In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Розіграш! Відгадай Мі-гаджет за його описом. Гра №3

2021-03-17 22:04:27
75545 1295


Вітаю, Мі-фани!

Настав час чергового випуску нашої захоплюючої гри, в якій потрібно вгадати тип товару Xiaomi за його описом. Але перш ніж почати розповідь про сьогоднішнього «гостя», я коротко нагадаю вам умови гри:

• я даю опис пристрою від компанії Xiaomi, а ваше завдання – відгадати, про який тип товару йде мова, скориставшись у разі труднощів посиланням-підказкою;
• до 26.03.2021 в коментарі* до цієї теми ви залишаєте свій варіант відгадки з назвою типу товару (саме типу, а не моделі). Серед тих, хто дасть правильну відповідь, і буде розіграно саме цей товар.

Ну, і традиційно – всі учасники гри, хто залишать коментар з відповіддю під цією темою, отримають медаль від Mi Community!

* Кожен учасник може залишити тільки один коментар і тільки з назвою типу товару

Скористайтесь ПОСИЛАННЯМ-ПІДКАЗКОЮ,
щоб стати одним із перших, хто дасть правильну відповідь!

І от тепер безпосередньо перейдемо до розповіді про нашого гостя!
Історія розвитку цього продукту досить велика і цікава. Кажуть, що перший успішний екземпляр пращура нашого гостя було виготовлено близько 110 років тому. Практично все минуле сторіччя цей пристрій провів на прив'язі, і лише з розвитком бездротових технологій йому вдалося звільнитися від дротів. При потребі цей ґаджет, крім прийому сигналу, наділяють ще й функцією передачі. І саме бездротовий варіант, здатний також передавати звук, є найбільш популярним в наш час. І саме цим може похвалитися наш сьогоднішній гість. Проте, заради об’єктивності, деякі користувачі все ще віддають перевагу надійному дротовому з'єднанню.

Від своєї першої появи в масовому використанні і до сьогоднішнього дня продукт постійно еволюціонує, отримує поліпшення якості своїх функцій, а також різні варіанти дизайну та матеріалів корпусу, а також можливість використання в залежності від уподобань користувачів. І попри все це, назва його залишається незмінною.

Основним матеріалом для виготовлення саме цього пристрою став міцний пластик білого кольору. Ґаджет можна заряджати через наявний порт USB Type-C. Кожен з трьох елементів пристрою має свій акумулятор. Причому два основних елементи можуть пропрацювати від одного заряду своїх акумуляторів до 4 годин. Далі їх можна зарядити від третього елемента ґаджета. Продукт підтримує технологію бездротового з'єднання Bluetooth 5.0. До речі, деякі лінійки можуть похвалитися вже й другим поколінням пристроїв у своєму складі. І насамкінець – пристрій є незамінним для прийняття і передачі звуку при потребі мати вільні руки.


Здається, опис запрошеного на сьогоднішню гру гостя більш ніж ясний. Тому чекаю на велику кількість вірних відповідей!

Якщо ж комусь опису буде замало і виникають труднощі з відповіддю, впевнена, що  у складанні повної картини про пристрій вам стане в нагоді посилання-підказка! Бажаю успіху!

Детальні умови розіграшу:
1. Розіграш триває з 17.03.2021 р. до 26.03.2021 р (включно) на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і проводиться в Mi Community Україна
Щоб взяти участь у розіграші, потрібно:
• прочитати у Mi Community Україна тему «Розіграш! Відгадай Mi-гаджет за його описом. Гра №3»;
• залишити під темою з розіграшем коментар* з типом Мі-гаджета з категорії Аксесуари, який відповідає опису у конкурсній темі, присутній за посиланням та є подарунком.
* Одна людина може залишити тільки один коментар! Сторінка учасника розіграшу повинна бути реальною, заповненою та відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу.
2. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь користувачі, які проживають на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і згодні з умовами даної акції.
4. Порядок визначення переможця акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції, передбачені п.1 цих Правил (станом на 26.03.2021 р. включно), впродовж 5 робочих днів буде визначено переможця за допомогою сервісу Random. Результати розіграшу буде оголошено у спеціальній темі у Mi Community. Переможцю буде додатково направлено сповіщення в особисті повідомлення його сторінки в Mi Community Україна. Результат розіграшу є остаточним і не підлягає переграванню, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
5. За результатами розіграшу переможець отримує «приз». Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар за ціною 1 (одна) гривня. «Призом» є товар, описаний в темі «Розіграш! Відгадай Mi-гаджет за його описом. Гра №3». Кількість призів: 1 шт. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право впродовж гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продукті. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару в рiзноманiтний спосіб (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу товар буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно надати письмову згоду батьків на участь в цій акції, а також згоду на отримання призу акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправку призу буде здійснено за зазначеними переможцем даними (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець зобов’язаний пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання призу переможець може вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінці в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж  п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін у порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і могли вплинути на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшу офіційним визнається тлумачення Організатора – воно є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшу і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови акції можуть бути змінені за рішенням організатора (АЛЛО).
Беручи участь в зазначеному вище розіграші, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дають свою згоду на передачу (поширення) своїх даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана учасниками. Власником наданих учасниками персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1. Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8. Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Rate

Number of participants 1 Experience +20 Pack Reason

View Rating Log

2021-03-17 22:04:27
Favorites179 RateRate
Навушники Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (BHR4272GL) Black
2021-03-17 22:10:32
Навушники Mi True Wireless
2021-03-17 22:18:36

Semi Pro Bunny

Ko3ik | from Redmi 6

#3

Телефон !
2021-03-17 22:29:53

Rookie Bunny

6239745759 | from app

#4

вкладыши беспроводные
2021-03-17 22:37:20
Навушники
2021-03-17 22:38:09

Rookie Bunny

1885135187 | from Redmi Note 5

#6

Навушники
2021-03-17 22:47:09

Pro Bunny

Kuzmich3189 | from Redmi 7

#7

навушники
2021-03-17 23:09:44

Pro Bunny

Frnochka | from Redmi Note 8 Pro

#8

навушники
2021-03-17 23:10:15

Pro Bunny

Bob@r | from app

#9

навушники
2021-03-17 23:10:59

Pro Bunny

7151lsura | from app

#10

навушники
2021-03-17 23:11:58
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Dara Zhelezniak

Mi Comm team

 • Followers

  1184

 • Threads

  97

 • Replies

  12

 • Points

  708

3 Days Check-In
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1
Відгадай Мі-гаджет за його описом
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Розіграш! Відгадай Мі-гаджет за його описом.

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list