In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Watch

[Recenzja] Mi Watch pytania-odpowiedzi

2021-03-18 00:42:13
766 21

Mi Sports Team

szefo Author | from app

dkisiala
Elegancko :-). Ja musze w końcu też opisać swoje wrażenia :-) Coś nie mogę do tego się zabrać. Teraz mi mi11 w głowie hihi

Diana jak się rozpędzisz to możliwe że jednym machnięciem zrobisz MI 11 łącznie z Mi Watch no ale czasu zawsze brak :)
2021-03-18 04:19:05
szefo

Moderator

przybort | from app

Bardzo ładnie to opisałeś. Dziękuję. I popieram. Też mam takie zdanie o tym sikorze :-). Również go polecam... pozdrawiam.
2021-03-18 17:37:42

Mi Sports Team

Arni7713 | from app

Faktycznie bateria to uzależnione od ustawień bo mój test był taki, że padła kilka dni, ale gdy coś zmieniłem w ustawieniach to już dni się wydłużyła o 100%
2021-03-18 18:33:27

Rookie Bunny

Marek1985 | from app

A czy ktoś wie dlaczego np. przy Piłce nożnej zegarek nie używa GPS? jest jakaś możliwość żeby w tej aktywności zegarek jednak z niego korzystał?
2021-04-24 00:26:45

Mi Sports Team

szefo Author | from app

Marek1985
A czy ktoś wie dlaczego np. przy Piłce nożnej zegarek nie używa GPS? jest jakaś możliwość żeby w tej aktywności zegarek jednak z niego korzystał?

Witam serdecznie jakoś do tej pory nie miałem okazji grać z mi Watch . Pytanie jest ciekawe i z tego jak ja rozumiem musisz włączyć GPS np. ustawić bieganie!!! jeśli piłkę nożną ustawisz pokazuje ci tylko kroki i na tej podstawie i tętnie oblicza ci odległość i spalone kalorie !! proponuję ustawić bieganie z włączonym GPS-m.
2021-04-24 00:34:02
szefo

Rookie Bunny

Marek1985 | from app

szefo
Witam serdecznie jakoś do tej pory nie miałem okazji grać z mi Watch . Pytanie jest ciekawe i z tego jak ja rozumiem musisz włączyć GPS np. ustawić bieganie!!! jeśli piłkę nożną ustawisz pokazuje ci tylko kroki i na tej podstawie i tętnie oblicza ci odległość i spalone kalorie !! proponuję ustawić bieganie z włączonym GPS-m.

No tak, ale po co w takim razie jest osobna dyscyplina sportowa skoro mam włączać "bieganie" To nie jest tylko bieganie, to także przemieszczanie się po boisku. Mam amzfita pace i tam jest to zrobione tak jak powinno. Na mapce jest narysowane jak się poruszałem po boisku z podziałem na pierwszą i drugą połowę meczu...
2021-04-24 02:21:16

Mi Sports Team

szefo Author | from app

Marek1985
No tak, ale po co w takim razie jest osobna dyscyplina sportowa skoro mam włączać "bieganie" To nie jest tylko bieganie, to także przemieszczanie się po boisku. Mam amzfita pace i tam jest to zrobione tak jak powinno. Na mapce jest narysowane jak się poruszałem po boisku z podziałem na pierwszą i drugą połowę meczu...

Bardzo dobre spostrzeżenie że powinno to być jakoś inaczej zrobione  jednak Xiaomi Wear jak na tą chwilę jest jednak lekko nieudolna więc miejmy nadzieję że wkrótce to poprawią.
2021-04-24 02:44:14
szefo

Rookie Bunny

Marek1985 | from app

A jeszcze jedno pytanie, no może dwa. Czy działa u Was sterowanie migawka aparatu? U mnie na zegarku wszystko wygląda ok, a aparat nie robi zdjęcia. Może coś trzeba jeszcze skonfigurować w telefonie? (telefon to mi note 10 lite) Drugie pytanie odnośnie always on display. Czy na noc wyłączanie ta funkcję czy zostawiacie ja włączona? W ogóle fajnie jakbyscie się podzielili informacja jak macie skonfigurowane swoje zegarki w dzień i w nocy. Dzięki z góry ;-)
2021-04-24 15:06:05

Rookie Bunny

Marek1985 | from app

szefo

Sprawdziłem dokładnie dyscyplinę "Piłka nożna"...<br>
Niestety jest to jakiś kompletny absurd ponieważ w trakcie gry zegarek mierzy jedynie puls. Dochodzę do wniosku, że pomysłodawcy mogą się w ogóle nie ograniczać i napisać na pudełku i w specyfikacji, że zegarek śledzi każda aktywność jaka nam się tylko zamarzy, wystarczy sobie, tylko nazwać dyscyplinę. :-/ <br>
Kolejny absurd znalazłem w zliczaniu odległości w takich dyscyplinach jak - chodzenie, spacer, wspinaczka. Nie wiem kto to wymyślił ale suma odległości jest uzależniona od ruchów RĘKĄ chociaż zegarek używa w tym samym czasie GPS-u. Wystarczy, że trzymasz coś w ręce lub prowadzisz wózek z dzieckiem i nią nie machasz i już zamiast kilometra zegarek pokazuje, że przeszedłeś 1/4 z tej odległości. Mam nadzieję, że to zostanie poprawione, bo póki co jestem bardzo zawiedziony i powoli zaczynam żałować przesiadki z Amazfita Pace...
2021-04-25 13:11:40

Advanced Bunny

dproject | from app

Witam. Mam pytanie. Czy jest możliwość zmiany automatycznej częstotliwości pomiaru tętna?
2021-05-30 06:44:03
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

szefo

Mi Sports Team

• Followers

68

• Threads

50

• Replies

1058

5878