In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Sports Team

[Inne] Dwa pętka dębowej i Mi Watch poproszę.

2021-02-05 15:12:26
1919 32
Było już  o Xiaomi Wear ale nie martwcie się o apce jeszcze będzie. Nieprzypadkowo było. Moi Koledzy z Mi Sports Team otworzyli już swoje przesyłki racząc was zdjęciami Mi Watch. W prostej grze papier, kamień no-ży-ce dostałem szansę pokazania zegarka jako ostatni, co pozwoliło mi wykonać kilka testowych spacerów po okolicznych sklepach. Zegarek jak już widzieliście jest po prostu ładny, rzekłbym bardzo ładny.

Nie będę się rozpływał w zachwytach na drugi dzień, poczekam aż zacznie mi coś przeszkadzać. W ogóle najlepsze pominąłem. We wtorek dostaję sms od kuriera pewnej firmy której skrót można tłumaczyć jako, o cho***a coś się stało ;) " Zostawiłem paczkę w punkcie na dole" Ok. Ogarnięty kurier. Wtorek w pracy nie chciał się skończyć. 18.10 wbiegam nieomal do sklepu pewnej sieci ogólnospożywczej o ponoć wysokich standardach i uderzam do gościa przy kasie głównej zmylony tabliczką Punkt odbioru paczek. Na moje dzień dobry, mam paczuszkę do odbioru, słyszę - na mięsnym. Proszę? Punkt odbioru na stoisku mięsnym. Bareja, Miś, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, przed oczami jak żywe. Wiecznie żywe. Człapię na dział mięsny - oczywiście na końcu sklepu. Szefowa interesu mogłaby świniaka gołymi rękoma... Słucham....  Yyyyyyyy dwa pętka dębowej  ( polecam ; ) ) i paczkę mam do odbioru. Chwila upokorzenia za mną. Paczka przede mną:) Do rzeczy, podłączenie i sparowanie to bułka z masłem ( rozmawiamy o aplikacji Wear z ustawionym regionem innym niż chiński - o tym w kolejnym wątku ) Zegarek podłącza się jako Mi Watch.

Bluetooth zaś pokazuje Mi Color S 7B46 - o tym z czym się to wiąże jednak w wątku kolejnym, bo to dłuższa historia:). Tak czy siak mamy zegarek podłączony personalizacja oczywiście, wybór tarczy a nie  jest łatwy. Dzisiaj spędziłem parę minut tylko na tym, że instalowałem tarcze po to, żeby zobaczyć jak się prezentują na ekranie a nie po to, żeby ich używać:) Są bardzo efektowne i duża część jest jak dla mnie bardzo funkcjonalna. I prezentują się dużo lepiej niż na screenach:).

Tak naprawdę na jakiś spacerek to udało mi się wyjść dopiero dzisiaj. Brak okazji  też jest okazją. Wizja lokalna w lodówce wykazała braki zatem polar, czapa i w drogę. Drogę do sklepu postanowiłem odpalić z zegarka a powrotną z telefonu.
Droga DO

jak widać odczyty są bardzo rozbudowane ( kroki, średnia prędkość, różnice wysokości, no i serduszko. Tak okazało się, że mam. Nie muszę czekać do zawału żeby się o tym przekonać.
Odczytów jest sporo bardziej szczegółowo zajmę się nimi przy omawianiu Mi Lite i Mi Watch w kolejnym wątku. Nie psujmy wrażenia:)
Droga Z

I tu niestety..... nastepuje mały zgrzyt. Aktywność odpalana z telefonu do odczytu proponuje nam jedynie odległość, liczbę kroków, średnie tempo i mapkę. Trochę.... średnio.
W zasadzie im dłuższy spacer czy aktywność tym odczyty ciekawsze. Weekend dostarczy kolejnych danych do przemyśleń:).

Koniec końców  cena za Mi Watch jest jaka jest. Nie przeraża;) Pierwsze wrażenie jest badzo pozytywne. Zegarek ma ładny duży ekran, wyświetlanie jest bardzo wyraźne, obsługa intuicyjna. Jakbym miał go polecać dzisiaj, to oczywiście jak najbardziej. Uprzedzam, jednak że działa on w połączeniu z aplikacją, która znajduje się w fazie testów. Testów cierpliwości użytkownika:)  Np. pokazuje możliwość obsługi aparatu z poziomu Mi Watch po czym informuje ( a aktualizacja oprogramowania zegarka była dwa dni temu ), że jednak aby wyzwolić migawkę aparatu z poziomu zegarka potrzebuję update. Którego oczywiście nie ma.  Czekajcie a będzie Wam dane. Każda kolejna aktualizacja będzie przynosiła poza poprawą działania tego co jest, na pewno jeszcze jakieś nowości a możliwości Mi Watch są duże. Przez półtora dnia nie było za wiele czasu na grzebanie w bebechach ale obiecuję, że w kolejnym wątku dotyczącym serii Watch przytoczę więcej informacji. Walka z systemem trwa czekam na aktualizację apki Community....  wrzucając zdjęcia czuję się powoli jak Syzyf - dla młodszych ten koleś od kamienia pchanego pod górę, który to kamień u szczytu spadał ciągle w dół. Apka mieli zdjęcia i komentarze do dodania... a ja jak ów Syzyf kiedy dzwonią do niego na komórkę......teraz nie mogę rozmawiać za chwilę skończę i oddzwonię. No i czekam aż apka oddzwoni. Czytaj doda zdjęcia jak trzeba.......

Rate

Number of participants 4 Experience +21 Pack Reason

View Rating Log

2021-02-05 15:12:26
Favorites25 RateRate

Mi Sports Team

Arni7713 | from app

to czekamy na kolejne testy 😁😁
2021-02-05 15:21:09

Mi Sports Team

szefo | from app

Świetnie opisane ,tak się zastanawiam czym bliżej szczytu tym trudniej na niego wejść. Z dnia na dzień poziom działania aplikacji Mi Community woła o pomstę do nieba .No ale widzę że Kolega pisał z zaciśniętymi zębami i jednak się udało wczytać zdjęcia.
2021-02-05 15:23:21
szefo

Mi Sports Team

Krzysztof5791 Author | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=6297705732szefo/url
Świetnie opisane ,tak się zastanawiam czym bliżej szczytu tym trudniej na niego wejść. Z dnia na dzień poziom działania aplikacji Mi Community woła o pomstę do nieba .No ale widzę że Kolega pisał z zaciśniętymi zębami i jednak się udało wczytać zdjęcia./quote

żeby tylko zęby.... Nie cierpię przegrywać. A już na pewno nie z kret... Wróć... Z bezduszną technologią.
2021-02-05 15:44:03
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Mi Foto Team

Broda79 | from app

no i dziś aktualizacja mi wear była i chyba nic nowego się nie pojawiło przynajmniej dla lite'a
2021-02-05 16:23:51

Mi Sports Team

Krzysztof5791 Author | from app

Broda79
no i dziś aktualizacja mi wear była i chyba nic nowego się nie pojawiło przynajmniej dla lite'a

była dwa dni temu. poprawiło się rysowanie map w lite😀i aktualizacja agps w samym sikorze
2021-02-05 16:25:25
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Elegancko... A ja nie kupiłem w przedsprzedaży, bo biletów NBP zabrakło... ;).<br>
Na apkę jest system.... W sumie kilka... Ale żeby nue kombinować, z telefonu, na szybkiego... To odpalasz Snapseeda (którego chyba masz), dodajesz focię, ustawiasz sobie w ustawieniach (standardowe 3 kropki u góry po prawej) wielkość i jakość jotpega... Wychodzisz z ustawień i na dole po prawej masz... Uwaga.... tadammmm... EKSPORTUJ ;). I z takim plikiem dużo mniej zabawy jest z wrzucaniem, nawet w komentarze. A forum i tak go jeszcze przytnie na jakości, ale już bez tragedii... ;). Takim będę chamem i prostakiem, że cisnę zrzuty :D :D :D
2021-02-05 17:05:22

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Cisnij go Krzysiu jak trzeba apke przydusić kolanem...jak będą takie problemy to zdjęcia do wątku... zamieścimy w komentarzach ;-)
2021-02-05 17:33:35

Moderator

przybort | from app

Super sprzęt!. Super opis!. Pora u mnie na wymianę. Bardzo mi się gadżet podoba. Dzięki Krzyś za elegancki wpis :-)
2021-02-05 18:37:41

Grand Master Bunny

Febron | from app

Koniecznie zjedz dwa pęta dębowej , by Mieć siłę na zmaganie się z... Wiem, że nie spożywasz, bo po dębowej, najlepsze dębowwe mocne. Bardzo fajny, dowcipny post. Sikor też.
2021-02-05 19:33:17

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

A kiełba chociaż dobra była? :-)
2021-02-05 19:37:20
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Krzysztof5791

Mi Sports Team

• Followers

359

• Threads