In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Розіграш! Відгадай Мі-гаджет за його описом. Гра №2

2021-02-17 23:48:51
32133 1146


Вітаю вас, шановні Мі-фани!

Наша перша гра «Відгадай Мі-гаджет за його описом» викликала неабияку вашу зацікавленість. Саме тому сьогодні на вас чекає другий випуск цього конкурсу-розіграшу, в якому вам буде необхідно вгадати тип продукту Xiaomi за його описом.

Все, що вам потрібно зробити, щоб стати учасником розіграшу загадкового подарунку:
 • розгадати, який ґаджет ми подаруємо переможцю, використовуючи опис пристрою з цієї теми та посилання-підказку;
 • до 26.02.2021 залишити під цією темою коментар* з вказівкою типу (а не назви моделі!) пристрою, який ми загадали.

Всі учасники, які залишать коментар з відповіддю, додатково отримають медаль від Mi Community!

* від одного користувача приймається тільки одна відповідь, що має містити тип товару.

ВІДГАДАЙ ПЕРШИМ! ПЕРЕХОДЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ-ПІДКАЗКОЮ

Отже, зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя!
Продукція компанії Xiaomi покликана приносити користь не тільки в сфері побуту людини. Основним призначенням багатьох її пристроїв є також поліпшення якості нашого життя та підтримка здоров'я користувачів. Кожний новий пристрій Xiaomi - це як ковток свіжого повітря. Наш гість не став винятком. Мова йде саме про розумний продукт, що є безсумнівним плюсом у сьогоднішньому світі електроприладів. Адже розумні прилади екосистеми Xiaomi часто можуть взаємодіяти один з одним і в такий спосіб розширювати можливості свого використання.

Пристрій одержав сучасний продуманий дизайн, властивий багатьом продуктам екосистеми Xiaomi. Завдяки цьому цей дуже корисний для здоров'я прилад ідеально поєднуватиметься з сучасними елементами в інтер'єрі вашої домівки. Варто зазначити, що це – друге покоління даної продукції, і розробникам вдалося зробити його на 40% компактнішим за попередника. Цікава деталь, яка, можливо, допоможе вам розгадати це завдання: в корпусі цього ґаджета є 5732 отвори!

Як і іншими пристроями розумного будинку Xiaomi, нашим гостем можна керувати через додаток Mi Home. У програмі можна налаштувати сценарії включення пристрою, переглядати інформацію про активність його функцій та виконані ним завдання, а також отримувати важливі повідомлення. Жити з таким приладом стає краще, а спати – міцніше.

Здогадалися, про що йде мова? Чекаю на ваші відповіді.

Якщо ви вважаєте завдання занадто складним і навіть не уявляєте, до якого типу пристроїв відноситься сьогоднішній ґаджет, – ось вам допомога: цей продукт ви можете відшукати серед товарів на сторінці за посиланням-підказкою! Бажаю успіху!

Детальні умови розіграшу:
1. Розіграш триває з 17.02.2021 р. до 26.02.2021 р (включно) на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і проводиться в Mi Community Україна
Щоб взяти участь у розіграші, потрібно:
• прочитати у Mi Community Україна тему «Розіграш! Відгадай Mi-гаджет за його описом. Гра №2»;
• залишити під темою з розіграшем коментар* з типом Мі-гаджета з категорії Smart home, який відповідає опису у конкурсній темі, присутній за посиланням та є подарунком.
* Одна людина може залишити тільки один коментар! Сторінка учасника розіграшу повинна бути реальною, заповненою та відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу.
2. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь користувачі, які проживають на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і згодні з умовами даної акції.
4. Порядок визначення переможця акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції, передбачені п.1 цих Правил (станом на 26.02.2021 р. включно), впродовж 5 робочих днів буде визначено переможця за допомогою сервісу Random. Результати розіграшу буде оголошено у спеціальній темі у Mi Community. Переможцю буде додатково направлено сповіщення в особисті повідомлення його сторінки в Mi Community Україна. Результат розіграшу є остаточним і не підлягає переграванню, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
5. За результатами розіграшу переможець отримує «приз». Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар за ціною 1 (одна) гривня. «Призом» є товар, описаний в темі «Розіграш! Відгадай Mi-гаджет за його описом. Гра №2». Кількість призів: 1 шт. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право впродовж гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продукті. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару в рiзноманiтний спосіб (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу товар буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно надати письмову згоду батьків на участь в цій акції, а також згоду на отримання призу акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправку призу буде здійснено за зазначеними переможцем даними (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець зобов’язаний пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання призу переможець може вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінці в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж  п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін у порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і могли вплинути на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшу офіційним визнається тлумачення Організатора – воно є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшу і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови акції можуть бути змінені за рішенням організатора (АЛЛО).
Беручи участь в зазначеному вище розіграші, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дають свою згоду на передачу (поширення) своїх даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана учасниками. Власником наданих учасниками персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1. Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8. Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
2021-02-17 23:48:51
Favorites95 RateRate
Invalid floor, the posts have been deleted #1

Banned

\Faker/ | from Redmi 8A

#2

Тип гаджета: Очисник повітря
2021-02-18 00:10:17

Rookie Bunny

Vovsik | from Redmi 7A

#3

очиститель воздуха
2021-02-18 00:10:31
Очисник повітря Mi Air Purifier 2H
2021-02-18 00:11:16

Semi Pro Bunny

Jack_the_jumper | from Redmi Note 5

#5

Очисник повітря від Сяомі
2021-02-18 00:21:28

Pro Bunny

6178263407 | from MI 9

#6

Очистник повітря
2021-02-18 00:39:45

Rookie Bunny

1890778260 | from Redmi Note 5

#7

Очисник повітря
2021-02-18 00:48:18

Pro Bunny

Archon | from Redmi Note 5

#8

Очисник повітря Mi Air Purifier 2H
2021-02-18 00:48:33

Rookie Bunny

Mocor | from app

#9

Mi Air Purifier 2
2021-02-18 01:06:57
Очищувач повітря
2021-02-18 01:20:07
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Dara Zhelezniak

Mi Comm team

 • Followers

  985

 • Threads

  75

 • Replies

  10

 • Points

  527

3 Days Check-In
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1
Відгадай Мі-гаджет за його описом
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Розіграш! Відгадай Мі-гаджет за його описом.

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list