In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Serisi

[Soru-Cevap] Redmi Note 9s miui 12.0.2 rezilliği

2020-11-30 19:39:48
133 3

Bu gördüğünüz iki ekran görüntüsü arasında 1 dakika bile yok ancak miui 12.02 güncellemesi ile xiaomi widevine l1 sertifikasını yani netflix amazon prime gibi servislerde 1080p içerik izlememizi sağlayan sertifikayı bozmuş

Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor ancak 1-2 dakika sonra yeniden sertifika gidiyor bu sorun bir tek benim başımamı geldi ve bir çözümü varmı şimdiden teşekkürler
2020-11-30 19:39:48
Favorites RateRate

Master Bunny

Kafkas Volkan | from Redmi Note 9S

Cihaza Hard Reset yap bide öyle dene baktın yine olmadı diğer güncellemede düzelebilir hatta Hizmetler ve Geri Bildirim den geri dönüş gönderki sonraki güncellemede düzeltmesini versinler
2020-11-30 21:56:16

Advanced Bunny

DeathReis Author | from Redmi Note 9S

Kafkas Volkan
Cihaza Hard Reset yap bide öyle dene baktın yine olmadı diğer güncellemede düzelebilir hatta Hizmetler ve Geri Bildirim den geri dönüş gönderki sonraki güncellemede düzeltmesini versinler

Geri dönüş bildirdim Hard reset yaptım güncelleme merkezinden güncellemeyi bile tekrar yükledim sorun çözülmedi
2020-11-30 21:57:57

Rookie Bunny

ilkay Cil | from Redmi Note 9S

Aynı sorun benim telefonumda da mevcut maalesef çok saçma ve garip bir durum.
2020-11-30 23:59:45
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

DeathReis

Advanced Bunny

• Followers

0

• Threads

11

• Replies

17

106