In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Tech Team

[Bugi] Błędy xiaomi redmi note 8 pro

2021-03-11 18:09:31
820 13
Łukasz
Nie oficjalnie też nie ma, w Globalu. Przynajmniej dla użytkowników go nie ma. Jest tylko w Miui China Beta, tak jak na REdmi Note 8. Global jeszcze nic nie dostał, nawet nie ma wycieków.

A to złe info miałem... Bo miałem, że na Globalu jest 11.
2021-03-12 13:17:40
RuraSzczecin odpowiada, dnia 2021-03-12 06:17:40
A to złe info miałem... Bo miałem, że na Globalu jest 11.

Na tą chwilę na Global EU Redmi Note 8P działa  bez problemów. Może bateria to nie jakiś demon, ale także nie jest źle.
2021-03-12 13:30:07

Semi Pro Bunny

Drasjelek | from app

Hejka, użytkuje ten sam model telefonu od ponad roku. Jeśli masz błędy krytyczne w działaniu systemu to tylko przywrócenie ustawień fabrycznych po kilku aktualizacjach, gwarantuje nam spójne działanie systemu. Oczywiście uprzednio, proszę wykonaj kopię zapasową plików lub dokonaj synchronizacji wszystkich potrzebnych Ci elementów w chmurze Xiaomi, google drive..etc.
Jeśli chodzi o gry, standardowo jest to problem leżący po obu stronach. Producent gry na obowiązek dostosowania swoich gier do określonych urządzeń, co nie zawsze jest praktykowane jak należy, więc warto zgłosić błąd do pomocy technicznej / supportu w grze / developera aplikacji. U mnie fortnite działał dobrze, ale szybko znudziła mi się ta bajeczna gra. U Ciebie mogą występować błędy także w oprogramowaniu po stronie Xiaomi, czasami tak jest że stare wersje systemu zalegają w Twoim telefonie i powodują komplikacje w odczycie, zapisie danych czy wszelkie crashe i bugi.
Jeśli dokonasz przywrócenia danych fabrycznych (aktualna wersja oprogramowania pozostanie bez zmian), soft będzie czysty. Wtedy daj nam znać czy wszystko jest w porządku. Dzięki.
2021-03-12 14:47:08
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

hydrant bojowy

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

1

10