In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Foto Team

[Konkursy] Uroki Miasta Ustroń w obiektywie aparatu [Post Konkursowy]

2021-01-08 04:24:35
1233 12
Hejka, chciałbym  przedstawić wam ciekawe zakątki mojego miasta Ustroń.Wybierzemy się w parę ciekawych, wartych moim zdaniem uwagi miejsc.     Zwiedzanie zaczniemy na Ustrońskim rynku.

Znajdujemy się przed Ustrońskim Ratuszem w samym cenrum, odwiedzając Ustroń trudno go nie zauważyć ponieważ wyróznia się na tle reszty zabudowań.

Tylko kilka kroków dzieli nas od świątecznej instalacji reniferów mikołaja Fircyka i Pyszałka.Najlepiej zobaczyć ją po zmroku.

Po drodze możemy trafić na wyróżniającą się na tle innych instalacji  bąbke świąteczną z nazwą naszego pięknego miasta.

Parę kroków dalej od rynku  prowadzi nas  piękny deptak na którym widnieje logo naszego pięknego miasta oraz nadające mu charaker latarnie.

Deptak doprowadził nas do malowniczego stawu kajakowego w którym często możemy zaobserwować majestatyczne łabędzie i kaczki .W słoneczne dni podczas pływania kajakiem lub rowerkiem wodnym możemy zaobserwować panoramę góry Czantoria.

Niedaleko stawu kajakowego nad rzeką Wisłą która przepływa przez nasze miasto Ustroń stoi piękny most który po zmroku zostaje oświetlony przez kolorowe reflektory które nadają niepowtarzalnego klimatu wieczorową porą, kolory zmieniają się co kilka minut.

Idąc szlakiem w stronę góry Równica spotkamy wiele ładnych strumyków będącymi jednymi z wielu dopływów rzeki Wisła.

Zdjęcie to przedstawia urokliwą śćieżke prowadzącą na górę Czantoria. Pokazuje idealnie zmianę pory roku z lata na jesień.

Kiedy dojdziemy pięknym szlakiem na szczyt góry Mała Czantoria, zastanienas piękny widok panoramy miasta i okolic.W lecie odbywa się tam kino plenerowe na którym wyświetlane są świetne filmy. Najczęściej klasyki kina. jeśli nie mamy siły wchodzić szlakiem możemy skorzystać z wyciągu  po seansie zjechać na dół. Na górze jest świetny bar gdzie każdy znajdzie coś dla siebie od napoi po smaczne jedzenie.

Z górą Czantoria sąsiaduje góra Równica na której zostało wykonane zdjęcie w tle widzimy Czantorię a na dalszym planie inne góry Beskidu Śląskiego .Równica to świetne miejsce do zdjęć i prawie pod sam szczyt dojechać możem samochodem. Na szczycie mieści się restauracja na której zjeść możemy świetne dania kuchni regionalnej.
Mam nadzieję że spodobała się moja skromna prezętacja zakątków pięknego miasta Ustroń
Zdjęcia zostały wykonane smartfonem Redmi Note 8 Pro
Pozdrawiam i zachęcam do oddania głosu na moją pracę.

2021-01-08 04:24:35
Favorites4 RateRate

Mi Tech Team

Matiox | from app

Super fotorelacja 💪
2021-01-08 04:41:09

Mi Foto Team

dkisiala | from app

Super. Tylko jedna uwaga. Zmień kolor czcionki na bez koloru, bo na czarnym motywie cały tekst zniknął 😥
2021-01-08 05:16:11
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala
dkisiala
Super. Tylko jedna uwaga. Zmień kolor czcionki na bez koloru, bo na czarnym motywie cały tekst zniknął 😥

Racja. Ja w pierwszej chwili pomyślałem, że same foty są bez opisu.
2021-01-08 05:47:08

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Super relacja brawo Ty
2021-01-08 06:29:29

Rookie Bunny

Pan Paweł01 Author | from app

Tomek081
Super relacja brawo Tym 😊

dziękuję 😬
2021-01-08 06:55:09

Rookie Bunny

dkisiala

okej 👍👍👍
2021-01-08 06:58:09
Brawo :-)
2021-01-08 15:32:34

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Super oprowadzenie po Ustroniu i piękne foteczki, zwłaszcza ta nad wodą 😊
2021-01-08 17:42:27

Rookie Bunny

domix30
Super oprowadzenie po Ustroniu i piękne foteczki, zwłaszcza ta nad wodą 😊