In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Sports Team

[Wyzwania] 2021.... czyli od dzisiaj.......do.......

2021-03-03 20:07:31
16580 116

Cześć
Chyba już dość siedzenia w domu. Zima powoli w odwrocie.
Przed nami 60 dni zmagań z pogodą, pandemią oraz własnymi słabościami.
Admin opublikował regulamin zabawy.

Regulamin
Teraz pora na opis.
W skrócie celem jest zdobycie 2021 punktów. Można to zrobić na kilka sposobów:

• biegając, i wtedy za jeden przebiegnięty kilometr zdobywacie 1 punkt;
  • maszerując, dzięki czemu również za jeden kilometr otrzymujecie punkt;
  • jeżdżąc na rowerze, przy czym za jeden kilometr przyznajemy pół punktu;

Ale jest jeden haczyk! Chodząc i biegając możecie zdobyć maksymalnie po 1000 punktów, a więc do przebiegnięcia i przejścia jest po 1000 km. W przypadku jazdy na rowerze do zdobycia jest maksymalnie 500 punktów, co oznacza, że trzeba przejechać 1000 km.

Oprócz tego, możecie brać udział w specjalnych zadaniach, które regularnie Mi Sports Team będzie ogłaszać. Za te zadania również możecie zdobyć dodatkowe punkty. Dzięki temu te nieosiągalne 2021 punktów wydaje się jak najbardziej osiągalne i łatwe!

Tym bardziej, że zabawa trwa 2 miesiące!
Od 3 marca do 3 maja jest 60 dni.

Dla ułatwienia podzieliśmy to na tygodnie.
8 tygodni. W każdym tygodniu przedstawimy Wam zestaw zadań po 3 o różnych stopniach trudności i inaczej punktowanych.

To w wielkim skrócie.
Zaczynamy 3 marca w środę. W czwartek publikujemy pierwszy zestaw zadań, do środy 10 marca do 23.59 czekamy na wasze zrzuty z aktywności oraz załączniki dokumentujące wykonanie zadań dodatkowych. Chyba wygodniej będzie zrobić jeden wpis dokumentujący cały cykl tygodniowy niż wrzucać  zrzuty codziennie. O zbliżajacym się końcu cyklu będziemy Wam przypominać w kolejnych wątkach, wktórych będzie również link do aktualnej tabelki.
Jako Mi Sports Team czuwamy razem z Adminem  nad prawidłowością przebiegu wyzwania i jeśli pojawią się wątpliwości to chętnie je rozwiejemy.
                                              Powodzenia :)

Tabela z wynikami dostępna jest TUTAJ. Wyniki wprowadzane są po weryfikacji. Obecnie trwa siódma kolejka. Są też nowe specjalne zadania, które umożliwiają zdobycie dodatkowych punktów. Więcej o najnowszej kolejce w wątku TUTAJ. W wątku tym należy publikować widoki z treningów, jak i widoki z aktywności związanych z specjalnymi zadaniami. Każda kolejka zaczyna się w czwartek i trwa do środy.

Rate

Number of participants 1 Experience +10 Pack Reason

View Rating Log

2021-03-03 20:07:31
Favorites55 RateRate

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Powodzenia :-)))
2021-03-03 20:23:46
Qrczaki... Niczego nie pojąłem... Znaczy dla mnie za skomplikowane... ;D ;D ;D Ale będę się starał... Chyba... :D))))
2021-03-03 20:33:46

Grand Master Bunny

Febron | from app

Uważnego czytania i powodzenia wszystkim, podejmującym rękawicę życzę.
2021-03-03 20:47:35
RuraSzczecin odpowiada, dnia 2021-03-03 13:33:46
Qrczaki... Niczego nie pojąłem... Znaczy dla mnie za skomplikowane... ;D ;D ;D Ale będę się starał... Chyba... :D))))

Sprawa jest prosta :)))   Trzeba zdobyć 2021 punktów. Punkty zdobywasz pokonując kilometry - maszerując, truchtając/biegając i jeżdząc na rowerze.

Za bieganie i chodzenie za kazdy 1 kilometr, dostajesz 1 punkt. Natomiast pokonanie 1 km na rowerze to 0,5 punktu,

Dodatkowo chłopaki z Mi Sports będą wrzucać specjalne zadania :) za nie też punkty można dostać.

Ostatnia ważna rzecz: wszystkie aktywności muszą byc rejestrowane w trybie treningu, i dopuszczone są 3 apki - Mi Fi  Xiaomi Wear i Zepp
2021-03-03 21:05:30
_doMIno_
Sprawa jest prosta :)))   Trzeba zdobyć 2021 punktów. Punkty zdobywasz pokonując kilometry - maszerując, truchtając/biegając i jeżdząc na rowerze.

Za bieganie i chodzenie za kazdy 1 kilometr, dostajesz 1 punkt. Natomiast pokonanie 1 km na rowerze to 0,5 punktu,

Znaczy teraz... 750 z buta... Bieg to na 10m się nie liczy... Rower będzie 375 pkt... Czyli 1125 ...hmmmm I maks w zadaniach.... Hmmm... Dziennie z buta to zrobię... Bo to ze 40 dni... Rower drugie 40...i już się nie mieszczę... I zadania jeszcze.... Ale będę się starał... :D
2021-03-03 21:14:00

Mi Gaming Team

Janiszu | from app

To ja ze swojej strony życzę wszystkim powodzenia - wymiękam tutaj, bo moja praca to całodniowe siedzenie :) musiałbym założyć żonie opaskę, to naklepałaby z pewnością kilometrów z dziećmi ;) niech moc będzie z Wami!
2021-03-03 21:18:12

Admin

_doMIno_ | from app

RuraSzczecin
Znaczy teraz... 750 z buta... Bieg to na 10m się nie liczy... Rower będzie 375 pkt... Czyli 1125 ...hmmmm I maks w zadaniach.... Hmmm... Dziennie z buta to zrobię... Bo to ze 40 dni... Rower drugie 40...i już się nie mieszczę... I zadania jeszcze.... Ale będę się starał... :D

dokładnie kto więcej ten lepszy
2021-03-03 21:23:02

Moderator

przybort | from app

Czuć wiosnę!. Mi Sport daje czadu. Suuuuper:-)
2021-03-03 21:31:44

Mi Sports Team

Serkovsky | from app

powodzenia :) niestety ja nie mogę z wami konkurować ;)
2021-03-03 21:34:13

Mi Sports Team

Krzysztof5791 Author | from app

Janiszu
To ja ze swojej strony życzę wszystkim powodzenia - wymiękam tutaj, bo moja praca to całodniowe siedzenie :) musiałbym założyć żonie opaskę, to naklepałaby z pewnością kilometrów z dziećmi ;) niech moc będzie z Wami!

liczą się tylko aktywności nie całodobowe kroki😀
2021-03-03 22:00:50
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Krzysztof5791

Mi Sports Team

• Followers

330

• Threads

126

• Replies