In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Air Purifier

[Dyskusja] problem z Mi Air Purifier 3c na Iphonie

2020-12-29 20:47:47
598 1
Cześć
mam problem z działaniem aplikacji Mi Home, a konretnie ze sterowaniem oczyszczaczem Air Purifier 3c na telefonie Iphone X.
Mam zainstalowaną aplikację MiHome i dodane kilka żarówek z którymi nie mam żadnych problemów, z żarówkami wszystko działa prawidłowo - zawsze.
Problem stanowi oczyszczacz  - włączam aplikację Mi Home, na stronie głównej mam swoje urządzenia, w tym oczyszczacz. Jak w niego kliknę to aplikacja zamyka się. Trzeba powtórzyć losową liczbę razy (raz 3, innym razem 10x) aby pojawiły się informacje dot. oczyszczacza.
Taki sam problem jest na Ipadzie. Aplikacja Mi Home zaktualizowana do najnowszej wersji, IOS również najnowszy.
Problem ten nie występuje na telefonie z Androidem. za każdym razem gdy wchodzę na urządzenie-oczyszczacz wskakuje on za 1 razem.
W czym problem, ktoś się z tym spotkał? Jak to naprawić?

2020-12-29 20:47:47
Favorites RateRate

Semi Pro Bunny

Cort06 | from app

Aplikacja na iphona jest mocno zbugowana. Poczytaj forum xiaomifans.pl
2020-12-31 05:38:14
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

ostrym

Rookie Bunny

• Followers

0