In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Teknoloji

[Diğerleri] Zoom Escaper Nedir ? Gelin Birlikte Bakalım!

2021-03-18 15:24:54
966 26

Dediğim Uygulamayı Derslerden kaçmak için uygularsanız küserim :D Hocalarımıza saygılı olalım ihtiyaç duyduğunuzda bu uygulamayı kullanın !!!

Zoom Escaper Nedir?
Online görüşme programları, 2020 yılından bu yana mücadele ettiğimiz Koronavirüs pandemisi ile birlikte ön plana çıktı. Her geçen gün gelişen bu teknolojiler, özellikle eğitim ve iş toplantıları için önem arz ediyor.

Ancak uzun video konferans toplantılarından sıkılan insanlar, bu toplantılardan kaçmanın yollarını aramaya başladı. Zoom Escaper aracı, tam da bu noktada işinize yarayacak bir eklenti olarak öne çıkıyor.

New York’ta yaşayan sanatçı Sam Lavigne, uzun Zoom toplantılarından kurtulmak için uygulama içinde kullanılabilen birtakım sahte ses efektli eklenti geliştirdi.

Zoom Escaper, Zoom toplantınızı sonlandırıp kaçmanıza yardımcı olacak birtakım sahte ses efekti eklemenize imkan veren ücretsiz bir web eklentisidir. Yani bu eklenti, bir görüntülü görüşmeye daha dayanamayacak hale gelenlere hitap ediyor.

Zoom Escaper, doğrudan mikrofon üzerinden ve toplantıya akış sağlayan sekiz farklı efekt sunuyor. Bu ses efektlerini sadece online toplantının katılımcıları tarafından duyulabiliyor.

Sanatçı Sam Lavigne tarafından yaratılan bu eklenti sayesinde havlayan köpekler, inşaat sesleri, ağlayan bebekler, kesik kesik giden sesler ve yankılar gibi daha ince efektler arasından seçim yaparak toplantılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Eklentiyi kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey, sesi web sitesi üzerinden yönlendiren VB-Audio adlı ücretsiz bir ses yazılımı indirmek. Ardından Zoom'daki ses girişinizi mikrofondan alıp VB-Audio'ya yönlendirmek ve efektlerle çalmak.

The Verge haber editörü James Vincent ve Chaim Gartenberg, Zoom Escaper'ın işlevselliğini test etti. The Verge editörlerinin seslere yönelik eleştirileri ise şu şekildedir:

Peki Bu Sesler Nedir ?
İnşaat: “Bu, tam anlamıyla bir inşaat sahasının ortasında duruyormuşsunuz gibi geliyor. yutturmak için seslerin biraz daha boğuk olması gerektiğini düşünüyorum ama çok iyi."

Üzgün Adam: “Bunlar üzgün bir adamın hıçkırıklarıdır. Ama kim ağlıyor - oda arkadaşın mı, eşin mi?"

Kötü Bağlantı: "Bu gerçekten iyi çalışıyor. Sesiniz bozuk ve kesik geliyor. Görüşmeden çıkın. "

Echo: “Son derece sinir bozucu ve çok ikna edici. Bu bozuk bir Zoom bağlantısına benziyor. Konuştuğum biri buna sahip olsaydı, düzeltmelerini söylerdim. Bununla bir toplantı yapmak mümkün olmazdı."

Rüzgar: "İşten sıyrılmaya çalışıyor olsaydın, kendi ofisinde şiddetli rüzgarları ikna edici bir şekilde nasıl yutturacağından emin değilim."

Köpek: "Kulağa çok gerçekçi geliyor. Dışarıda havlayan bir köpeğe benziyor, ama belki de ilgilenmeniz gereken türden bir şey değil mi?"

Ağlayan Bebek: “Bu bebeğin sesi oldukça üzgün! Bu kesinlikle gitmeniz ve kontrol etmeniz gereken bir şey! Git ve bebeğine iyi bak! "

Lütfen bunları ihtiyacınız olduğunda uygulayın teşekkürler lütfen!!!

Modlarım bu konuda kötü bişey anlatmak istemedim bilgi vermek istedim son dönemlerde popüler olan uygulamadır bu ondan dolayı konusunu oluşturmak istedim teşekkürler :)

kaynaklar: EN SON HABER VE THE VERGE YABANCI HABER SİTESİ

Zoom Escaper uygulamasını Google'da sitesi vardır ordan yapacaksınız :)

Şuanlık Bilgisayarda çalışıyormuş bu uygulama Eneski hocama bilgi verdiği için teşekkürler
2021-03-18 15:24:54
Favorites12 RateRate

Semi Pro Bunny

Eneski | from Redmi 8

hocam konu çok güzel olmuş indirdim bile işime yarayabilir zor zamanlarda :D
2021-03-18 15:58:21

Master Bunny

Yiğit king | from Redmi Note 8 Pro

hocam telefondada kullanılabiliyor mu?
2021-03-18 15:58:22

Semi Pro Bunny

Eneski | from Redmi 8

quoteurl=home.php?mod=space&uid=6371046875Yiğit king/url
hocam telefondada kullanılabiliyor mu?/quote

beni onu sorcaktım :) hocam bide ebada kullanabiliyormuyuz
2021-03-18 15:58:54

Pro Bunny

YkslTR/3 Author | from app

Yiğit king
hocam telefondada kullanılabiliyor mu?

hocam PC de'de kullanılıyor telefonda'da kullanılıyor diye biliyorum :)
2021-03-18 15:59:27

Pro Bunny

Eneski
hocam konu çok güzel olmuş indirdim bile işime yarayabilir zor zamanlarda :D

:)) sağolun yorumunuz için hocam
2021-03-18 16:00:01

Master Bunny

Yiğit king | from Redmi Note 8 Pro

YkslTR/3
hocam PC de'de kullanılıyor telefonda'da kullanılıyor diye biliyorum :)

tamam hocam teşekkürler bir ara deniyim telefondan oluyormu
2021-03-18 16:00:44

Pro Bunny

Yiğit king
tamam hocam teşekkürler bir ara deniyim telefondan oluyormu

rica ederim hocam :)
2021-03-18 16:02:30

Semi Pro Bunny

Eneski | from Redmi 8

Bu arada siteye baktığımda android ve ios göremedim bi tek Windows ve macOS var
2021-03-18 16:06:01