In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Foto Team

[Wyzwania] Foto Wyzwanie - "Zabawa światłem" oraz podsumowanie "Macro-fotografii"

2020-11-29 22:58:24
1063 90
Cześć Mi Rodzinko,

Kolejny FotoTemat za nami i czas zakończyć wyzwanie, którym była "Macro-fotografia".Otrzymaliśmy mnóstwo cudownych zdjeć i przyznam, że wybór był cholernie trudny, dlatego postanowiliśmy wyróżnić 3 fotki z czego 2 pochodzą od jednego autora  

Na początek najlepsze zdjęcia wyzwania... Są to:
Odezwijcie się do mnie na priv, to dostaniecie drobny upominek :) .

I kolejne piękne piękne fotki, które wyszły z Waszych Mi Foto Aparatów :). Powinno być tylko 5, ale przy tak duzej ilości pięknych fotek nie moglismy przejsć obok nich obojętnie, więc zapraszam na większa galerię :):

Gratulacje :) i czekamy na więcej Waszych zdjeć.

A oto kilka naszych ujęć:

To na najblizszy miesiąc trochę ambitniejszy temat, a zarazem bardzo kreatywny, a mianowicie - "Zabawa światłem". Z racji, że grudzień, to idealny czas na różne magiczne fotki z udziałem światełek, to bawimy się aż do 1 stycznia, aby móc uchwycić również sztuczne ognie :)
Czyli:
  • Zrób zdjęcie z uchwyconym "Światłem" i wrzuć w komentarz do tego postu
  • Dziennie dodawaj maksymalnie 1 najlepsze zdjęcie. Jeżeli pominiesz jakiś dzień, to możesz dodać kilka z zaległych dni :). Liczy się dobra zabawa:)
  • Zdjęcia powinny być wykonane z telefonu Xiaomi (należy podać jakim modelem było wykonane)
  • Zdjęcia nie powinny zawierać żadnej dodatkowej obróbki w programach graficznych
  • Wrzucamy zdjęcia, które wykonaliście w okresie trwania wyzwania czyli od 2020.11.29.
  • Ostatni dzień zbierania zdjęć to 1.01.2021 (piątek) godzina 24:00.
  • W niedzielę zespół Mi Foto Team wybierze min. 5 najlepszych ich zdaniem zdjęć i zostaną one pokazane w fotogalerii tygodnia wraz z tematem na kolejny tydzień.
  • Również tym razem dla 1 najlepszego zdjęcia będzie drobny upominek w postaci magnesu i naszywki :) Prezent wysyłamy tylko na adres w Polsce.

Oczywiście pamiętajcie, że to nie telefon robi zdjęcia, a Wy. I wcale nie musi to być model, który posiada zaawansowane funkcje. Chociaż przyznam, że czasami pomoagają :) To jak bawicie się z nami dalej?
PS. Zapraszamy również na Foto Grupę na Telegramie -https://t.me/XiaomiPolandFoto . Tam możecie spotkać nas Online i na bieżąca chwalić się również swoimi zdjęciami. :)
PS2. Wpadajcie również na instagrama: https://www.instagram.com/mifototeam/ Jeżeli chceice, aby Wasze zdjecie znalazło się na naszym profilu, to oznaczajcie @mifototeam i wpisujcie hasztag #mifototeam :)
PS3. Jak wrzucacie zdjęcia do foto-albumów na forum, to pamiętajcie o kilku zasadach, które znajdziecie TUTAJ. To bardzo ważne.
PS4. Pamiętajcie też o zdjęciach podczas zbierania kroków -[url=https://c.mi.com/thread-3454765-1-0.html]https://c.mi.com/thread-3454765-1-0.html[/url]

I kilka inspiracji na koniec:

Więcej znajdziecie również w postach:

2020-11-29 22:58:24
Favorites7 RateRate

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Gratulacje dla wyróżnionych prac 👍📷
2020-11-29 23:36:05

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Gratulacje dla wszytkich👏 bardzo ciekawy temat na ten miesiąc 😁
2020-11-29 23:39:55

Grand Master Bunny

Febron | from app

Gapa ze mnie i staruch już. Jestem tu każdego dnia, a niektóre foty widzę pierwszy raz. Jak mówi Rura_Szczecin, nic to. Wszak pierwszy raz jest najważniejszy. Dużo kropelek. Wniosek-I jedna kropla przepełnić może morze. Czysta z kroplami, oto na co stawiać warto. Cały czas mowa o fotografii. Gratulacje dla wyróżnionych.
2020-11-29 23:55:55

Master Bunny

jarecki | from app

Wielkie gratulacje dla wszystkich wyróżnionych 👏👍👌
Spora ilość przepięknych fotek....i jak zwykle dużo pracy dla oceniających, którzy znowu dali radę.;)
Tak trzymać ;)
2020-11-30 00:12:59
Yaretzky

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Gratulacje dla zwycięzców i dla wyróżnionych ☺
2020-11-30 00:35:52

Semi Pro Bunny

magdelia | from app

Dzięki i gratulacje dla wszystkich, konkurencja była naprawdę zacna 😁 Krzysztof5791 zasłużone zwycięstwo!
2020-11-30 01:17:22
Qrczaki.. I moje się załapały.... w przykładowe... 🤣 🤣 🤣.
GRATULACJE dla Wszystkich i szczególnie nagrodzonych 😊👏
2020-11-30 01:17:40

Master Bunny

Donia83 | from app

Gratulacje dla Wszystkich 👍😊
2020-11-30 01:31:55

Mi Foto Team

dkisiala Author | from app

Piękne 😁 to prawda, aż się nie mogę doczekać co wymyślicie ze światłami 😊
2020-11-30 01:49:06
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Mi Sports Team

Krzysztof5791 | from app

o ja.... drugi raz😁dziękuję za wyróżnienie. Faktycznie fot zacnych mnóstwo. Ale ciągle te same twarze, które raczą wszystkich twórczością na forum. Jarecki...jeśli kropelki były w pionie i są okrągłe...to oddaję tytuł 👍... może na koniec roku zrobić.... kolaż z fot... wybieranych przez Foto Team do pobrania jakby ktoś chciał w domu mieć obrazek😁
2020-11-30 02:08:23
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

please sign in to reply.
Sign In Sign Up

dkisiala

Mi Foto Team

• Followers

362

• Threads

170

• Replies

3272