In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Mi Watch | Wybierz zespół i stwórz unikalną tarczę do zegarka

2021-02-24 00:44:13
20052 84
Mili

nie próżnujemy! Lecimy z kolejnym projektem! Tym razem możecie się wykazać projektując tarczę do najnowszego Mi Watch.

Recenzji i opinii o najnowszym zegarku jest coraz więcej. To, co bardzo Mi się podoba, to dostęp do dziesiątek tarcz. Tak bogaty wybór sprawia, że zegarek możemy personalizować i dostosowywać do niemal dowolnego uniformu.

Twoja tarcza na nadgarstkach tysięcy Mi Fanów?
Ale od przybytku głowa nie boli! Nigdy dość! Co więc powiedzielibyście na następującą propozycję: trzy najlepsze tarcze, które zaprojektujecie, będziemy chcieli umieścić w aplikacji Xiaomi Wear? Dzięki temu Wasza tarcza mogłaby się znaleźć na nadgarstkach tysięcy Mi Fanów! Autorzy zwycięzków projektów otrzymają również nagrody, o czym pod koniec wątku.

Jaki zespół? Jaka tarcza?
To, jak zaprojektujecie tarczę, zależy od Was. Ale wprowadziliśmy kilka kryteriów. Zacznę od najważniejszego! Tarcza musi zawierać logo jednego z trzech zespołów: Mi Foto Team, Mi Sports Team albo Mi Tech Team. Tym samym musi kojarzyć się z fotografią, sportem albo technologią.

Gdzie czcionka? Gdzie ikonki?
Logotypy zespołów, czcionki Xiaomi, jak i ikonki symbolizujące m.in. spalone kalorie, poziom stresu, tętno czy kroki dostępne są pod linkiem tutaj. Z udostępnionych elementów możecie korzystać, jak chcecie. Natomiast nie wolno korzystać z innej czcionki i z innych ikonek. Chociaż możecie zmieniać kolory czy wielkość.

Jakiej wielkości tarcza? Jaki format?
Tarcza musi mieć kształ koła, a rozdzielczość 454x454 px. Plik zapisany w formacie .png albo .psd. Mam świadomość, że wiele osób może nie korzystać z programów do projektowania, choćby z darmowego gimpa. Dlatego z pokorą przyjmujemy pliki zapisane z tłem. Jeśli jednak potraficie zapisać tarczę w bez tła w formacie .png, to super! Bardzo ułatwi ewentualną pracę nad przygotowaniem tarczy do aplikacji Xiaomi Wear. Z tego powodu też nie kasujcie swoich projektów, jeśli tworzyliście w formacie .psd czy .xcf.

Gdzie i do kiedy wrzucać projekty?
Projekty publikujcie w komentarzach w wątku konkursowym, czyli tutaj. Na Wasze projekty czekamy do 21 marca br. Następnie każdy  zespół: Mi Foto Team, Mi Sports Team i Mi Tech Team wybierze po jednej najlepszej tarczy nawiązującej tematem i stylem do fotografii, sportu i technologii. Natomiast admini zdecydują, która z trzech tarcz zajęła pierwsze, drugie albo trzecie miejsce.

Nagrody?
Niezależnie od tego, które miejsce zajmą wybrane tarcze, wszystkie trzy powinny się znaleźć w aplikacji Xiaomi Wear. Dzięki temu każdy będzie mógł pobrać taką tarczę na swój Mi Watch. Dodatkowo autor najlepszej tarczy otrzyma voucher o wartości 200 zł upoważniający do zakupów o wartości powyżej 200 zł na mi-store.pl do 30 kwietnia br. oraz worko-plecak z logo Mi. Mi Fan, który zajmie drugie miejsce dostanie worko-plecak z logo Mi oraz maskotkę Mitu. Trzecie miejsce premiujemy również worko-plecakiem z logo Mi oraz czapeczką z logo Mi Pop.

Jak wyglądają tarcze?
Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów. Tarcze dostępne są w Xiaomi Wear. Jedynym ograniczeniem jest Wasza kreatywność. Chociaż pamiętajcie też o jednym: tarcza powinna być czytelna, zrozumiała.

Pytania?
Pytajcie!

Link do czcionek, logotypów i ikonek tutaj

_doMIno_

Rate

Number of participants 1 Experience +10 Pack Reason

View Rating Log

2021-02-24 00:44:13
Favorites51 RateRate
super pomysł 😀czekamy na propozycje
2021-02-24 01:00:43
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Rookie Bunny

6366433897 | from app

ok
2021-02-24 01:03:08
Qrczaki... Musiałbym odpalić lapka.. Do czego mnie zmuszacie... A ja nawet nie wiem czy on po roku ponad działa... I jakie hasło miałem na graficzne konto... Echhhh... Jesteście okrutni... :-D
2021-02-24 01:25:05

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Będzie można się pobawić :D
2021-02-24 01:30:11

Rookie Bunny

6406860628 | from app

zbieram się za robienie :D
2021-02-24 01:36:11
piątą "przykładową" przerobić na cyferblat 24godzinny. niech osoba spojrzawszy na godzinę chwilę koncentacji będzie miała. kto z nas spojrzawszy na"zegar" na pytanie-ktora godzina- nie znał odpowiedzi. wzrok-odczyt_ zero zapamiętania
2021-02-24 01:56:03

Moderator

przybort | from app

Super. Chętnie zainstaluję na swoim zegarku taką tarczę... :-)
2021-02-24 02:13:01

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Do boju Mi Fani.
2021-02-24 02:50:44

Rookie Bunny

6406860628 | from app

mam pytanie gdzie mam wkleić jedno z 3 log
2021-02-24 04:09:19

Mi Sports Team

Arni7713 | from app

super zabawa