In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Amazfit

Поради з вибору
Subscribed
Subscribe

[Огляд та Розпакування] Знайомство з Amazfit GTS 2: тонка межа між фітнес та смарт

2021-02-17 20:09:19
4162 40

Вітаю вас, шановні Мі-фани!

Час. Складно сказати, як давно люди почали стежити за ним. Ще тисячі років тому почалися спроби його вимірювати та винаходилися прилади для його підрахунку: в хід йшли пісок, тіні конструкцій, вода... Втім, здається, ми вже неймовірно давно звикли до можливості стежити за часом за допомогою ручних годинників. І сьогодні за часом не спостерігають хіба що закохані або ліниві.

У століття швидкісного розвитку технологій і величезного потоку інформації час летить стрімко. Але яку його частину використано з користю для нашого життя і здоров'я? Це питання спонукало людину задуматися про підрахунок своєї фізичної активності. Тому й  почали з'являтися носимі пристрої, здатні відстежувати кількість зроблених кроків та спалених калорій, частоту серцевих скорочень, тривалість та якість сну і т.д. Все це вдалося поєднати в одному ґаджеті, який носиться на зап'ястку иа має назву фітнес-трекер.


Виробництво саме таких розумних пристроїв є однією з основних спеціалізацій компанії Huami, відомої багатьом своєю продукцією під брендом Amazfit. Причому виходить у них це досить успішно – вже кілька років минуло з моменту випуску цікавої і доступної моделі фітнес-годинника Amazfit Bip, але для багатьох він так і залишається улюбленим ґаджетом. Також великої популярності здобули інші моделі розумних годинників – Amazfit Stratos, Amazfit Verge, Amazfit Core, Amazfit Neo... А що вже казати про браслети Mi Smart Band, які виготовляються Huami спеціально для Xiaomi.

У 2019 році світ побачив перші версії моделей годинників Amazfit GTR і Amazfit GTS – у круглому та прямокутному форматах відповідно. Новинки викликали величезний інтерес як серед досвідчених користувачів фітнес-трекерів, так і серед тих, хто тільки розмірковував над придбанням подібного пристрою. Про Amazfit GTR я вже розповідав раніше. Сьогодні ж пропоную розглянути його побратима – Amazfit GTS, але вже другого покоління.


Розпакування

Коробку Amazfit GTS 2 виконано в традиційному дизайні для світу сучасних ґаджетів і запечатано заводською плівкою, після зняття якої ми можемо детально роздивитися інформацію на коробці.


Зверху – картонна ручка, на передній стороні – голографічні тиснені написи з назвою пристрою та зображення самого годинника в реальному розмірі.


По боках виробник розмістив дуже короткі дані про характеристики пристрою: AMOLED-дисплей, вимірювання насичення крові киснем, підтримка спортивних режимів, тривалий термін служби батареї, моніторинг якості сну, зберігання і відтворення музики.


Позаду коробки різними мовами зазначено, що ґаджет підтримує бездротову Bluetooth-технологію версії 5.0 на пристроях з операційними системами Android 5.0, iOS 10.0 і більш пізніми їх версіями. Вказано ​​комплектацію: смарт-годинник Amazfit GTS 2 з браслетом, зарядна база та посібник користувача. Наведено дані щодо сертифікації, назві та кольору пристрою, його персональні коди, а також дату і країну виготовлення. Фітнес-годинник Amazfit GTS 2 продається у нас в трьох колірних рішеннях: чорному, сірому і золотистому. У моєму випадку – це модель саме чорного кольору з назвою Midnight Black (Опівнічний Чорний).

Крім цього, виробник попереджає нас про те, що продукт не є медичним пристроєм, а отримані за його допомогою дані з вимірами не призначені для медичної діагностики або медичного спостереження, а мають лише інформаційний характер.


Відразу звертаю увагу – зовнішню коробку потрібно відкривати знизу. Гадаю, це важливий нюанс для майбутніх власників, який позбавить їх від довгого кручення коробки в руках.


З неї ми витрушуємо іншу, вже звичну для подібних продуктів компанії, жорстку білу картонну коробку з написом Amazfit. Тепер – як завжди: беремося за верхню частину, а нижня разом з усім вмістом виїжджає по мірі наповнення повітрям внутрішнього простору.


Перше, що ми бачимо – годинник із захисною наклейкою, на якій зображено циферблат.Далі я зіткнувся з трохи незвичним рішенням дизайнерів – через те, що ремінець Amazfit GTS 2 закріплено навколо центру стенду дістати з упаковки можна тільки всю «конструкцію» разом. Сам стенд – як конструктор LEGO – розбирається на дві частини, кожна з яких по боках має відділи.В одному з відділів зберігається невелика, але товста книжечка з інструкцією багатьма мовами, українську можна знайти, починаючи з 215 сторінки. В іншому відділі міститься магнітна зарядна база: у тому, що вона магнітна, переконуюся відразу – на 2-гривневій монеті.


Зовнішній вигляд

Зарядна база Amazfit GTS 2 не кругла, як у GTR, а контактні площадки годинника розташовано не горизонтально, а вертикально.Якщо вже перевернули годинник, то трохи детальніше про його зворотній бік. Бачимо, що явно додалося датчиків (зокрема, згадуємо про вимір сатурації, про що було написано на коробці), які було заклеєно захисною плівкою з отворами під контакти для зарядки.


У нижньому лівому кутку розташовано мікрофон.

Після зняття наклейки з екрану через скло відразу здається, що дисплей годинника займає всю поверхню. Однак, під кутом на світлі можна помітити наявні рамки.


І… Можна було б промовчати, але не стану. Не те, щоб я сильно переймався через випадкові натискання кнопки, проте рішення у вигляді алюмінієвого корпусу, що згинається до кнопки збоку, вважаю вірним. Завдяки такому підходу кнопка перестає чіплятися, коли закрита рукавом одягу. Великий жирний плюс!

На лівому боці годинника розташовано щілину динаміка.


Короткі специфікації Amazfit GTS 2


Як я щойно згадав, корпус Amazfit GTS 2 зроблено з міцного і легкого алюмінієвого сплаву. AMOLED-екран з роздільною здатністю 348×442 пікселів і щільністю 341 ppi покрито загартованим захисним склом з унікальним вуглецевим покриттям oDLC, яке, за заявою виробника, здатне захищати скло від подряпин і мікродефектів. За живлення відповідає батарея на 240 мА•год. Є вологозахист за стандартом 5 ATM. З бездротових технологій наявні Bluetooth, Wi-Fi і GPS для геопозиціювання під час тренувань. NFC, на жаль, немає. Нижня кришка тепер з глянсового пластика. Ремінець силіконовий, гіпоалергенний. Пристрій має 3 ГБ флеш-пам’яті, та 4 ГБ оперативної.


Підключення

Насамперед потрібно зайти до магазину додатків Google Play і встановити фірмовий додаток Zepp. Включаємо на телефоні Bluetooth і GPS (останнє – обов'язково, починаючи з Android 10). Запускаємо програму і надаємо дозвіл на всі її вимоги. Щоб не було обривів з'єднання з Mi-смартфонами, потрібно включити для додатка Автозапуск та закріпити його на замок у меню запущених додатків. Це дуже важливо.

У додатку внизу праворуч заходимо у вкладку Профіль і авторизуємося через свій Мі-аккаунт. Вмикаємо годинник.


У вкладці Профіль в рядку «Мої пристрої» натискаємо напис «Додати». Вибираємо «Годинник».


Далі вибираємо «Годинник без QR-коду», починається пошук пристрою.


Знаходимо серед знайдених пристроїв наш GTS 2 та підтверджуємо його прив'язку кнопкою на годиннику. Далі можна ознайомитися з короткою інструкцією і, скоріше за все, відразу отримати оновлення прошивки.


Налаштування та використання


Спочатку налаштуємо свій Amazfit GTS 2. Відкриваємо додаток Zepp, у вкладці «Профіль» вибираємо пристрій «Amazfit GTS 2». Перший пункт – «Магазин», в якому розміщено циферблати для вашого годинника.


Деякі з циферблатів вже встановлено в самому годиннику. Їх вибір здійснюється довгим дотиком по включеному екрану пристрою з подальшим гортанням ліворуч чи праворуч. Також у налаштуваннях самого годинника є режим «Завжди на екрані» (AOD), при якому ефектно відображається стиль часу саме з встановленого циферблата.


Порада: поки що офіційних циферблатів для Amazfit GTS 2 не так багато, до того ж, ті, що пропонує додаток Zepp, – всі англійською мовою. Однак в Google Play вже з'явився сторонній додаток з циферблатами для цієї моделі годинника, який так і називається - GTS 2. Вотчфейсів в ньому теж ще небагато, але це вже деяке розширення їх бази, яка постійно поповнюється. Встановлення на Android 11 безпосередньо з програми неможливе, але там міститься інструкція, як це зробити через додаток Notify for Amazfit & Zepp. Зверніть увагу на те, що AOD значно збільшує споживання енергії акумулятора.


Другий пункт – «Сповіщення та нагадування». Тут можна активувати повідомлення для додатків та про СМС, а також повідомлення про бездіяльність і досягнення мети. У пункті «Вібрація» можна створити свої малюнки вібрування годинника при певному оповіщенні. Для перегляду повідомлень на пристрої потрібно зробити свайп вгору по екрану.


Окремо хотілося б відзначити пункт «Моніторинг активності». Справа в тому, що від вибору активних функцій у цьому пункті багато в чому залежить тривалість роботи годинника від одного заряду.

Порада: Найбільше витрату заряду можна помітити при включенні бета-функції «Відстеження дихання під час сну». Тому варто відразу визначитися, що для вас важливіше – автономність або дані, які в підсумку, можливо, будуть зовсім не цікаві.


У пункті «Налаштування годинника» можна налаштувати яскравість екрану, вибрати мову на пристрої, визначити розташування годинника (ліва або права рука), налаштувати вібрації та звук на годиннику (адже Amazfit GTS 2 оснащено динаміком, так чому б під час повідомлення чи пошуку також не видавати звук?). А ще тут з'явилася цікава функція блокування годинника після його зняття з руки – такий собі додатковий захист на випадок втрати.


Наступний пункт – «Управління списком програм» – дозволяє змінити порядок розміщення функцій годинника в списку, доступ до якого відбувається одним натисканням на кнопку при включеному екрані. Достатньо затиснути одну з функцій і перемістити вище або нижче в списку.


Перейти на годиннику з циферблата до карток швидкого доступу можна свайпом праворуч. А включити ці картки та визначити ті з них, які будуть доступні у цьому розділі на годиннику, можна у відповідному пункті в додатку Zepp.

Нижче знаходяться налаштування функцій прийняття викликів на годиннику, завантаження музики по Wi-Fi зі смартфона на годинник (під це та інші дані пристрій і має 3 ГБ вбудованої пам'яті), налаштування погоди, будильника й розкладу. Хотілося б зупинитися саме на прийнятті викликів, щоб ви змогли швидко її налаштувати.


Для прийняття телефонних викликів на годиннику спочатку потрібно зайти на смартфоні в Налаштування - Bluetooth і запустити оновлення списку (пошук) пристроїв. При цьому тут же активувати годинник, натиснути один раз на кнопку для переходу до списку функцій, перейти до «Налаштувань», далі – в Мережу, вибрати Підключення – Bluetooth – Пошук інших пристроїв.


Коли телефон і годинник знаходять один одного, обираєте свій смартфон на годиннику і підтверджуєте синхронізацію на обох пристроях. Усе. Тепер при вхідному виклику можна прийняти його на годиннику і спілкуватися з контактом через мікрофон і динамік Amazfit GTS 2. Якість такого зв'язку за не дуже гучних умов досить хороша в обидві сторони.


Що стосується музики. Як я вже згадував, аудіофайли можна передати з телефону на годинник за допомогою Wi-Fi, після чого прослуховувати їх через динамік годинника або ж за допомогою Bluetooth-гарнітури, яку потрібно синхронізувати безпосередньо з годинником. Саме для таких випадків компанія Huami випустила навушники Amazfit PowerBuds Dynamic. Таким чином, під час тренувань можна не брати з собою телефон, а як музичний плеєр використовувати годинник у зв'язці з Bluetooth-навушниками. Як результат – ще одна корисна функція перебралася до наручного годинника.


Також у додатку є пункти з оновленням прошивки та таким самим Посібником користувача, що й у відповідній книжечці з комплекту, теж кількома мовами (з українською включно). Завантажується посібник повільно (мабуть з китайських серверів), тому потрібно трохи зачекати.


Чимало налаштувань можна здійснити і на самому годиннику. Одне натискання на кнопку активує екран. Одне натискання на кнопку при вже активному екрані відкриває список функцій, серед яких треба вибрати «Налаштування».

Розділів тут небагато, але за їх допомогою можна детально налаштувати екран, звук, вібрацію і не тільки. Наприклад, у «Налаштуваннях користувача» можна визначити функцію, яка запускатиметься за подвійним натисканням кнопки, а також змінити місце носіння пристрою.


Наприклад, якщо ви носите годинник на правій руці, то його кнопка направлена в бік ліктя, а не в бік кисті, як це відбувається при класичному носінні на лівій руці. Якщо змінити в налаштуваннях кнопку з правої на ліву, то після перезавантаження годинника зображення на екрані перевертається на 180° і годинник можна носити на правій руці кнопкою у напрямку до кисті. Також відмінне рішення!


Швидкий доступ (тобто гортання по екрану свайпом ліворуч) може містити не більше п'яти функцій. Їх також можна визначити на свій розсуд у «Налаштуваннях користувача». За замовчуванням це PAI, Ціль Активності, ЧСС, Погода та Музика.


І, нарешті, в пункті налаштувань «Система» можна зробити скидання налаштувань пристрою. Викликати меню примусового вимкнення або перезавантаження годинника можна теж тут, або ж скористатися тривалим (близько 8 секунд) натисканням на кнопку.


Враження

Відразу хочу відзначити, що Amazfit GTS 2 відмінно сидить на руці та не викликає дискомфорту при носінні, завдяки чому можна нормально відстежувати сон. Наприклад, за моїми особистими враженнями, Amazfit GTR 47 mm сильно відчувається на руці і спати з ним незручно.


Увімкнення GPS на годиннику відбувається після вибору тренування. За похмурої погоди час підключення GPS у мене склав близько 20 секунд.


Щодо відстеження кроків, пульсу і сну – на мій погляд, показники стали більш точними.

Про час роботи Amazfit GTS 2 від одного заряду. Це саме те, що є дуже суб'єктивним та індивідуальним, адже повністю залежить від активованих функцій: використання включення екрану при повороті руки, тривалість активності екрану, варіанти вимірювання ЧСС та інтервали між вимірами, частота використання GPS, синхронізація з телефоном – тобто, чималої кількості інших моментів. Навіть у одного користувача час автономної роботи годинника від одного заряду щоразу може бути різним.


За моїми спостереженнями, за помірного використання заряду має вистачати десь на три дні. Так, це не зірки з неба, проте, й не потребує щоденної зарядки, як у випадку з годинниками на повноцінній ОС.

Вібрація на Amazfit GTS 2 добре відчутна, а при повідомленнях, як я вже зазначав, вона супроводжується звуком (якщо це активовано у налаштуваннях), при цьому гучність звуку також можна регулювати.

Автояскравість відпрацьовує на ура. За повсякденного використання її цілком вистачає, щоб не перейматися про видимість картинки на екрані пристрою.


Підсумки

Чи має годинник мінуси? На мою думку, єдиний і головний – автономність, яка, втім, на повну компенсується функціональністю.


А в цілому – вважаю Amazfit GTS 2 гідним оновленням лінійки і можу рекомендувати його до придбання як цікавий, практичний, стильний і зручний розумний фітнес-годинник.


Rate

Number of participants 2 Experience +21 Pack Reason

View Rating Log

2021-02-17 20:09:19
Favorites30 RateRate
Поради з вибору
81 Article Description     448 Subscribers
Subscribed
Subscribe

Pro Bunny

6410233478 | from app

#1

Если бы занимался ыитнесом то купил бы обязательно...!
2021-02-17 22:54:14

Rookie Bunny

А4 | from Redmi 8A

#2

яка ціна
2021-02-17 23:15:01

Super moderator

dimychman Author | from Mi 9T Pro

#3

quoteurl=home.php?mod=space&uid=6371804241А4/url
яка ціна/quote

Назва пристрою в статті - активне посилання. Можете перейти та ознайомитися.
2021-02-17 23:37:47

Pro Bunny

Bob@r | from app

#4

как все подробно. спасибо
2021-02-18 00:09:29

Rookie Bunny

andreyyka | from Redmi Note 8 Pro

#5

мені вонт дуже подобаються дизайном
2021-02-18 02:23:58
можно будет через пол года обновиться с первых gts
2021-02-18 03:32:41

Wizard Bunny

Змея | from Redmi Note 9S

#7

Всё было интересно. Спасибо. )
2021-02-18 06:24:41
Humor does not obey fate,great thoughts-often the most smiling…

Pro Bunny

Bom | from Mi Note 10 Lite

#8

А4
яка ціна

В районі п'яти тисяч гривень
2021-02-18 11:52:34

Master Bunny

musigorek | from MI MAX 3

#9

будет дорого.
2021-02-18 12:30:17
Класний годинник. обовязково придбаю
2021-02-18 16:24:53
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

dimychman

Super moderator

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Newbie Member
100 Коментарів
1000 Коментарів
100 Тем
250 Тем
500 Тем
1000 Тем
25 000 Мі-Фанів
Telegram
50К
Throw Back with Mi 2018
Make your choice
Which X-Men are you?
Зустрічайте Mi 9T!
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
#9РоківMIUI
У які ігри ви граєте найбільше?
З Днем Незалежності!
better together with friends
250K
Режим "Профі"
TikTok
Mi Flash Live
Black or White?
Хелловін 2020
Мі-батл: Епізод 1 – Битва браслетів
Mi FLASH LIVE! Vol. 2
Mi-ресурси 2020
Мі-батл: Епізод 4
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1
Мі-батл: Епізод 5
Мі-батл: Епізод 7
Мі-батл: Епізод 9

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list