In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Unboxing] Mi Smart Kettle Pro

2021-03-03 16:17:35
1080 20
Witam Mi Rodzinko przeglądając internet w poszukiwaniu czajnika elektrycznego natrafiłam na Mi Smart Kettle Pro.
Mimo że posiadam czajnik elektryczny ,potrzebowałam kupić sprzęt który będzie utrzymywał temperaturę w określonych godzinach.

Mój wybór został dokonany właśnie Mi Smart Kettle Pro.
Więcej o danych technicznych odsyłam  https://mi-store.pl/product-pol-1138-Czajnik-Elektryczny-Xiaomi-Mi-Smart-Kettle-Pro.html

Świetnie nadaje się do zastosowań domowych a zwłaszcza mając malutkie dziecko dla którego trzeba zrobić mleko modyfikowane, ustawiamy np.12h utrzymywanie ciepła wody i mamy gotową wodę .Jest to ciekawe urządzenie które bardzo przydaje się w trakcie nocy.

Mamy możliwość sterowania czajnika bezpośrednio z urządzenia jak również przez aplikację Xiaomi Home.
A co wy myślicie moi mili o takim urządzeniu ,czy w waszym przypadku zdałby egzamin z użytkowania?
2021-03-03 16:17:35
Favorites6 RateRate

Grand Master Bunny

hatim57 | from app

piekne
2021-03-03 16:59:46

Mi Gaming Team

Janiszu | from app

a tak z czystej ciekawości - toto głośne jest? ja wiem, że to ocena subiektywna ale może chociaż opinia poglądowa? ;)
2021-03-03 17:29:44

Pro Bunny

kinga1984 Author | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=6407086311Janiszu/url
a tak z czystej ciekawości - toto głośne jest? ja wiem, że to ocena subiektywna ale może chociaż opinia poglądowa? ;)/quote

witam jest w miarę cichym urządzeniem.
2021-03-03 17:35:29

Mi Gaming Team

mini21 | from app

Janiszu
a tak z czystej ciekawości - toto głośne jest? ja wiem, że to ocena subiektywna ale może chociaż opinia poglądowa? ;)

A głośność czego pytasz ?
Gotującej wody czy urządzenia?
Gdy woda się gotuje - jest to dość słyszalne.<br>
Zakończenie gotowania sygnalizowane jest jednym, niezbyt głównym biiip.
Mam poprzednia wersję - kupiłem gdyż wyczytałem gdzieś że da się ustawić gotowanie wody według czasomierza (na daną godzinę) ale niestety się oszukałem (funkcja została rzekomo zablokowana bo były jakieś przypadki ludzkiej głupoty - norma).
2021-03-03 17:36:10

Mi Gaming Team

Janiszu | from app

mini21
A głośność czego pytasz ?
Gotującej wody czy urządzenia?
Gdy woda się gotuje - jest to dość słyszalne.&lt;br&gt;

nie pytałem ciebie, więc nie rozumiem czemu w ogóle się udzielasz, idź czytać o jedwabnikach, bo to już jest stręczycielstwo jak odnosisz się wszędzie do tego co piszę
2021-03-03 18:21:04

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

@kinga1984 Bardzo fajny opis czajnika. Przyda się podczas podejmowania decyzji przy zakupie.
2021-03-03 18:31:57
Fajny czajnik.
2021-03-03 18:45:27

Semi Pro Bunny

Kubuśek | from app

również go posiadam lecz czasem jak mi woda się gotuje to światła migają
2021-03-03 19:01:41

Mi Gaming Team

mini21 | from app

Janiszu
nie pytałem ciebie, więc nie rozumiem czemu w ogóle się udzielasz, idź czytać o jedwabnikach, bo to już jest stręczycielstwo jak odnosisz się wszędzie do tego co piszę

ale o co ci chodzi?<br>
atakujesz mnie nie wiem za co...<br>
chciałem tylko podzielić się opinią a ty mnie atakujesz jakbym conajnniej cię powyzywał.<br>
Masz problem ze mną to mnie zablokuj i tyle.
2021-03-03 19:54:39

Mi Gaming Team

Janiszu | from app

mam problem z bezsensownością twoich wypowiedzi ale w końcu to tylko dowodzi twojego poziomu ("pisać po to, żeby pisać")... co kogo obchodzi, że miałeś poprzednią wersję? Tego w ogóle nie dotyczy wątek i moje pytanie. A to dopiero pierwsza głupota twojej wypowiedzi, druga już świadczy nie o egocentryźmie i fałszywym poczuciu, że kogoś obchodzi twoje zdanie, ale o czymś gorszym - tym, że uważasz się za osobę inteligentną i dowcipną zarazem. Co najwyżej jesteś prostacki i śmieszny (ty a nie twoje żarty). Pytając o hałas pytałem o głośność przy podgrzewaniu wody i kulturę pracy przy utrzymywaniu temperatury... Miałem wiele czajników i wiem, że każdy pracuje inaczej i ma inny poziom głośności. Tak jak ludzie mają różny poziom, ja mam w głębokim poważaniu twoje zdanie, więc o nie nie pytam, ale ty po prostu musisz pisać... nawet jak nikt nie prosi cię o zdanie... musisz...
2021-03-03 20:21:34
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

kinga1984

Pro Bunny

• Followers

34

• Threads

37

• Replies

459

2882