In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Fotografia

[Konkurs] Nagrody ShotByMi ruszyły! Oto wszystko, co musisz wiedzieć!

2021-03-18 19:08:15
5805 41
[aktualizacja 22 marca]
Cześć Mili!

Zapraszamy do dołączenia do pierwszej odsłony konkursu globalnego ShotByMi, czyli Nagród w pierwszej odsłonie "Życie pełne kolorów". Wskoczyłeś do tego posta? To świetnie! Dołącz do konkursu i zgarnij nagrody!

Hasło konkursu to jak „Twoja wizja, Twoja historia”.

W tym roku odbędą się dwie odsłony, a każda będzie trwała dwa miesiące. Pierwszym tematem jest „Życie pełne kolorów”, a uczestnicy mogą przesyłać zdjęcia pasujące do tematu bez ograniczeń gatunkowych.

Jeśli chodzi o zgłoszenia konkursowe, uczestnicy mogą również przesyłać krótkie filmy, dzięki czemu istnieje wiele różnych sposobów na wyrażanie Waszej kreatywności!

Oto najważniejsze informacje w pigułce:
  • Prace można przesyłać od 22 marca do 22 maja za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej https://event.mi.com/pl/shotbymi
  • Uczestnicy w zgłoszeniu przesyłają zdjęcia lub filmy związane z tematem „Życie pełne kolorów”.
  • Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 20 zdjęć i 5 filmów. Zgłoszenia przekraczające limit nie będą uważane za ważne.
  • Nadesłane prace muszą być wykonane smartfonem Xiaomi i zawierać informacje EXIF.
  • Rozmiar pliku dla każdego zdjęcia powinien być większy niż 300 KB i mniejszy niż 30 MB.
  • Filmy powinny być w formacie * .mp4, nieprzekraczające 500 MB i nie dłuższe niż jedna minuta.

Nadesłane prace zostaną ocenione przez panel ekspertów branżowych z całego świata.

Na laureatów obu konkursów czeka atrakcyjna nagroda główna -
fundusz kreatywny w wysokości 5000 dolarów! Autorzy wyróżnionych zgłoszen otrzymają Xiaomi Mi 11 lub Redmi Note 10. To gra, która zdecydowanie warta jest świeczki!

Jak dołączyć?
To banalnie proste! Udostępnij swoje zdjęcie, na którym uchwycisz życie pełne kolorów! Co to znaczy? To już zależy od Ciebie! Dołączając do konkursu masz szanse na zgarnięcie nagrody głównej, czyli funduszu kreatywnego o wartości 5000 dolarów lub niesamowitych produktów od Xiaomi w 2 innych kategoriach. Oprócz nagrody głównej czeka na Was 10 nagród dla wyjątkowych zgłoszeń oraz 4 nagrody dla zgłoszeń z największą liczbą polubień.

Wejdź na stronę https://event.mi.com/pl/shotbymi/ i kliknij "Dołącz teraz", aby przesłać swoje zgłoszenie konkursowe! Na tej samej stronie znajdziecie również wszystkie niezbędne informacje na temat samego konkursu, nagród, jurorów, a także poradniki dotyczące tego jak robić jeszcze lepsze zdjęcia. Sprawdźcie koniecznie!

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Zanim jednak zaczniemy, spójrzmy co Xiaomi przygotowało na tegoroczne Nagrody ShotByMi. Mamy na pokładzie światowej sławy jurorów, aby uczynić ShotByMi jeszcze bardziej prestiżowym konkursem fotograficznym.

ShotByMi 2021 jest wspierany przez wiele innych stron, w tym marki profesjonalnego sprzętu fotograficznego Manfrotto i Joby oraz społeczność fotografów online 500px.

Poniżej kilka niezwykłych prac z zeszłorocznej edycji:

Inicjatywa rusza już dzisiaj, 22 marca!

Dołączysz? Pamiętaj, Twoja wizja, Twoja historia!

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2021-03-18 19:08:15
Favorites44 RateRate
Jakoś nie potrafię nigdy trafić w gusta jury... Może spróbuję... Choć wątpię...
2021-03-18 19:49:30
Zawsze warto spróbować :-)
2021-03-18 20:35:07

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

RuraSzczecin

Zdjęcie w zieleni na pewno wygra + pomarańczowa broda ;)
2021-03-18 20:41:25

Admin

lewqos Author | from app

Sincz
Zawsze warto spróbować :-)

dokładnie tak 👌
2021-03-18 21:03:04

Pro Bunny

cezaryczarecki | from app

nie sądzę
2021-03-19 00:41:59

Mi Foto Team

dkisiala | from app

RuraSzczecin

Mam tak samo . :)  
2021-03-19 02:50:52
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Master Bunny

RoninSan | from app

...mam jeszcze kilka (dziesiąt) zdjątek z Xiaomi - może się uda (tym razem) ...startowałem już 7 razy w różnych konkursach foto i jedyne co dostałem to medal społeczności Mi,  jedną wiadomość na PW że nawet fajną fotkę zamieściłem - oczywiście od innego uczestnika a nie od szanownego Jury :-D
2021-03-19 03:22:05
Cóż - spróbujemy, jak zawsze :)
2021-03-19 05:04:58
TechRodzinka.pl - Tech Rodzice dla rodziców!

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

dkisiala
Mam tak samo . :)

Spokojnie połączmy siły. W grupie jest moc. Niech każdy określi swój ulubiony kolor i przygotuje rekwizyt w tym kolorze (im bardziej wyszukany tym lepiej). Zbieramy się jednego dnia w określonej lokalizacji i cyk-pyk szybkie zdjęcie i mamy to. <br>
Oczywiście to tylko marzenia ale może kiedyś
2021-03-19 17:11:30
Tomek081 odpowiada, dnia 2021-03-19 10:11:30
Spokojnie połączmy siły. W grupie jest moc. Niech każdy określi swój ulubiony kolor i przygotuje rekwizyt w tym kolorze (im bardziej wyszukany tym lepiej). Zbieramy się jednego dnia w określonej lokalizacji i cyk-pyk szybkie zdjęcie i mamy to. &lt;br&gt;
Oczywiście to tylko marzenia ale może kiedyś

no to by było coś :D A tak dokładnie to jakieś szczegóły co dokładnie jest tematem ?  Wszystkie kolory czy jakieś dowolne ? Bo tak nie do końca zrozumiałam :D Gdzieś jakiś regulamin jest ?
2021-03-19 17:16:18
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

lewqos

Admin

• Followers

353

• Threads

89