In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

[Pytania i odpowiedzi] Mi 9t pro zawiesza się

2021-01-17 03:37:25
356 5
Witam, otóż od pewnego mam problem ze smartfonem mi 9t pro 6/128. Mianowicie od jakiegoś czasu smartfon zacina się się w randomowych sytuacjach, głównie przy odblokowaniu czy normalnym użytkowaniu w menu. Po tym trzeba czekać z 30 sekund aż się odwiesi i wtedy jest okej, albo telefon sam z siebie się resetuje. Zauważalny jest też lekki spadek wydajności w grach. Sytuacji zdaje się z czasem być coraz więcej więc postanowiłem poprosić o pomoc i zapytać czym może być to spowodowane.
Telefon mam od lutego zeszłego roku.
2021-01-17 03:37:25
Favorites RateRate
Próbowałeś przewrócenia do ustawień fabrycznych ?
Mam ten sam model, którego użytkuje nawet dłużej i nie uświadczyłem żadnych problemów, nawet nie robiłem "factory reset" po aktualce do miui 12.
2021-01-17 03:56:40

Rookie Bunny

wizzMi9TPro Author | from app

6271666171 Ukis
Próbowałeś przewrócenia do ustawień fabrycznych ?
Mam ten sam model, którego użytkuje nawet dłużej i nie uświadczyłem żadnych problemów, nawet nie robiłem "factory reset" po aktualce do miui 12.

Nie przywracałem do fabrycznych, ale wolałbym tego uniknąć
2021-01-17 03:59:01

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

wizzMi9TPro
Nie przywracałem do fabrycznych, ale wolałbym tego uniknąć

Zacznij od wyczyszczenia pamięci podręcznej i danych aplikacji Systemowy menadżer pulpitu. Mam ten sam model i żadnych zawiech, zacięć, itp.
2021-01-17 05:24:01

Rookie Bunny

wizzMi9TPro Author | from app

JacoL7513
Zacznij od wyczyszczenia pamięci podręcznej i danych aplikacji Systemowy menadżer pulpitu. Mam ten sam model i żadnych zawiech, zacięć, itp.

Dobra tak też zrobiłem, będę monitorował czy problem nadal występuje
2021-01-17 05:50:50

Semi Pro Bunny

Miczi | from app

coś musiałeś przegmerać - u mnie po 1,5 roku działa i wygląda jak nowy
2021-01-20 01:49:57
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

wizzMi9TPro

Rookie Bunny

• Followers

0