In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Testy i Recenzje

[Recenzja] Mi Watch Lite zmiana poczciwego Mi Banda oraz aplikacji Mi Fit

2021-01-08 21:11:00
1411 27
Witajcie Mi Rodzinko w ostatnim czasie wpadł nam w ręce  Mi Sport Team o to taki sikor.

Oczywiście jest to Mi Watch Lite nie tak dawna nowość XIAOMI wypuszczona na rynek Europejski. Długo wyczekiwny zegarek budżetowy który ewentualnie mógłby konkurować z dzieckiem Xiaomi pod postacią Mi Banda. Chciałbym zauważyć że grono Fanów zastanawia się czy warto zmieniać poczciwego Mi Banda na nową zabawkę Mi Watch Lite. Nie jest to oczywiste z punktu widzenia zwykłego użytkownika a tym bardziej nie przesądza o bardzo szybkim przejściu i porzuceniu wysłużonego i jak że uroczego Mi Banda. Jeżeli jesteście  świadomi czego można oczekiwać od smartwatcha do 250 zł, to pozostaje wam lektura specyfikacji urządzeń, które zwrócą waszą uwagę. Nie będę opisywał całych danych odsyłam tu https://mi-home.pl/inteligentne-urzadzenia/mi-watch-lite
Pragnę zwrócić uwagę na możliwości zegareczka i funkcji które zostały dodane , decydując się na zegarek smart w tej kwocie 250 zł , nie można mieć wszystkiego. Zaczynając swoją przygodę z Mi Bandem 4-5 oczekiwałem zncznej poprawy działania jak również poprawnej aplikcji Mi Fit , nad wyraz działały sprawnie lub częściowo sprawnie ale działały. Tutaj firma Xiaomi postanowiła wydać swoją autorską aplikację Xiaomi Wear 28.06.2020r.

która jest ciągle rozwijana i jak do tej pory pewne funkcję nie działają a szkoda dzięki tym funkcjom zegareczek dodatkowo nabrał by wigoru. Sama instlacja aplikacji przebiega bez komplikacji i z automatu wiąże konto Xiaomi. Zaznaczam że korzystając z Mi Fit przesiadka na Xiaomi Wear doznałem lekkiej konsternacji. Co prawda trzeba się przyzwyczaić do nowego , nie każda nowa zmiana jest zła ale jednak potrzeba czasu. Sam zegarek jest nad wyraz ciekawą opcją do uprawiania sportu zaznaczam bez dodatkowego poczciwego telefonu a za sprawą GPS-u

jeśli chodzi o słynny  GPS który dodano bardzo sprawnie rysuje na mapach google z dużą dokładnością co przy takiej kwocie zakupu Mi Watch Lite zaskakuje pozytywnie dodająć dodatkowo barometr,wysokość jest to naprawdę zadawlający wynik.

Przeglądając dzisiejszy rynek Smart Watch myślę sobie że przy obecnych kwotach Xiaomi nie ma czym się wstydzić a w ręcz zachęca do kupna zegarka.
Dla użytkowników poszukujących smartwatcha w tym budżecie producent przygotował wersję właściwe dla każdego sposobu użytkowania.
Aktywny użytkownik śledzi postęp treningowy w dyscyplinach takich jak bieganie, jazda na rowerze,pływanie, czy chód wymaga dobrego GPS-u, najlepiej w parze z solidną baterią. Zegarki smart w trybie lokalizacji zużywają sporo energii. Dopełnieniem czasów osiągniętych na trasie jest równoległy monitoring wydolności. Najczęściej w tym celu mierzy się tętno. Tak jak wcześniej pisałem nie można mieć wszystkiego w tej kwocie ale myślę że nowy zegareczek godnie będzie prezentował Xiaomi oraz zagości na stałe waszych domach . Będąc użytkownikiem Mi Watch Lite zabrakło mi wysoce sprawnej aplikacji ale mam nadzieję że w nie długiej przyszłości pojawią się aktualizacje które sprawią że Mi Watch Lite zyska w pełni sprawną Xiaomi Wear jak również zyska swoją rzeszę Fanów i możliwie sporą liczbę użytkowników . A co wy Mi Rodzinko myślicie o Mi Watch Lite ?
2021-01-08 21:11:00
Favorites14 RateRate

Mi Tech Team

Matiox | from app

Bardzo fajny ten zegar💪
2021-01-08 21:52:04

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Świetnie opisane Marcinek 😊. Brawo 🤜💥🤛
2021-01-08 22:02:26
Bardzo fajny sikor :-) Zastanawiałem się nad kupnem, ale na razie jest Mi Band 5.
2021-01-08 22:08:37

Master Bunny

Aleksandrawu | from app

Bardzo fajny zegarek i jeszcze lepiej wszystko opisane. Bardzo miło się czyta. Chciałoby się powiedzieć - kupuj więcej i opisuj. 😉
2021-01-08 22:37:51
Wstawiasz zdjęcia na forum? Pamiętaj o REGULAMINIE działu fotografia.

Pro Bunny

Paweł 158 | from app

wygląda ciekawie, do celów sportowych ma chyba wszystkie funkcje mojego stratosa3.
2021-01-08 22:43:21

Advanced Bunny

_Liko_ | from app

Super opisane😀
2021-01-08 23:33:49

Mi Foto Team

Broda79 | from app

właśnie dziś odbieram to cacko. Wymieniłem za banda 4 który trochę mnie rozczarował głównie za sprawą monitorowania snu. Zobaczymy jak się będzie sprawował.
2021-01-08 23:44:46

Master Bunny

Mbodmk | from app

Bardzo dobry i rzetelny opis
2021-01-08 23:47:14

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Dobrze opisane i fajny zegarek, wszytkie zalety MB z większym ekranem i GPS 🙂
2021-01-08 23:53:00

Mi Sports Team

Serkovsky | from app

to tu widzę dużo osób poleca ja jednak na odwrót szukam minusów niż plusów w tym z każdym dniem ten zegarek mnie rozczarowuje xd
2021-01-09 00:47:01
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

szefo

Mi Sports Team

• Followers

67

• Threads

49

• Replies

1041

5798