In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 10T/Pro

[Tartışma] mi 10t pro hatalari kusurlari

2021-01-23 04:04:17
599 13

Semi Pro Bunny

Emin Üney | from app

leventtte
yakınlık sensörü bildiğin sorunlu konuşma sırasında yanağındayken açılıyor

yeni aldım bende 12.0.11 kullanıyorum hiçbir sorunum yok şükür. hoparlöre alınca ekranı kapatmıyor ahizedeyken düzgün çalışıyor. şimdilik bi sorunla karşılaşmadım. 12.1.3 gelmiş gözüküyordu sonra tekrar kontrol ettim 12.1.1 gelmiş gözüküyor şimdilik güncellemeyi düşünmüyorum sizin miui sürümü nedir
2021-05-27 02:47:33

Advanced Bunny

1716021388 | from app

Proximity sensor de sorun var. konuşma sırasında telefon kulakta olmasına rağmen ekran açık kalıyor. WhatsAppa video attığımda görüntü kalitesi 15 yıllık telefon kalitesinde bozuk gidiyor. Görüntü karesi sayısı veya kalitesi ne olursa olsun sorunlu gönderiyor. Bazen de galeriden resim paylaşmak istediğimde karşı tarafa ya bozuk bir resim dosyası veya siyah bir resim gönderiyor. Xiaomi de donanım tamam gibi ama malesef yazılım sorunlu daima.
2021-05-27 04:23:47

Advanced Bunny

YilCey | from app

Eray Erdal
telefondan sallayınca sizde de ses geliyor mu? kamera açıldığında gidiyor mu

cihazda ois olduğu için sallayınca ses gelmesi çok normal. Tüm ois olan cihazlarda sallayınca ses gelir.
2021-05-27 10:55:30
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

AliBurak01

Advanced Bunny

• Followers

1

• Threads

4

• Replies

11

101