In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Watch

[Dyskusja] Mi Watch vs Amazfit GTR 2 Sport

2021-03-20 15:27:52
410 16
Hmm dużo tu się pisze o tym co wybrać, część osób z zamiłowania wskazuje Mi Watch ale czemu? Który z tych dwóch byście wybrali? Szukam czegoś co ma EKG albo będzie miało, w takim przypadku mogę zaczekać.

2021-03-20 15:27:52
Favorites5 RateRate

Admin

_doMIno_ | from app

Z tym EKG to ostrożnie ;)
2021-03-20 16:24:01

Moderator

Vergiliusz Author | from app

_doMIno_
Z tym EKG to ostrożnie ;)

Tylko jako pomiar orientacyjny. Niestety ale w tym porównaniu lepiej wypada Amazfit tylko że oni mają coraz gorsze wsparcie i tak bądź tu mądry. Amazfit czy mi watch, bądź tu i mądry i piękny na raz
2021-03-20 17:01:24
Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html

Mi Sports Team

szefo | from app

Witam Szanownego Kolegę tak naprawdę nigdy sprzętu medycznego nie zastąpi żaden zegarek (smartwatch)jednakże jeśli kiedykolwiek wejdzie do użytku w zegarku będzie mało dokładny i nie oddający żeczywistego pomiaru.A polecając smartwatch to tak naprawdę ilu użytkowników tyle opinii .Aktualnie mając już parę sprzętów mi band 3,4,5 -Mi Watch Lite-Mi Watch świetnie się sprawują wszystkie a moim ulubionym jest Mi Watch więc tak to wygląda każdy będzie zachwalał inny sprzęt.pozdrawiam
2021-03-20 17:09:03
szefo

Moderator

Vergiliusz Author | from app

szefo
Witam Szanownego Kolegę tak naprawdę nigdy sprzętu medycznego nie zastąpi żaden zegarek (smartwatch)jednakże jeśli kiedykolwiek wejdzie do użytku w zegarku będzie mało dokładny i nie oddający żeczywistego pomiaru.A polecając smartwatch to tak naprawdę ilu użytkowników tyle opinii .Aktualnie mając już parę sprzętów mi band 3,4,5 -Mi Watch Lite-Mi Watch świetnie się sprawują wszystkie a moim ulubionym jest Mi Watch więc tak to wygląda każdy będzie zachwalał inny sprzęt.pozdrawiam

Tylko ze mi watch to sam plastyk. Nie żeby plastyk był zły, ale od zegarka wymaga się więcej
2021-03-20 19:16:00
Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html

Mi Gaming Team

Janiszu | from app

To ja tak trochę subiektywnie i totalnie nietechnicznie - Amazfit ma ładniejszą kopertę. To kwestia gustu ale ja tam lubię małe ramki i żadnych obramówek wokół tarczy
2021-03-20 19:20:47

Semi Pro Bunny

FQX | from app

Kurde, a ja wczoraj porównywałem na podstawie jakiś filmików :D. Wybór padł na Amazfita, teraz tylko powoli odkładać 😅
2021-03-20 19:26:35
FQX
An ordinary person interested in the Xiaomi company

Master Bunny

DinoMi | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1600700580Vergiliusz/url
Tylko ze mi watch to sam plastyk. Nie żeby plastyk był zły, ale od zegarka wymaga się więcej/quote

EKG nie zmierzy żaden z powyższych. Do tego potrzebny czujnik z elekrodami którego nie mają. Ja bym wybrał GTR-a 2 E (cena zbliżona di MiWatcha) i bateria dłużej trzyma w porównaniu z GTR 2, kosztem braku rozmów przez zagarek. Albo po taniości GTS 2 mini za 350, a funkcjonalność taka sama jak MiWatch. Dodatkowo mniejszy, bo te dwa to spore cebule. https://www.pcprojekt.pl/opaski-sportowe/3037-smartwatch-xiaomi-amazfit-gts-2-mini-midnight-black-polska-dystrybucja.html
2021-03-20 20:52:48

Pro Bunny

gerwazy01 | from app

ja sobie sprawiłem z tydzień temu amazfit gtr2 clasic, jakość wykonania wielki plus, pasek daje wiele do życzenia,,no ale z branzoletą bardzo ładnie się prezentuje.
2021-03-21 01:38:31
gerwazy01 odpowiada, dnia 2021-03-20 18:38:31
ja sobie sprawiłem z tydzień temu amazfit gtr2 clasic, jakość wykonania wielki plus, pasek daje wiele do życzenia,,no ale z branzoletą bardzo ładnie się prezentuje.

Ledwo mieści się na twoim przegubie. Dla mnie ta wielkość to lekkie przegięcie. W dzień jeszcze ujdzie, ale w nocy trudno w tym spać.
2021-03-21 02:52:05
Invalid floor, the posts have been deleted #10
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Vergiliusz

Moderator

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
Throw Back with Mi 2018
Wymyślamy ksywkę
Wielkanoc z Mi