In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Informacje dla Fanów

Mi Gaming Team

mini21 | from app

No to już wiadomo - otwierają galerie!<br>
2021-01-28 20:18:56

Master Bunny

@CHïN0 | from app

&#128077;
2021-01-29 07:41:09

Rookie Bunny

djjaca | from app

Powinien powstać ale nie w galerii handlowej.
2021-01-31 09:28:46
Chełm
2021-02-04 17:39:32

Master Bunny

Marcin_Koronowo | from app

Tomek081
jest tutaj wielu niezadowolonych użytkowników którzy chcieliby mieć Mi store u siebie. Nie dziwię im się ale przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Czy nie można by było zorganizować takiego punktu mobilnego? Aby taki Mi store mógł dojechać do każdego tak chociaż na jeden dzień. Nie musiałby to być od razu tir z najdłuższą możliwą naczepą w kraju, ale nawet taki autobus lub jakiś busik z najbardziej chodliwym sprzętem w rozsądnych cenach lub cały asortyment aby pokazać ludziom co Xiaomi ma do zaoferowania i że Xiaomi przyjedzie też do nich. Na stronie internetowej lub fejsbuku zorganizować głosowanie gdzie Xiaomi ma przyjechać w tym tygodniu. Ciekawe czy to by wypaliło. Pozdrawiam&lt;br&gt;
Może się mylę ale chyba gdzieś na świecie coś takiego już zorganizowano ale mogę się mylić. Fajnie by było zobaczyć na ulicach miast Mibusy

To przecież Great Ideaa jest - coś na wzór » Świątecznego Konwoju Coca-Coli « Pozdrawiam
2021-02-05 09:01:00