In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Poznajmy się] Misiaqu | Mama, piłkarka ręczna, a teraz także zwyciężczyni 2000+

2020-12-22 22:13:32
582 15
Mili,

kiedy chłopaki z Mi Sports Team rzucili pomysł, by wystartować z projektem 500+ (który koniec konców zmienił się w 2000+) zasugerowali od razu rywalizację w dwóch kategoriach: żenskiej i męskiej.

Wiadomo. Meżczyźni płcią brzydszą, ale jednek silniejszą. Ale jak wszyscy śledziliśmy poczynania pań, coraz więcej Fanek i Fanów nabierało przekonania, że Panie dają radę! Że wydeptanie nawet 40 tys. kroków nie jest nieosiągalne.

Tym bardziej się cieszę, że mogłem porozmawiać z Misiaqu, zwyciężczynią zawodów 2000+.

Przez ponad miesiąc, i tylko w zawodach 2000+, wychodziłaś w sumie 821 911 kroków. Czyli w każdej rundzie pokonywałaś po uśrednieniu ponad 51 tys. kroków. Sporo. Jak to się robi?

W początkowych rundach testowałam trasy, przyzwyczajałam nogi,żeby być gotową na coraz więcej kroków. Sprawdzałam czas i dystans, którym tymsamym trzeba uwzględnić i pokonać.

Pamiętasz, która runda była najtrudniejsza? Dlaczego?

Najtrudniejsza była dla mnie finałowa runda, bo nie dość że zarazpo północy zaczynałam, to na dodatek byłam w pracy i ten fakt wcale nie ułatwiał zadania.

W swoich relacjach pisałaś, że lubisz zaczynać rundę zaraz popółnocy :) Przyznam, że ma to swoje uroki. Sam wstaje jeszcze przed świtem ibiegam, ale tak w środku nocy? Nie boisz się?

Wiesz, jestem mamą dwuipółlatki i z nią robić kroki to bywałociężko. A wychodząc w nocy to dla mnie relaks i odpoczynek. Czy się boje?Bywają momenty, że tak. Ale wtedy zawsze się odwracam i zmieniam trasę .

No dobra, muszę dopytać. Jeśli po północy wychodziłaś, żeby ileśkroków wychodzić, to kto czuwał nad dzieckiem? I proszę nie uciekaj przedpytaniem, bo zaraz gromy spadną na Mi Community, że odrywamy od obowiązków rodzicielskich!

No jak to kto? Szczęśliwy Tatuś . Mało z nami czasu spędza, ale jakjuż jest, to trzeba korzystać. :)

Część osób może się zastanawiać jak to możliwe, by chodzić przeztyle godzin w ciągu dnia. Czy rzeczywiście to jest takie wyzwanie?

Tak, to jest wyzwanie! Ale na plus działało to, że przez 9 lat trenowałam piłkę ręczną. Grałam na pozycji skrzydłowej. Od małego byłam chowana w sportowym duchu, więc zrobienie 40 tys. albo więcej kroków nie było czymś nieosiągalnym. Choć na pewno wyzwaniem było. Choćby ze względu na czas, ale też niedawną kontuzję.

Co ciebie motywowało do pokonywania kolejnych coraz dłuższych rund?

Po prostu mówiłam sobie, że daję z siebie 200%. Tak było przed finałową rundą. Chciałam też zobaczyć, ile maksymalnie dam radę zrobić. Córka z dziadkami i było pole do manewru.

Czym się zajmujesz na co dzien?

W pierwszej kolejności jestem mamą! Zajmuję się domem, dorywczo pracuję. Interesuje się sportem. Chcę wrócić do piłki ręcznej. Ale moją pasją są też samochody!

Kiedy dołączyłaś do Mi Community? Pamiętasz okoliczności?

To była niemal rok temu. 25 grudnia. Dołączyłam przez znajomych. Szukałam smartfonu dla siebie. Polecili Mi Community. Wyjaśnili, że tutaj znajdę dużo informacji i porad. I na temat smartfonów i innych ekosystemowych gadżetów. Zarejestrowałam się, zalogowałam i tak już zostało.

To jaki masz smartfon?

Mi 9T Pro.

Bardzo dobry wybór! A inne ekosystemowe urządzenia Xiaomi?

Oczywiście Mi Band 4 i wagę.

To teraz dojdzie jeszcze szczoteczka soniczna Xiaomi T500 za pierwsze miejsce w 2000+. Jest już w drodze!

_doMIno_
2020-12-22 22:13:32
Favorites11 RateRate

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

No i super, że można było poznać lepiej szanowną koleżankę. Jeszcze raz gratuluję wygranej! Sportowe Pozdrowionka przesyłam 👋
2020-12-22 22:50:39

Advanced Bunny

_Liko_ | from app

Nie no szacun. Ciekawe jaką miała motywację?😅 Pozdrowienia.
2020-12-22 23:22:00

Semi Pro Bunny

Misiaqu | from app

Bardzo dziękuję za wywiad ☺️
2020-12-22 23:59:17

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Gratuluję  najważniejsze w tym wszystkim jest by czerpać radość z życia. Uśmiech takiego szkraba małego ładuje baterie w jednym momencie. Wesołych Świąt 😊
2020-12-23 00:40:42

Rookie Bunny

6398219723 | from app

Łukasz 14
No i super, że można było poznać lepiej szanowną koleżankę. Jeszcze raz gratuluję wygranej! Sportowe Pozdrowionka przesyłam 👋

mi bubu
2020-12-23 00:50:36

Rookie Bunny

6398219723 | from app

Łukasz 14

mi.bubu
mi bubu
2020-12-23 00:51:22
Bardzo miło lepiej poznać Koleżankę. I pełen Szacunek dla Ciebie...
2020-12-23 02:23:45

Mi Foto Team

dkisiala | from app

Gratulacje 💪
2020-12-23 03:26:36
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Semi Pro Bunny

Martach | from app

Gratulacje 💪👏👍
2020-12-23 03:56:00