In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Foto Team

[Konkursy] Konkurs: Szlakiem Mi Fana

2021-01-06 00:27:08
13018 42
Cześć Mi Rodzinko,

Grudzień to był wyjątkowy miesiąc, którego tematem przewodnim była "Zabawa światłem". Przesłaliscie naprawdę wiele wspaniałych zdjęć, ale wybrać trzeba było jedno. No dobra wybraliśmy 2 osoby :) Ot taki świateczny prezent. Wyniki możecie obejrzeć w odzielnym wątku:
[Mi Foto]Podsumowanie wyzwania "Zabawa światłem"

Gratulacje :) i czekamy na więcej Waszych zdjeć.

Zdjęcie od Michał Szczecin
A w tym miesiącu coś wyjątkowego. Nie będzie to standardowe wyzwanie, a wyzwanie połączone z konkursem i cudownymi nagrodami. Na czym ono polega? Już lecę z wyjaśnieniami:

1. Celem Konkursu jest przygotowanie fotorelacji będącej jednocześnie przewodnikiem turystycznym dla Mi Fanów z Mi Community.
2. Przewodnik musi zawierać 10 miejsc lub obiektów. Każde miejsce lub obiekt musi być sfotografowane smartfonem Xiaomi, przy czym fotorelacja nie może zawierać więcej niż 10 zdjęć. Każde zdjęcie musi być również opisane w sposób zachęcający do odwiedzenia lub sprawdzenia miejsca lub obiektu. W fotorelacji musi być także informacja, jakim smartfonem wykonano zdjęcia. Miło będzie jak dołączycie mapkę, ale nie jest to konieczne.
3. Miejsca lub obiekty uwzględnione w fotorelacji muszą mieścić się w w miarę blisko siebie, tak, żeby spokojnym spacerkiem mozna było przejść całą trasę maksymalnie w 4h. (Zakładamy, że będzie to w promieniu ok. 5 km.)
4. Przy ocenie przewodnika, oprócz kryteriów wymienionych we wcześniejszych punktach, pod uwagę brane są:
- wyjątkowość pokazanych miejsc lub obiektów (premiowane będą miejsca lub obiekty, które nie są powszechnie znane);
- jakość zdjęć (premiowane są zdjęcia o wartości artystycznej);  
- jakość merytoryczna opisów (premiowane są opisy, w których Uczestnik dzieli się własnymi doświadczeniami, spostrzeżeniami, emocjami oraz informacjami powszechnie nieznanymi);
5. Uczestnik musi opublikować swój przewodnik jako oddzielny wątek, a link do niego zamieścić w komentarzu do wątku konkursowego w terminie 5 stycznia – 31 stycznia br.
Pełny regulamin znajduje się w https://c.mi.com/thread-3528382-1-0.html

A co jest do wygrania? Oczywiście na najlepszy fotospacer czeka nic innego jak smartfon Mi 10T Pro. Za drugie miejsce – bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Earphones 2, a za trzecie - czarny plecak Mi Urban.

Wiem, że macie już wprawę w takich relacjach. Zerknijcie też na kilka fotospacerów jakie przygotował dla Was zespół Mi Foto:

Już nie mogę się doczekać Waszych cudownych przewodników. Chociaż tak będziemy mogli odiwedzić Wasze okolice, a kiedyś moze uda się zajrzeć tam i osobiście. To jak bawicie się z nami?

I na koniec kilka cudnych fotek do Czajki

2021-01-06 00:27:08
Favorites23 RateRate

Mi Foto Team

Tymczo | from app

Gratulacje dla wyróżnionych, świetne zdjęcia 😁
Czekamy na nowe 😊
2021-01-06 00:36:10

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Gratkiiii dla wyróżnionych 👍📷
2021-01-06 00:43:50

Mi Sports Team

Aegisson | from app

Można kilka relacji? Pytam czysto teoretycznie.
2021-01-06 00:45:47

Aegisson (Grzesiek)

Mi Foto Team

dkisiala Author |

Aegisson odpowiada, dnia 2021-01-05 17:45:47
Można kilka relacji? Pytam czysto teoretycznie.

Uczestnik może opublikować i zgłosić jedną fotorelację. Niech będzie jedna a dopracowana :)
2021-01-06 00:52:27
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Gratulacje dla wszytkich i dziękuję za wyróżnienie 🙂
2021-01-06 00:53:51

Master Bunny

jarecki | from app

Zasłużone gratulacje dla Krzysztof5791 👌👍 i dla wszystkich uczestników konkursu.
Zajefajnych fotek było bardzo dużo,i dzięki Wam wszystkim za to wszystko.
Brawo Wy 👌👍😄
Dzięki za wyróżnienie moje fotki :-)
2021-01-06 01:06:20
Yaretzky

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Gratulacje dla wszystkich 🏆🏆🏆
2021-01-06 01:38:56
Gratuluje Wszystkim :-)
2021-01-06 01:56:09

Grand Master Bunny

Febron | from app