Sądzę że na pewno są trochę podkręcane (saturacja) ale na tyle że tego nie widać, bardziej zastanawia mnie czy nie są obrabiane w ps'ie.

Szkoda, że teraz w Polsce szaro buro
2021-04-02 02:57:26
A ja vhoćbym nie wiem jaknpróbował, to nie jestem w stanie niczego w żaden sposób dorzucić i dobie darowałem... Tak jak na zrzucie stoi i choćbym nie wiem jak nie kombinował, czy z albumów czy przez przeglądarkę niczego nie jestem w stanie dorzucić... Więc miłego uczestnictwa Wszystkim życzę :).
2021-04-02 04:46:01
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

lewqos

Admin

• Followers

353

• Threads

89

• Replies

111

966